reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Przepraszam ze sie wam wcinam w temat ale juz nie moge. Lawina-juz kilka osob bardzo subtelnie dawało ci do zrozumienia ze to jak piszesz sie nie nadaje do czytania i nie o tresc twoich postow tu chodzi tylko o te czcionki, kolory itd. Dziewczyno co ty w podstawowce nadal jestes? A ty se widze zdajesz z tego sprawe bo przekornie specjalnie dla oleny bodajze czarna czcionka piszesz. Smieszne to jest. Tyle w temacie.
 
reklama
Dziękuje pomarańczo za zwrócenie mi uwagi :tak:.
I nie pisze czarną czciaką a kolorem czarnym :-D
 
Ostatnia edycja:
Olena wybacz mi kobietko że nie zapytałam Cię Jaki kolor by Ci odpowiadał hahah.
Pewnie się na mnie obraziłaś hahaha . I podszywając się za pomarańcze chciałas mi to w bardzo delikatny sposób powiedzieć haha .
 
haha oj tak, lawina już raz ci napisałam ale pod swoim nickiem szczerze :) ale poważnie widać że komuś coś nie leży. a byłam pewna że będzie tu spokój. ciekawe czy można sprawdzić ID . hmmm pokombinuje.
 
Lawinia ale odjazd jakieś pomarańczki to Cię nawet tutaj znalazły :cool:

Jutro wracamy do domu, jaka szkoda. Najlepiej by było jakbym całą rodzinę ze sobą zabrała bo Lila przyzwyczajona teraz do większej ilości ludzi. Potem co tydzień jedną osobę moglibysmy z powrotem wysyłać, aż zostaniemy z M. sami. :-D
 
Ostatnia edycja:
Tina dobry pomysł z tym wzięciem kilku osób :-D. Później by była eliminacja haha:-D .
Gorzej jak by ktoś „ przypadkiem " małą zabrał :-p ze sobą :-p
 
Ja dzisiaj krótko.
W nocy mieliśmy sajgon.. Mały na przemian 38 stopni a za jakiś czas ( po lekach ) 35,5 stopni. ( zimny oblany potami) Budził się co chwila i wył ( dosłownie ) z bólu. Nie chciał jeść. Pół nocy spędził mi na rękach. Szok.
Dzisiaj wyskoczyła wysypka. Poszliśmy do lekarza i to prawdopodobnie 3- dniówka plus ząbkowanie ( na raz). Mały się porządnie wycierpiał, ale mam nadzieje, że najgorsze za nami.
Jutro skrobnę coś więcej.
 
DZIEWCZYNY

propozycja jest taka: będziemy mieć grupę zamkniętą, ja będę ją nadzorować hihi :) ale do sedna, w niej będą osoby które chcemy, czyli nasze forum, bez żadnych obcych osób, bo łatwo sprawdzić czy ktoś jest z nas czy nie ( JA BĘDĘ WYSYŁAĆ ZAPROSZENIA DO DANYCH OSÓB I PRZYJMOWAĆ DO GRUPY I SPRAWDZAĆ KTO JEST KIM - jak na nk. będę wysyłać zaproszenia , akceptować bądź odrzucać jeśli będę miała wątpliwości kto jest kim i chce się kogoś podszyć :) no i tam będziemy miały zamkniętą galerię, i linki do filmików I TYLKO MY - OSOBY W DANEJ GRUPIE będą mogły je oglądać, komentować, nikt inny, żadnej możliwości obcego wejścia, również będzie tam możliwość rozmów TOP SECRET które będą mogły czytać tylko osoby zaproszone do tej grupy, czyli na kafe ogólnym możemy gadać o czym będziemy chciały ale jakieś poważniejsze tematy o których nie chcemy pisać na ogólnym, nasze problemy itp. będziemy mogły pisać na tym zamkniętym.

świetna sprawa sprawdza się idealnie na forum marcówek na babyboom, są tam tylko osoby wybrane, różne tematy poruszane, problemy swoje, osobiste itp.

więc JESTEŚCIE ZA?????

ja bardzo, tym bardziej że na naszej klasie jest ograniczona ilość zdjęć a tu można do woli, i nikt oprócz nas nie będzie mógł ich oglądać, komentować nic.
 
reklama
Witajcie!!! Ale ja mam fuksa. Dobrze że teraz wpadłam, bo widzę szykują się zmiany. Ja jestem za zamkniętą grupą, mam nadzieję, ze się w tym połapie :confused:

Badka współczuję maluszkowi, biedactwo, musiał bardzo cierpieć, ucałuj go ode mnie.

Dziewczyny pamiętacie pewnie kwestię z laktatorem. A więc kupiłam ten o którym rozmawiałyśmy, dzisiaj doszedł :tak:. Wypróbuję go wieczorem. Przypomnijcie mi tylko jak to jest z tym przechowywaniem pokarmu, coś mi się kojarzy, że na drzwiach lodówki, dajcie podpowiedź. Mówiłyście też że najlepiej odciągnąć to wieczorne mleczko. Kiedy najlepiej odciągnąć, po karmieniu? W jakim odstępie czasu? Tak co by Samusiowi, nie zbrakło przy następnym karmieniu.

A co do pomarańczki, to w szoku jestem :cool: dziewczyny po co owijać w bawełnę, nie lepiej mówić w prost? Okazuje się ze i tu "Matka matce może być wilkiem" zgroza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry