reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

ja mam w czwartek wizytę , ogólnie czuję się OK :) a imiona hmmm milenka mi się marzy a chłopiec to podobne do Jaś - więc antoś może, no zobaczymy :) jeszcze dużo czasu.

a tak to oczywiście mam walkę z szefową, dziś dzwoniłam do zusu nie mają mojego zwolnienia lekarskiego, piszę do niej, ona że niby wysłała ale nie może znaleźć potwierdzenia z poczty więc mam jej duplikat przynieść - normalnie powinna dostać w ry........ za to co wyrabia.

jedynie pocieszam się że ktoś im zbił neon z nazwą banku i mają cały rozstrzaskany.
 
reklama
marcellina nie wspominaj o spaniu, nasza Lilianka też ma fazy ze spaniem, wczoraj spała około godziny przed południem i do 20.30 już nic. Dziś w południe 30 minut. A przed wczoraj dwie godziny i ślicznie było. Najgorzej, że jak nie sypia w dzień to jeśc nie chce tylko butelka króluje.
 
Hej:-)

Ja dopiero teraz , bo miałam zwariowany dzień:-p . Była u mnie koleżanka ze szpitala:tak: ( jak się orientujecie mam dużo koleżanek ze szpitala:-D ) . Później dzwoniłam do lekarza:tak: –kazał przyjść i dał inne leki:tak: . Jeszcze musiał na pocztę skoczyć ,do sklepu i pół dnia zleciało :sorry2:.
My z Emem mieliśmy wczoraj 2 małe spięcia :sorry2:. Jedno o auto a drugie o dziecko:no: .
Auto nie odpaliło mimo naładowanego akumulatora :baffled:. No i pytam M czy będzie coś jeszcze dłubał przy nim czy idziemy na nogach do sklepu :blink:.On warknął :)wściekła/y: !) „ chyba wiesz że się nie znam na autach „ . Tak jak by tego nie mógł normalnie powiedzieć :no:. Od razu mu mówię , że normalnie mógł by się odzywać ... ehhh.:sorry2:. Za jakąś godzinkę już był milutki :szok:. Jednak na wspomnienie auta które trzeba będzie holować nadal się wkurzał:-p . Dziś przy mim podłubał i auto działa:sorry2: .
Kolejne spięcie było o jedzenie Kubusia:no: . On robi wszystko co może żeby go nie karmić :wściekła/y:, a mi się dziwi że się denerwuje :no:. Wnerwił mnie tym:no: . Rano jak szedł do pracy już był milutki i nawet buziaka dostałam :-p. Ehh te chłopy:-p … Z mini źle bez nich jeszcze gorzej:-p haha :-).
Co do rany po cc to ona mi się otwiera na kilka milimetrów i wypływa z niej ropa/krew/czy to tam jeszcze:no: . Byłam z tym u chirurga:sorry2: . Lekarz kazał mi nic z tym nie robić a jedynie przemywać mydłem:szok: . Dopiero jak zacznę gorączkować to mam się zgłosić:szok:.
Co do powodu otwierania się rany to powiedziano mi że najwidoczniej jeszcze nie rozpuściły się szwy :szok:. Mam nadwrażliwe ciało i tak mi się będzie prawdopodobnie działo do 2 lat po cc:no:.


Asiulek wcale nie piszesz „smutów „ tylko to co prawie każdą z nas wkurza:-p. Jak mój mnie pyta „gdzie to jest „ to dostaję głupawki . Odpowiadałam mu brzydko kiedyś:-p . Teraz jak on zadaje głupie pytania to dostaje głupie odpowiedzi :-p. Tak że powoli przestaje się pytać:-p . Jak na pytanie gdzie jest pościel dostaje odpowiedz : „ w pościelowi „:-p haha:-) .
Przed okresem jestem dosć ciężka do zniesienia :-p. On się już nauczył , że w takin okresie nie należy mnie za bardzo drażnić :-p.


Saskiana Ty się udzielasz na 2 forach :shocked2:? Jeszcze na cafeteri :shocked2:? Daj link to poczytamy o tych „mądrych „ inaczej:-D .
Ja tez nie rozumiem jak czasem ludzie mają mylne przekonania , a zaciekle bronią swojej racji:no: . Wiesz , przekonałam się nie raz , że nie warto zaciekle bronić zaciekle swojego zdania :-p. Po prostu je wyrażam:tak: .Prędzej czy później dana osoba przyznaje rację :-p.
Kochana miejmy nadzieję , że twojemu synusiowi szaleństwa szybko przejdą:sorry2: . Na pocieszenie powiem Ci że mojemu synusiowi też cos w nocy się dzieje:szok: .Popłakuje przez sen:shocked2: . Tak jakoś żałośnie:-( . Drapie ( ! ) się w buźce :shocked2:. Patrzyłam do buźki i nie wiem czy nie będą szły niedługo trójki :dry:.
Może u was tez zęby idą :confused:?


Szalrota niedługo to już świętować będziesz mogła winkiem lub czymś równie dobrym:-D . Chociaż kawaka z mleczkiem jest czymś równie cudownym :-D .Zwłaszcz jak się było na diecie ( a fuuujjj:dry: ) beznabiałowej :-p.
Ja mojemu owszem mówię że ma ubrać Kubę ,ale sama daje ciuchy :tak:. Wole nie widziec jak on by go ubrał:-p haha :sorry2:.
No niby facetom trzeba mówić jasno i wyraźniej :tak:. Jednak jak ja mojemu tak mówię to mi zarzuca że mu wydaje rozkazy:-p haha;-).
Wiesz dobrze ,że twój M w ogóle zostaje z dzieciakami :sorry2: . Czasem wyjście na miasto ( czy gdziekolwiek:-p ) warte jest późniejszego sprzątania:sorry2: .


Mała brzuchatka super , że maluch powoli już przesypia prawie całe noce :tak:. Nie łatwo malucha tego nauczyć:tak: .
Zazdroszczę spacerku po Londynie :sorry2:.
Ja dziś miałam spacerek z mężusiem po pięknie kolorowym parku Siemianowickim:sorry2: ( nie tym wielkim :sorry2:)



Badka miałaś dać na noc nufofen:sorry2: . Nie dawałaś jednak :confused:?
Wiesz mi lekarka mówiła żeby z gorączką nie wychodzić absolutnie :no:. Jednak nie wiem ( bo nie spytałam:no: ) jaka gorączka jest tym przeciwwskazaniem:sorry2: . Niestety w tym temacie nie pomogę :no:.
Kurcze 38 to mi się już dużo wydaje :shocked2:. Nie wiem niestety czy szczepią w takim wypadku :sorry2:.
Biedny Bartuś to się umęczy , a ty biedaczysko przy nim :no:.
Twojego M przyślij do mnie na szkolenie:tak: .Zaraz by docenił ze ma dobrą i kochaną żonkę:-p .


Tina jak tak rozchwytują Liliankę to nic tylko częściej trzeba do Pl przyjeżdżać:tak: .
Książkę mam

http://selkar.pl/nie_potrafie_schudnac_dukan_pierre_p_80462.html
Cena jest super . Ja w empiku dawałam 2 lata temu 25 zł .
Są tez inne książki Dukana .Jednak nie orientuje się w tej drugiej
http://selkar.pl/metoda_doktora_dukana_dukan_pierre_p_139983.html
Wydał też książkę z przepisami .Jednak te przepisy są w większości pod kuchnie francuską .
http://selkar.pl/nie_potrafie_schudnac_350_nowych_przepisow_dukan_pierre_p_102858.html
Jest też książka polaka
http://selkar.pl/nie_potrafie_schudnac_przepisy_specjalnie_dla_polakow_dukan_pierre_urbaniuk_jaroslaw_p_161087.html
Teraz jakoś ma wejść do druku też książka z przepisami tej pani co wklejałam jej profil :tak:.Jednak nie wiem kiedy będzie dostępna :no:. Ja jednak nie inwestowałabym w ksiażki z przepisami :no:. W necie jest ich pełno :tak:.
Ok. wyślę posta i biorę się za pisanie następnego.
 
Przepraszam że tak nadzubdziałam o tych książkach :zawstydzona/y: .Musiałam:-p ,bo nie wysłało by mi posta:-p .Byłby za długi jak by były odstępy:sorry2: .


Michalka KOBITKO GRATULACJE !!!!! :-D:-D:-D:-D
SUPER ŻE WAM SIĘ UDAŁO !!!!:tak::tak::tak::tak:
Mów jak się czujesz !! :tak::tak::tak:
Dbaj o siebie i fasolkę .:tak::tak::tak:

Asiulek ja tez mam pozaznaczane w książce Dukana ważniejsze fragmenty:-p .
Kuba tez się nie boi obcych :tak:. Najpierw długo się przygląda jakby chciał sobie przypomnieć czy daną osobę zna :-p.Później jak już zakmini to podrywa:zawstydzona/y: :-p. Oczywiście kobiety no bo one go głównie zaczepiają :-p.
Przestraszył się tylko mojej mamy:no: . Bo ta wyskoczyła do niego w wałkach na głowę :sorry2:. Nie dała mu się oswoić z nowym otoczenie tylko od razy mi go wytargała :-p. Jaką Kuba miał minkę w podkówkę :no:. Ubaw mieliśmy z tej minki :-phaha:-).


Szarlota no to superancko , ze córcia tak ładnie na butli trzyma się planu dnia :tak:.Będziesz mieć więcej czasu dla nas :-p.
U nas drzemka o 11 do max 15 :tak:. Później drzemka od 30 min do 1,5 godziny około 18:tak: .


Marcelina w sprawie auta nie pomogę:no: .
Książka dukana jest bardzo trudno dostępna:no: .Znika szybko z półek :-p.Niektóre księgarnie w ogóle jej nie zamawiają :no:( nie wiem czemu:confused: ) .
Proponuje zamówić ją przez internet:tak: . Tinie dałam linki:tak: .
Mówiąc o maszynie masz na myśli test Dukana :confused:?
Jeżeli tak to może faktycznie masz prawidłową wagę :confused:. Może ćwiczenia wystarczyłyby :confused:?


Olena piękne imiona:tak: .
Ja nie wiem co ta twoja szefowa sobie myśli :szok:. Może by zadzwonić do jakiegoś prawnika:confused: ? Napisać jakieś pełnomocnictwo dla męża :confused:? Dopytać się o swoje prawa….:confused:
Nie wiem czy się mylę ale niedługo już będziesz mogła sama wysyłać zwolnienia do ZUS :sorry2:. Oczywiście skseruj ten duplikat :sorry2:!
Ten neon to im może inna pracownica lub twój M rozwalił :-p.

 
Olena mówisz diabełku:szok::szok::szok: ??? Haha:-D:-D:-p
Kochana znasz mnie nie od dziś:-p . Mówisz i masz…:-p
Masz zamiar z tą sytuacją z szefową coś zrobić?:confused:
 
Olena naprawdę Ci współczuję :sorry2:.W twoim stanie i jeszcze takie cyrki szefowej musisz znosić:shocked2:. Szok ze ludzie potrafią być tacy podli:no: . Nie wiem co ona swoim zachowaniem chce udowodnić :confused:? Ze jej wszystko wolno:confused: ? Szok !!!!:no:
Trzymaj się i nie denerwuj !!! :tak:
Wiesz ja bym też była złośliwa stosunku do niej :wściekła/y:. Nie znam się na bankach ,ale na pewno da się jaką kontrolę na nią wysłać :-p… czy coś takiego :-p. Nie wiem czy dobrze mnie rozumiesz ...:cool2:


Dziewczyny czy któraś wystawiała przedmioty na allegro ?
Ja wystawiłam i pisało mi coś o kosztach ( groszowe sprawy ) za dodanie zdjęć za cenę jaką się uzyska .
Aukcja się zakończyła w sobotę . Myślałam że przyjdzie mi jakaś wiadomość na mail o sumie jaką mam zapacia allegro i numer konta .
Nic takiego mi nie przyszło a nie mam czasu na razie siedzieć i szukać. Może mi któraś mamusia wytłumaczyć o mam zrobić?

Olena co masz na myśli pisząc „ stresy przed nią „ ?:confused:
Hmm ... wiedz dobra z Ciebie kobitka skoro troszczysz się o prace innych osób :sorry2:. No bo mi się wydaje ze to jedyny powód dla którego nie dasz do wiwatu tej … pani:-p .
Dobra musze iść bo mi małżonek jęczy że musi na kopie tez trochę posiedzieć :-phaha:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lawina (nasza pisarko ,twoje posty rozwalaja mnie i zawsze mam banana na ustach jak je czytam:-)) . Koszty wystawienia na allegro płaci sie miesięcznie,oni wysla Ci na koniec miesiąca zestawienie z numerem konta.

Olena co do Twojej szefowej to brak słów. Co za babsztyl!!!!!!
A o tym neonie jak napisałaś to tez sobie pomysłałam że to sprawka Twojego M ha ha !!!!
 
reklama
Do góry