reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Nikamo współczuję ... brak słów na takich ludzi ...

a co do weekendu, to też kiepsko. Na drugi raz powiedz że macie zajęty weekend :-)

Ny dziś od rana dwa bodziaki załatwione po plecy :-) ubaw po pachy, od rana pranie.

Samuś też uwielbia ciągnąć za włosy a mama takie oczy robi czasem :szok:

Dziś lecę na zebranie do pracy. wpadnę później.

a i dziękuję za pochwały, za wczorajszy dzień. Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień też będzie owocny:-).

Dobra lecę wyprasować sobie kieckę.

Gosiaaa daj znać co z Martusią.

Witaj Polusia :-)

Quassandra my jesteśmy przy butelce, póki co jej się uczymy.
 
Wieczorem dostalam tel od kolegi że znaleziono zwłoki naszego przyjaciela ,potrącił go samochód i kierowca uciekł z miejsca wypadku!!!!! Nie moge przestac o tym mysleć.... Zycie......
Nikamo współczuję
Gosiaaa daj znać co z Martusią.
Marta jakąś bakterię podłapała i boli Ją brzuszek. Podobno ma tam niezłą rewolucję jak pediatra słuchała.Ma dietkę samo mleczko do końca tygodnia, lackid L i baktrim i ten syropek który piła do tej pory, bo gardełko troszkę jest zaczerwienione.Do końca tygodnia mamy siedzieć w domu.
 
Dziewczyny - czym poicie dzieci?butelką ze smoczkiem czy kubkiem niekapkiem?
my jak na razie jeszcze butla, niby mamy niekapek z tt taki od 6 miesiąca ale on mojej Poli służy do zabawy a nie do picia

Nikamo współczuję... co za ludzie, oby go znaleźli o dostał dziad za swoje

Gosiaaaa szybkiego powrotu do zdrowia dla córeczki
 
Hej mamusie! Hm my dalej na wczasach i dziś znowu narobiliśmy sobie zdjeć...mam nawet z całą moją dwójką szkrabów;-) Ale kurcze jakie ja mam paskudne siwe włosy :szok: Załamka...nawet makijaż nie pomaga - wygląda to koszmarnie... Tak przy okazji czy ktoś zna dobrego fryzjera w Warszawie?? chodzi mi o farbowanie najldelikatniejszymi preparatmi jakimi sie da-tyle czasu czekałam aż mi te zniszczone farbami włosy odrosną ale niestety muszę jednak coś z nimi zrobić. :-(
Widzę że u Was tez troszkę choroby się panoszą, no taka pora roku. Ja jeszcze cherlam + chyba zatoki mam zajęte bo aż głowa boli
Goyek pracowita z Ciebie mamusia ale dbaj o Siebie!!
Kamelle zdjęcia- chodzi Ci o to z lewej przy nicku? To robisz w ustawieniach (na górze) w edytuj avatar. Tam wczytujesz zdjęcie z kompa.
Te na dole to w edytuj sygnaturę.
Marcellina widze że Was nostalgia dopadla... może to wina mniejszej ilości słońca w Pl? Wszystko się naprostuje ale na to trzeba czasu. buziaki
Polusia witaj!
Nikamo współczuję, tak jak napisałaś to własnie "życie". Ludzie tacy są niestety-daleko nam do doskonałości. Jednak wierzę że prawda zawsze wyjdzie na jaw.
aaa i piszecie że dzieciaczki ciągną za włosy- a moja córcia właśnie jest bardzo delikatna. Synek do tej pory jakby nie lubił moich włosów-taką ma minę jak ich dotknie. Ale Dominika odwrotnie tak delitanie się nimi bawi i ogląda z zachwytem. W ogóle ta mała czarusia potrafi się tak w mamę wpatrywać jakby byla w niej zakochana:-) Taki ma zachwycony wzrok.:rolleyes2:
 
Dziewczyny ja kończę teraz remont dlatego wcześniej nic nie pisałam

Kamcia twoja Wikusia jest niesamowita .Wiesz mi znajoma się chwaliła że jej wnuczek miał 7,5 miesiąca jak chodził. Jej syn mieszka we Włoszech .Pisali o tym dzieciaczku w gazecie !!

Winika super ten twój maluszek :) .Musisz być bardzo dumna :) . Podobała mi się bardzo ta zachęta :) .

Badka Kubuś śpi na poduszce takiej z ikei. Ona jest praktycznie płaska. Młody bardzo się lubi do niej przytulać . Mamy tez kołderkę z ikei .Ona jest dosyć duża .Teraz składam ją na 2 i tak śpi .W lecie spał pod nie złożoną.

Olena Jasiu jest super :) . Jaki zainteresowany zabawką :) .Taki maluszek a już się bawi :))))

Marrta Kubuś siedział już w 5 miesiącu jak podparł się rączkami

Sawana właśnie myśmy zwykłymi farbami malowali .Jak na razie duży pokój gotowy .Zastanawiamy się czy młodego pokój malować czy zostawić tak jak jest . Co do farb mi się wydaje że lateksowa jednak śmierdzi bardziej.

Saskania gratulacje :) . Pewnie bardzo dumna jesteś :) .Ile ma młody ?

Ważka super ta gra hehe. Jaka Amelka zainteresowana :) . Tak w ogóle to ona taka kluseczka słodziutka jest :)

Nikamo fajny ten tekst twojego M
Przykro mi z powodu znajomego ..

Qasandra Ja poiłam niekapiem ale młody tak jakoś mało pił z niego. Pomyślałam i dałam mu butlą .Dużo więcej teraz pije .Nadal jednak trenujemy niekapek .


Młody ma chyba uczulenie na marchewkę. Lekarka dała mu jakiś lek na alergię żeby mógł jeść różne rzeczy. Trochę mnie to nie przekonuje .To tak jak by mi ktoś proponował leki żebym mogła jeść pomidory jak mam uczulenie na nie. Mi się wydaje ze jeżeli dziecko ma uczulenie nie powinno jeść danej rzeczy . Powinno się po jakimś czasie ponowić próbę i tyle.
Podobnie jak z moim karmieniem piersią .Mogłam go nie odstawiać a dać leki ….Dziwne to. Poza tym schemat żywienia młodego powinien wyglądać tak że będzie jadł minimum 5 do 7 dni jedną i tą samą rzecz ,żeby sprawdzić czy ma na nią uczulenie :/.
Podobno idą nam górne jedynki :). Ja nic nie widzę ale pani pediatra stwierdziła że jeszcze milimetr im brakuje:)


Kubuś ciągnie za włosy .Najgorzej za te koło karku …Mam je już tak powyrywane że nie mogę chwycić tych strzępków gumka. Teraz jak go biorę na ręce staram się trzymać tak żeby nie mógł chwycić za włosy . Szczypanie tez przerabialiśmy koło 2 tygodni . Teraz nic takiego nie robi . Nie bije nas

W sobotę byliśmy na koncercie Krawczyka .Kubuś został maskotką. Wszyscy go chcieli nosić :) .Młody upodobał sobie jednego pana i u niego spędził na rękach połowę czasu :) . W domu byliśmy o 10 .Po dziesiątej było kapanie . Młody był super grzeczny w ogóle nie płakał

W niedzielę byliśmy na chrzcinach .Kubuś przesiedział w wózku całą mszę .Później w domu pobaraszkował na podłodze pewien czas . Następnie spędził czas w gronie kuzynostwa oglądając nie pobite teletubisie :) . Kąpanie też było późno (koło 11). Ogólnie wszyscy byli pod wrażeniem jaki to on jest grzeczny :) i że nie śpi . Opłacało się przedłużać mu czas chodzenia spać.
Ostatnio 3 noce mamy bez ani jednego budzenia się :) Miejmy nadzieje że tak zostanie :))))

Jutro jedziemy do prababci .Mam nadzieje że Kubuś będzie równie grzeczny jak ostatnie dni :)
 
Ostatnia edycja:
Lawina odnośnie alergii a nie zaproponowała Wam lekarka testów z krwi?? Kubuś ma już ponad pół roczku i jest szansa że by coś pokazały-ja na nie czekam jak na zbawienie bo dalej nie wiem co u nas uczula. Też mi się nie podoba dawanie leków. A poza tym to nie rozumiem-jesteście na mleku dla alergików? To po co jeszcze leki?? Cos ta lekarka dziwna...
 
reklama
Nikamo bardzo mi przykro :(

Quasandra ja podaje picie z butelki bo niestety Artur dostaje szału jak probuje mu wcisnac niekapka :( a szkoda bo ma 2 sliczne kubeczki
 
Do góry