reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
Witajcie:) Piszecie, a ja tylko sporadycznie, wybaczcie. Wczoraj caly dzien padalo taki mielismy z M kryzys ze szok....strasznie nam sie teskni za makaronia.... Jeszcze auto rozwalilismy. M probuje poskladac do kupy zderzak i szybe trzeba wymienic. Potem sprobujemy sprzedac...Jedyne co to dzieciaczki sa cudowne, Matylda troche malo spi w dzien, doslownie po 15 minut. Synek z usmiechem na twarzy do przedszkola poszedl, na rowerze go musialam zawiezc, bo samochodem nie chcial. Mamy jakis km.
Buziaczki, bo mala juz sie obudzila. PA
 
dziękuję, nowa jestem tylko na Waszym wątku ale nadrobię Was jak tylko mój mały potworek pójdzie spać.
mam na imię Aśka i mam dwójkę urwisów co widać na moich suwaczkach :)
 
Ważka moja podopieczna miała taką kulę z f-p jak kupiłaś Amelce i nie wspominam tego dobrze hehe. Jest ciężka ale ta nią rzucała w wieku 7 miesięcy.
Uciekam bo mam mnóstwo pracy w domu.

haha nie no ona nie jest do rzucania:p kupiłam za bezcen więc nie żałuje:p

Wybieram się dzisiaj z Martą do kontroli. Wczorajsze usypianie to był koszmar :( Marta płakała i płakała ... nie dała się odłożyć do łóżeczka. Normalnie aż się serce kraje. W końcu po wielkich bólach, po piersi, noszeniu na rękach i ogrzewaniu brzuszka przez męża Marta usnęła. Nie mam pojęcia czy brzuszek Ją bolał czy co, bo jest tylko na piersi (zaprzestałam na razie podawanie zupek) i pije syropek. Zobaczymy co to będzie.

szkoda malutkiej :( ściskamy co by się szybciutko małej poprawiło!

dziewczyny mogę do Was dołączyć ?

TWOJE PUDEŁKO proszę kliknijcie :)

Jasne:) więc Witaj w naszym gronie:)

Marcelina mam nadzieje że Wam się ułoży...ja sobie tak myślę ..nie raz chce wracać do PL do rodzinki i Przyjaciół których cenie itp. a jak jestem w PL to już taka zmęczona tym wypoczynkowym urlopem jestem ze chce wracać tu(choć przyjaciół(tylko znajomi:p) tu nie mam już bo się rozjechali i takie nudne życie jest:(:() z tego względu ze ma się spokój hehe ale wszystkiego się mieć nie będzie i coś za coś niestety:( ehh

Goyek widzisz jaka zaradna jesteś, byle wszystko sobie w czasie rozłożyć no i się zaprzeć bo właśnie jak piszesz że ochoty się nie ma;) a później satysfakcja nieziemskaa

Olena moja mała gryzie nam plauchy tylko (mnie juz w piers ugryzla ze 4 razy bo po prostu za wcześnie z nią wystartowałam bądz chciała butelke wrrr), szczypie i sama siebie też ciągnie za włosy np. jak ssie;)
rano po przebudzeniu jest przesłodka...obraca sie na boczek do mnie np.czy to do szymka czy do taty i gada a po chwili tak rączkami wali po twarzy że hoho jak niewidomy który chce poznać twarz rozmówcy;) im dłuzej tym bardzej boli bo łapie a to za uszy a to palce do oczu wkłada:/
 
Witajcie:)
Nie doczytalam Was jeszcze bo wpadam tylko na chwilę.
Weekend mielismy obfitujący w odwiedziny i powiem szczerze szlag mnie trafia jak co niektórzy nie mają wyobraźni.Wiedzą ze M przyjezdza na dwa dni to sie akurat zapowiadają wtedy tak że nie mielismy prawie czasu dla Siebie....
Jeszcze j sie osmiałam bo tesciowie byli i oczywiscie zachwyt nad Michasiem ,ja tez usłyszałam jakiś komplement a mój M tak stoi i mówi" No tak a ten co zrobił to juz się nie liczy " ha ha .

Wczoraj znów moim znajomym urodził sie mały Staś a wieczorem dostalam tel od kolegi że znaleziono zwłoki naszego przyjaciela ,potrącił go samochód i kierowca uciekł z miejsca wypadku!!!!! Nie moge przestac o tym mysleć.... Zycie......

My jedziemy na parę dni do mojego taty więc zajrzę pod koniec tygodnia.
POzdrowienia dla Was wszystkich.
 
reklama
Nikamo to życie czasem daje takiego kopa, że cieżko sobie z tym poradzić. Mam nadzieję, że znajdą tego człowieka.

Zapomniałam Wam napisać, że w pt w TESCO kupiłam Piotrusiowi bujaczkę do ogrodu za 49zł, przeceniona z 200zł strasznie zadowolona jestem.
 
Do góry