reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

a jeżeli piszemy posta tylko aby coś sprawdzić np. suwaczek, można samemu go potem usunąć w opcjach na dole :)
 
reklama
Cześć dziewczyny - odnalzałam Was tutaj na forum :) bardzo się cieszę. Kiedyś z Wami pisałam na kafeterii, jeszcze jak byłam w ciąży, tam miałam inny nick - asians - nie wiem, czy mnie pamiętacie, bo po porodzie jeszcze chwilkę się odzywałam, a potem zniknęłam. Czy mogę do Was dołączyć? Jakie śliczne z Was mamusie, a maleństwa CUDA :)
 
Hej Mamuśki!
Padam bo Michaś przestawił sobie dzien z nocą ale na boga nie wiem łaj!!! Od 2 nieśpi tylko się bawi, dobrze że po cichu, raczej..padł na godzinkę o 7mej..tylko dlatego że go non stop głaskałam, jak przestawałam to zaczynał się wiercić..Nie wiem o co biega i jak teraz powrócić do normalnego trybu. Wszeklkie porady wskazane!!!! Teraz śpi od 8.30 czyli juz 2 godz. jak nigdy.. Mam go budzic??? radźcie Kochane
A w ogóle to brak mi naszego wątku na kaffe..
Ja chyba mam trudności z akceptacja zmian..
Miłego dzionka, u nas słonce nawet mruga.
 
Dla przypomnienia mojej osoby - pojawiłam się na kafeterii gdzieś od strony 440 :) pod nickiem asians :). Po porodzie mało pisałam, ale Was czytałam. Tutaj jest fajnie, bo Was widzę na zdjęciach :). Hmm, sama mam problem z dodaniem zdjęcia, może mi pomożecie, z góry dziękuję i serdecznie Was wszystkie pozdrawiam :)
 
Sagapo witaj z powrotem:)
Jeśli chodzi o zdjęcie to wchodzisz w ustawienia (po prawej stronie na gorze)i klikasz na edytuj avatar i wybierasz zdjęcie z kompa.
Suwaczek dodajesz tak samo tylko klikasz w edytuj w sygnaturę.

Mysmy znów w tą pogodę wstali o 10 ! Moj Michaś też jakiś taki marudny od wczoraj co chwile popłakuje ,złosci sie brrr! Może to przez to że wczoraj przez te ulewy siedzielismy w domu dzis nie ma bata ide na spacer choć zimno i wietrznie ale trudno 11 stopni!!

Minea to dobrze ze mały zasnął ,ja bym go nie budziła. Może to skok.:szok:
 
nie no wcięło mi posta...Nikamo jak to skok to dłuuuuugiiii strasznie, to trwa juz miesiąc wszystko a od 2 dni doszła ta zmiana nocy i dnia. No pożyjemy zobaczymy. Myślałam żeby go zbudzić o śpi długo i myśli sobie pewnie cwaniaczek że to nocka, a w nocy bedzie znowu szalał. Może faktycznie nie będę go ruszac.
Witaj Sagapo!
 
przywitam sie z bialego rana-moi chlopcy u lekarza.Maly dzis mial znow 38,3.wyszykowalam ich i poszli.
Kasjan zachowuje sie zupelnie normalnie:je,smieje sie i nie wiem skad ta tempka.dziasla widze,ze sa opuchniete i zakrwawione-moze zabkuje.zobaczymy jaka bedzie diagnoza

witam :nowe:twarze:)
asians-pamietam cie.w glowie mi utkwil twoj nick.
 
Witam Cię Nikamo i bardzo serdecznie dziękuję za pomoc z foto. Ciekawa jestem, czy pojawi się moja miniaturka. Ale fajnie ponownie móc z Wami poklikać :) Wow, Michałek ma już 2 ząbki - brawo. Filip jak na razie tylko się ślini.

Witaj Saskiana. Jak miło, że mnie ktoś pamięta:-). Ja pamiętam Was wszyskie, no prawie:sorry2:. Nie mam szans pisać teraz nic więcej, bo mi Filip na kolanach zasypia. Zajrzę później:happy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Super że dziewczyny do nas zaglądają.Jestem ciekawa co jeszcze u Izabell,asiulka,Krismam mam nadzieje że nas znajda i coś naskrobią.
U nas słońce wychodzi :) :) ide dać małemu słoiczek i spadamy na spacerek !
Do później!

Gosia widzę ze my niedaleko siebie mieszkamy:):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry