reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Tina fajny przepis i najważniejsze że łatwy :)
Dorotkaa to miałaś urwanie głowy. Teraz tylko się cieszyć że zabieg się udał :)
Natka należy Ci się odpoczynek i dobrze że synuś Cie rozumie.
Mój właśnie ma drzemkę i nie wiem za co się zabrać. Obiadki dla nas i osobno dla małego mam z wczoraj ale sprzątania jest full :p A nie najlepiej się czuję jakieś uderzenia gorąca mam od wczoraj.
Ale co tam trzeba się wziąć za siebie bo już za tydzień Święta. Wczoraj wysłałam kartki do seniorów z mojej i m rodziny a troszkę ich jest :) Eh poczta, znaczki maja swój urok nie to co teraz :D
 
reklama
hey
my juz na nowym miejscu i duzo mi schodzi na ogarnieciu gdzie co mam:)
Matiemu obnizylismy lozeczko, no i sie niepodobalo, do 9 walczylismy:(niby sie udalo, ale nie jestem zadowolona, tak jakos nisko, blisko podlogi:(cos mi nie gra w tym ustawieniu, no albo to kwestia przyzwyczajenia, ze maluszek zawsze byl tak blisko!
U nas choinka na topie:)bombki sobie sciaga i na ziemie, jak pilka sie bawi:)do tego sie swieca, to wogole atrakcja, a choinke czasami potrafi przestawic, jak akurat stwierdzi, ze tedy musi przepelznac:)
 
Carolaine ja tam całej rodzinie wysyłam karktki

mnsmile ja osobiście zamrażam w woreczkach

Natkaa ten sos to kupuję gotowy w słoikach jakaś firma na H... w Kauflandzie kupuję. Jest już z grzybkami i innymi dodatakmi. Cebulę kroje w kostkolka17 tak jak wszyskto inne.

Narazie spadam bo teściowa wpada w odwiedziny, grzzybowa się gotuje na obiad a na 15 ma przyjśc fryzjerka, buźki
 
oj ja na chwile.....
korzystam ze Marta spi u babci (mieszkamy na tym samym pietrze w bloku,wiec mam rodzicow blisko w razie pomocy) a ja z Maja siedzimy w domku...no i wykrakałam Marta tez juz chora wymiotuje i ma gorączke...Ja pisałam wczoraj na wieczor juz zwymiotowała mleko niby w nocy było oki chyciaz była taka cieplutka...A dzisiaj znowu wymioty wiec w samochod i do lekarza i tez mamy zastrzyki,teraz ona sie nameczy...Ale nie miałysmy wyjscia inaczej do szpitala pojdziemy wiec z dwojga złego lepsze zastrzyki...Daje jej czopki od wymiotow zeby troche zjadła i piła bo najgorzej to odwodnic organizm...Mam nadzieje ze do niedzieli jej przejdzie....

Dziewczyki czy to znaczy ze jestem złą mama ze daje tak dzieci kłuć zastrzykami???? Mam straszne wyrzuty sumienia czy nie mozna inaczej ????Ale ja sie nie znam nie jestem lekarzem...Chociaz moja mama twierdzi ze zastrzyki lepiej bo nie uszkodzą żołądeczka małego,ale tem ból...No niby ma racje zastrzyk to bezposrednio do krwi pojdzie i szybciej moze zadziała...Co nie zmienia faktu ze i tak mam wyrzuty sumienia ze mecze dzieci.....
 
reklama
Do góry