reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Olena czas leci jak szalony.. Ja dopiero urodzilam Lenke a ona juz za pare dni skonczy 8 mies. Wogole jak patrze na niektore fakty, to wydaje mi sie ze dopiero co byly a juz tyle czasu zlecialo...
Jak sie czujecie dzis?? ja nie do zycia... Leb mi peka
Wnika sto lat Dawidkowi:)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Mnsmile - ja dziś jakaś niemrawa jestem... Nic mi się nie chce, głowa mnie ćmi, najchętniej przespałabym cały dzień - ale maleństwo mi nie pozwala na taki luksus :-)
Tylko dla niego zmusiłam się żeby wyjść na malutki spacerek mimo deszczu.
A mnsmile którego urodziła się Twoja córcia? Chyba jakoś podobnie do mojego łobuzka bo też niedługo skończy 8 miesięcy :-)
 
Olena a czujesz juz jakies motylki;)

naprawde az mnie chec na 3 bierze:p znow poczuc te ruchy ehh bajeczne uczucie
ale mam jeszcze czas, a rusz mi styknie 30 i sie odmlodze:p

wiecie tak sobie mysle ze chcialabym aby w swieta u Nas latalo wiecej stopek...dwojka dla Nas to takie minimum..na razie mysle racjonalnie ale pozniej moge to olac i szalej dusza;)

no nicc na razie bede sie cieszyc z tych 'Naszych' kolejnych bobasków:)

dzis SZYMEK spi u dziadków bo dziadek jutro nie pracuje a ja poszaleje troszke na necie.
.Amela tez juz na noc spi..ostatnio powiem wam ze o 20 juz taka marudaa i spiaca jest ze max o 21 idzie na noc spac..jak to sie zmieniaja te nasze dzieciaki..
 
Ostatnia edycja:
Tak ja wiem że nie ma różnicy wielkiej :-D ale dzieciaczek urodzony 01 a urodzony 31 to już (choć nadal niewiele ;-) ) miesiąc różnicy a urodzone dzień po dniu to ta różnica jest mniejsza :-)
A jeszcze Wam powiem że ja tak troszkę "szukam" dzieciaczków urodzonych w tym samym dniu co mój smyk, bo 23.03. w szpitalu w którym ja byłam rodziło nas tylko 3 a już następnego dnia dziewczyn było 12! Dzień przede mną też było dużo porodów.
 
reklama
Do góry