reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

mała brzuchatka niewiem czy jest na recepte czy nie, my kupujemy witaminę D w kapsułkach, kapsułka ma odpowiednią dawkę i małemu wyciskamy bezpośrednio do buźki, 36 ampułek 10 zł.
 
reklama
czesc dziewczyny

dzieki za mile słowa, prawda jest taka ze jak Lusia sie krztusiła to mialam moment paniki, nie wiedzialam czy dzwonic do meza czy na pogotowie, zreszta pokutuje gdzies we mnie taki niesmak do pogotowia, bo przeciez w polsce to mogą ukarac jesli stwierdzą ze niepotrzebnie wzywałam, wiec czlowiek sie waha nie wie co robic, ale szybko sobie uswiadomilam ze tu jest inaczej, i mialam racje bo Lusia juz sie dobrze czuła a lekarz + ratownik +2 pielegniarzy to byla ekipa profesjonalna, tylko mnie wspierali żadnych wyrzutów, mimo ze juz sie tak nie krztusiła jak dotarli na miejsce. ech
Acha a jakies małe papierki to tez czasami zjadła ale ten płatek (czy tez listek?) chyba nie nadawał sie do "zmielenia" skoro wyszedł w całości:(

witaminy D ja nie podaję w ogóle.
wiecie co Lusia jest juz tak długa ze kupuje jej ciuszki na 12-18 miesiecy...

Kamelle proponuje angielskiego ebaya, widzialam duzo gadzetow Strażak Sam, posciele dywaniki itd, na przyklad taka strona items - Get great deals on Other items, Other Children's Bedding items on eBay.co.uk Shops! ale oczywiscie w Twoim przypadku patrz czy sprzedawca wysyła za granicę. A jest tego do przeglądnięcia ufff ja wpisałam w okienko na głownej stronie sam fireman i wyskoczyły 63 strony... :)
 
Devikap na receptę, kiedyś zapomnielismy u dziadków i m wyprosił w aptece bo był klops. A my nie dajemy od dawna na polecenie lekarza...
Izabell no właśnie małam pisać że ostrą akcje mieliście! Niestety człowiek jest bezsilny na pomysłowośc dzieci. Dziś patrze co tu taka cisza a synek mieli w buzi wizytówkę taty (tatus dał do zabawy) i wypluwa w kawałkach, obok siedzi siostra i cała zachwycona... no i dlatego latam z odkurzaczem codziennie - nie mam wyjścia.
 
Mamo maluszka ja daje jogurt naturalny.
Olena to Twoja witaminka tania bo moja prawie 20 zł kosztuje i ma tylko 30 kapsułek :( Bobik D
Ta D-witum to na receptę?

Szarlota co Ci tatusiowie dają do zabawy :) Ale dzieci przynajmniej ładnie się ze sobą bawiły haha
Wnika u nas też nici ze spaceru. Cały czas leje :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
nie caroline, ona jest bez recepty, sama się zdziwiłam,. poszłam do apteki poprosiłam o witaminę D ( zawsze mi dawali taką za 15 zł i 30 kapsułek) a tu dał tą. więc teraz zawsze będę tą prosiła. 10 zł. a jaka wygoda :)
 
Do góry