reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
badka oglądałam, faktycznie piękny, zresztą lubie bollywood. czasem słońce czasem deszcze oglądałam kilka razy, mimo tego, że trwa 4 godziny.

fajny też jest : wciąż ją kocham, piękny i wzruszający.


polećcie jakieś fajne filmy.
 
badka-dzieki za namiary,obejze na pewno:)

a dla mnie tez-1 i 3 czesc zmierzchu,najpiekniejsze:)plakalammm
wczoraj widzielismy wywiad z aktorami:Edward,Bella i Jakob-byli w jakims talk show-amerykanskim.
w sumie to tacy malolaci.inaczej sie zachowywali nizw filmie:)takie...dzieciaki:)
 
ano Savanka cisza, Lawina tyż. Wazka przepadła to i forum cichutkie!
To Wam coś opowiem. Byłam dziś na spacerze z dzieciakami na placu zabaw...w połowie drogi zaglądam do synka do wózka-nie ma buta! Frrr no to nawrotka:wściekła/y:
Wracamy do domu, synek bawi się płeczkami które wozimy zawsze w wózku, a nagle słyszę wrzask...i co? dzieciaki się biją!!! o te piłki:szok:
 
dziewczyny dziś Samuś był z mamą mojego m, zawsze dzwoniła jak tam im mija dzień (na moją PROŚBĘ), dziś była cisza. zadzwoniłam po pracy, mówiła że ok. ja jeszcze zakjupy zrobiłam i dopiera wróciłam do domu. a tam ona wita mnie ze łzami w oczach, mówi że mieli wypadek!!!! Samuś spasdł jej z tapczanu coś o 9.00, była jak wróciłam 13.00!!!! mówiła że obserwowała Samusia, że nie chciała mnie w pracy denerwować... pytałam czy rozebrała Sama, żeby sprawdzić czy oprócz śladu czerwonego na główce nie ma jeszcze czegoś, okazało się że nie. zaraz rozebrałam go, i obejrzałam, wymacałam chyba każdą kostkę... nic nie było, nic go nie bolało...
Dziewczyny, obserwuje go , zachowuje się normalnie... myślicie że może mu nic nie być? Jutro mam umówioną wizytę u lekarza, to go poproszę by przyjrzał się pod tym kątem małemu... ale dziś mam pytanie do was, czy taki upadek może mieć jakieś skutki dla niego, mówi się o mikrowstrząsach a co dopiero taki upadek... martwię się...
 
reklama
goyek-nie martw sie!!!dzieci sa...z gumy.przynajmniej ja to zauwazylam.moj kilka razy ze stojacego(proboje sie wspinac)spadl i glowa zaryl.To normalka.Samusiowi na pewno nic nie bedzie.
a tesciowamoi zdaniem super zareagowala,ze nie chciala cie denerwowac,bo na pewno nic sie nie stalo.

goyek,ja ostatnio mialam nerwowke,stres.trzeslam sie bo maly zaczal raczkowac i obijac sie o wszystko-niby to normalne.
takze,spokojnie,nic sie nie stalo.
 
Do góry