reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

reklama
A o tu tak cicho? Hop, hop jest tu kto :-)?

Saskiana gratulacje dla szwagierki!!!! Piękną karnacje pewnie ma malutka!!!!

Kamelle kochana widziałam to zdjęcie, faktycznie ciekawy melanż na tym dywanie, on cały taki czy ma jakiś wzór? A powiedz mi, jakiej długości masz to włosie na dywanie, masz tam jakieś dane o tym dywanie ( z czego wykonany, grubość, czy coś takiego)?a i rozumiem ze trzeba się trochę namęczyć przy odkurzaniu?

Widzisz ja myślałam na początku o jasnym, ale mi właśnie dziewczyny odradziły, bo faktycznie jak Samuś zacznie raczkować, to pewnie, plama będzie gonić plamę ...chyba,że mi jakiś czyścioszek wyrośnie :-) Choć w sumie Izabell1982 ty mówisz że ci pasuje jasny dywan, hmmm , a ty jakie długie masz to włosie? Jak możesz to też podaj mi jakieś dane o nim. Dziewczyny z góry dziękuję :-)

A i Savanna89 ten co ci wpadł w oko też brzmi ciekawie. Dziewczyny mi mówiły że na ciemnym to wszystkie paprochy widać :no: i bądź tu mądrym, na jednym paprochy, na drugim plamy :-). Widzisz ja to chce kupić duży dywan tak 250 na 350-400, bo pokój mam duży i strasznie zimny zimą, a mówili ostatnio że ta zima ma być jeszcze chłodniejsza. A taki duży to sporo roboty z odkurzaniem , szczególnie jakby odkurzacz miał walczyć z długim włosiem i pochowanymi w nim paprochami:-), a o praniu nie wspomnę :-). Chociaż podobają mi się te z długim włosiem :-)

Ważka a ty jaki dokładnie masz, może lepiej wybrać taki z krótkim włosiem??

Ja na giełdę nie poszłam dziś, bo m składał szafkę :-) kupił wczoraj z moim bratem dwie w jusk do przedpokoju, taką:
Szafka na buty LUPO 4 półki orzech w JYSK.

i taką:
Szafka na buty LUPO 3 półki orzech w JYSK.

jedna stoi na końcu przedpokoju, a druga stanie na początku :-) taki zestawik :-)

mam już jedną z tego stylu w kuchni, taką:
Regał na kółkach LUPO 4 szuflady orzech w JYSK.


Dobra wpadnę później, papa

0314669a0.png
 
Goyek prawda jest taka ze na kazdym bedzie cos widac i dbac o niego i tak trzeba dlatego ja mam gole podlogi, ale Arturkowi do pokoiku chyba kupie mini dywanik z kubusia puchatka. W black red white widzialam takiego fajnego prosiaczka - tułów plaski a glowa jak pluszak :) podobal mi sie.
No i marzyloby mi sie cos w duzym pokoju malego pod stolikiem. Moja ciocia ma chyba od dwoch lat sliczny dywanik z kawalkow zamszu (domyslam sie ze z ikei jak wiekszosc jej rzeczy). Cos podobnego wlasnie widzialam w Black`u ale nie pamietam z jakiego tworzywa to bylo ale efekt dawalo fajny :) ale boje sie ze bedzie w tym syf sie zbieral bo odkurzaczem sie tego nie wyciagnie raczej :/
a szafka na buty bardzo fajna :)

p.s. kurcze faktycznie tu cicho
 
dywan 002.jpg
dywan 003.jpg
goyek tak to wyglada. nie mysl sobie ze na tym drugim zdj. to jakies plamy - po prostu dosc dlugie są te "włosy dywanowe" i układaja sie raz w jedną, raz w drugą strone gdy sie po nim chodzi i to daje to taki efekt

hehe
jak widac oryginalnie w mieszkaniu jest wykladzina dywanowa, a posrodku nasz wlasny dywan bo jakos nam ta niebieska wykladzina nie pasowala;)

aha no i pewnie widzisz ze nie jest on calkiem jasny tylko wlasnie taki bez.
 
Ostatnia edycja:
Goyek swietne te szafeczki...dzieki za inspiracje!!! tez muszę coś zakupić hehe

co do dywanu, fakt jest faktem ze i tak trzeba bedzie dbac ale mozna wybrac taki wlasnie ze sa odcienie jasniejsze i ciemniejsze na dywanie..zawsze to jakies ustpestwo nizli caly ciemny dywan bo jednak jesli dookola jest w ciemnych odcieniach to za duzo tego ciemnego bedzie..

Goyek ja mam taki w PL(220zl) choc nie wiem czy dobrze bedzie widac..mi sie podoba bardzo, co do wlosia to juz sama nie wiem jakie ma chyba takie srednie;) te wzory ma wyciete w tym wlosiu czy jakos tak...co do dbania ..nie bylo zadnego problemu, plam nie ma ..Szymek urzedowal na nim czesto i wiadomo co dzien odkurzalam ale to normalne..teraz cos w podobie chce kupic i jak wróce to znów mu sie przyjrze hehe
panele mi sie bardzo podobaja i te zastosowalam u siebie, jest duzo latwiej bo tutaj te wykladziny dorpowadzaja mnie do szalu...np. w okresie kiedy to Szymka uczylismy robic siusiu do kibelka makabraaaaa

P.s to sa moje stare meble ktore stoja na razie u Szymka w pokoju, stolik jeszcze z 18;)


oo i nie nie moj nie ma takiego wlosia jak u Izabell, zdecydowanie krotkie i geste..
 

Załączniki

  • DSC01512.jpg
    DSC01512.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 38
  • DSC01512v.jpg
    DSC01512v.jpg
    7,7 KB · Wyświetleń: 33
Dziewczyny jesteście wielkie :-)

Baaardzooo wam dzięęęękuuuuuuuję!!!!


Ważka też patrzyłam na takie dywany z wycinanym wzorem, one też mi się podobają, ale jakoś te włochate mnie rozczulają :-). A i ciesze sie ze ci się szafeczki podobają, dla mnie rewelka :-) pięknie się prezentują :-)

Izabell1982 piękny dywan, właśnie o takim włosiu myślę, albo o ciut krótszym.
A długo masz ten dywan, pytam bo zastanawiam się, czy te włochy się przydeptują, w sensie wydeptują, nie wiem czy się dobrze wyrażam, wiem ze włosy się przyklapują jak się po nich chodzi, ale mi chodzi o to, czy na stałe się wydeptuja miejsca z czasem. A to że wykładzina ...mi się patent z dywanem na wykładzinę podoba :-), na poprzednim mieszkaniu wynajmowanym, mieliśmy wykładzinę, ohyda :no: ale nie pomyślałam o tym co by ja przykryć dywanem :no: a ze było to na chwilę wynajmowanie, to nie myśleliśmy też o jej zmienianiu. A wy świetny pomysł mieliście :-) Podsumowując jesteś zadowolona z takiego dywanu, mogę się na niego decydować przy Samusiu? Dam radę z paprochami i włochami :-), a no właśnie te włochy nie wyłażą co??Bo samus pewnie będzie sprawdzał :-):-):-):rofl2:

Savanna89 z tym czyszczeniem to racja, lepiej mieć coś co odkurzaczem potraktujesz i to często :-) A ten dywan z pluszową główką musi być czaderski :-)

Dziewczyny zawsze można na was liczyć :-)

Lecę karmić Samusia, potem wkleją wam zdjęcie złożonej mojej szafeczki :-)


0314669a0.png
 
Ostatnia edycja:
goyek dywan mamy od 7 miesiecy. jak dotąd nie ma zadnych wydeptanych placków:no: tylko tyle, ze wlasnie jak sie chodzi albo turla po nim to wlosy ukladaja sie w rozne strony a ze sa bardzo dlugie to daja rozne odcienie przy tym. Ani jeden włoch jak dotąd nie wyszedł, naprawde zadne nitki nie wychodzą. a dodam, ze dywan ten jest naprawde na maxa uzywany bo lezy na srodku pokoju w duzym pokoju (a sypialnie mamy maleńka tylko do spania) wiec w dzien jest to jedyny uzywany pokoj: do maty gimnastycznej, do chodzenia, a ja nawet na nim cwicze wieczorami, a przy tym stól niedaleko, ten dywan wszytko juz przezyl, nawet przeprowadzke:)
gdy go kupowalismy, byl jeszcze taki jasniutki kremowy do wyboru, ale zeby sie tak nie brudzil, wybralismy ten i to byl chyba dobry wybór. jedynym wyłącznym minusem są okruchy, wiec trzeba dluzej i dokladniej odkurzac (plus moje na maxa wciąż wypadajace i wszedzie wałęsajace sie włosy brr), ale to jest naprawde jedyny minus a poza tym polecam:tak:

ktos wspominal (chyba kamelle) ze synek jak raczkował to byla masakra i ze sie brudził. tego jeszcze nie wiem, bo Lusia nie raczkuje, ale jak zacznie, to i tak będę kładła jej kocyk taki cienki niewłochaty, zeby tego dywanu mi nie lizała:-p
 
Izabell1982 wielkie dzięki!!!! Ja tez chyba będę kładła kocyk :-), nie ma to jak lizanie dywanu :laugh2: a Samuś na pewno by chciał tego spróbować :laugh2::rofl2:. Mi też włosy wypadają na potęgę :cool:, do tego świnka, czasem też pewnie chętnie by po przez dywan przeleciała :-). Wiec kocyk dobry patent :-). Twój dywan w sumie długie ma włosy, ja widziałam takie i ciut krótsze, jedne i drugie mi się podobają.

A i wklejam wam moją szafeczkę :-) jeszcze coś pewnie na nią połażę, ale jeszcze nie wiem co :-). A i powiem wam ze chyba w środku na drzwiczkach coś przypnę, by nie było widać co jest w środku :-) bo tam są prześwity i po co mi to:rofl2: lecę na kolację. Wpadnę po :-)

0314669a0.png
 

Załączniki

  • P1130014zm.jpg
    P1130014zm.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 24
  • P113001zm7.jpg
    P113001zm7.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 28
Goyek bomba, tu sie prezentuje jeszcze lepiej;)

a co do wyłażącego włosia to chyba zależy czy dywan będzie porządnie wykonany a Samuś juz zrobi testa hehe;)

mam teraz tutaj //uwaga dywanik na wykladzinie hehe kupilam za 2 f;) wlasnie z takim wlosiem dlugim ale duzo cienszymi jak ma Izabel i mnie wnerwia wlasnie bo po praniu sie wsio posklejalo a byl taki puchaty... i juz sil mi brak bylo kiedy go czesałam ale i tak nie wyglada tak jak przed praniem:(:(:(

cod o odkurzania to ja go trzepe bo maly jest (1/1.5 chyba) hehe no i Ameli wlosie smakowalo bo teraz juz jest nim mniej zainteresowana;)

ale w Pl i tak pewnie takie cos zakupie tyle ze do sypialni;)


a napisze jeszcze ze mala ostatnio zobaczyla te 'waybuloo' normalnie piszczy i sie rzuca jak ich usłyszy....

a tutaj akurat cos innego lecialo;)

i jeszcze wloski z tylu wytarte hihi ale przy karczychu sie uchowaly;P
 

Załączniki

  • DSCN5343.jpg
    DSCN5343.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCN5342.jpg
    DSCN5342.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
reklama
Goyek fajne te jaszczurki sa :-D

Wazka Amela jest slodka :-) wiem wiem powtarzam się
Arturek tez ciutke ma wytarte z tyłu ale ze jest blondynem o "srednio" gestych wlosach to nie widac tego zbytnio :-D

Ranyy dziewczyny a moj M zaczyna łysieć :szok: a ma dopiero 28lat... masakra... na srodku glowy widac ze wlosy sa sporo rzadsze... zakola to juz od dwoch lat mu sie robia takze kurde niedlugo to beda mnie brali za jego corke :-D
 
Do góry