reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Dzien dobry

Megan to jest wypozyczane tylko na dobe przed imprezka ci przywiaza i go rozloza a po wszystkim przyjezdzaja i zabieraja nigdzie nie trzeba jezdzic
ich polecil nam nasz znajomy w sumie to nie wiem skad ich zna moj zadzwonil facet przyjechal obejzal podworko jak go bedzie mozna rozlozyc i czy wogole sie zmiesci


ja nie mam pojecia gzie moze byc dom dziecka
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam :tak:
nie było mnie z rana bo musiałam do Shannon jechać... a i nie pisałam bo do Limericku nie wjeżdżaliśmy bo mój D nie zdążyłby do pracy...
zresztą i tak się spóźnił lekko przez tę pogodę....:dry:
a teraz słońce i wogóle... heh...
a ja siedzę w domku i się nudzę z lekka.... normalnie dziwny dzięń dzisiaj,..
na dodatek ci kierowcy:wściekła/y: nie wiem jak oni zdali prawko wogóle.....
jak nie jakaś baba mi się wrypała na drodfze szybkigo ruchu to ledwo wychamowałm po tym śliskim asfalcie...a tu znów ktoś mi się bił na główną ze skrzyżowania.....:baffled: albo mi w mieście przed auto z parkingu wyjechali.......:sorry2:
normalnie masakra.... wrrrrr.....
 
a my stwierdzilismy ze jednak pomalowanie sypialni to niekoniec..i juz szukamy nowego koloru do salonu hihi!
narazie wzorkow nie robie u susanki w pokoju bo mam juz wene ale potrzebuje specjalnych materialow hihih
ide myslec nad kolorem
 
hej kobietki witam sie po kilku dniowej nieobecnosci...
poczytalam juz co u was...u mnie nic ciekawego praca dom itd
Megan ja tez ten pas bym kupila tylko nie wiem gdzie
a wogule to co jakies wiesci o bluzeczkach???postaram sie wpadac czesciej ;-)
pozdrawiam i milego wieczorku zycze!!!
 
Sylwia...facet wyslal do mie ksero potwierdzeia o wysylce wiec czekam cierpliwie!
co do pasa byly w dunnesie ale juz u nas na children road nie ma ale mozliwe ze sa w jjb sprawdze i dam znac.ja na kilka dni musze przerwac cwiczenia jakiekolwiek...czuje sie jakby mial mi dojsc jeszcze jeden suwaczek(ale nie ma jakis szczegolnych obijawow tylko zjadlam dzisiaj kielbase zagryzajac pierniczkami w czekoladzie i czipsami ogorkowo-smietanowymi-chcialam jeszcze ogorki kiszone)niby o niczym to ie swiadczy ale...nadzieja jest....


Sylwcia mam jeszcze pytanko...
pamietam ze juz o tym pisalas na mamach z limerick ale zrozum zawiele tego zeby szukac...chodzi mi o przezycia zwiazae z pierwszym tyg po przebiciu jezyka??gdzie to robilas?jak z jedzeniem i piciem?i rozmowa?bardzo boli(po?bo samego przebicia sie nie boje)z gory dzieki...
wlasnie sobie przebilam agrafka po raz 3 pepek(od 3 lat nie mialam kolczyka i zarosl mi calkowicie)
 
Ostatnia edycja:
a ja chciałam się spytać czy nie wieciew gdzie można zrobić sobie warkoczyki żeby mi też doczepili włosy:-) bo u nas pytałam u fryzjerów ale tu chyba nikt nie umie.....:sorry:

no i czy może wiecie gdzie kupimy jakiś tani rower może być nawet używany choć ja wolałabym nowy ;-)
 
Ka...M warkoczyki z doczepianiem wlosow moza zrobic u murzynskich fryzjerow ceny od 200e jeden jest jak sie idzie z dworca w kierunku william st.jesli chodzi o rower ie mam zielonego pojecia!
ja chcialabym tez warkoczyki albo chociaz doczepic ale nie mam na to kaski
 
Ka...M warkoczyki z doczepianiem wlosow moza zrobic u murzynskich fryzjerow ceny od 200e jeden jest jak sie idzie z dworca w kierunku william st.jesli chodzi o rower ie mam zielonego pojecia!
ja chcialabym tez warkoczyki albo chociaz doczepic ale nie mam na to kaski
noooo nieźle cenią się.....:szok::szok::szok:
za 200e.... no gdybym sama się dosięgła to bym sobie zrobiłaza darmo:-p
ale poza mną nikt ze znajomych nie umie takich cienkich zrobić.... a jak już mam iść do fryzjera to chcę mieć i długie... chyba więc jednak poczekam sobie troszkę....;-) i zrobie przy innej okazji.....:eek:
 
reklama
Do góry