reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

hmmm to jakbys sie podjela to ja chetnie uzycze swa glowe bo mam dosc swojej przybitej fryzury!
w dodatku ksiaze ciagle mowi zebym zapuszczala wlosy a efekt jest taki ze mam fryzure doniczego i wygladam jak szara myszka
 
reklama
jasne że mogę to zrobić....:tak:


a tak wogóle to mam przyrypany dzień....
spać nie mogłam do 3 a już o 7 wstałam.....:baffled: i jestem zmęczona ale jakoś nie mogę spać.... wrrrrr
 
witam mamusie:-):-):-) mala nakarmiona teraz sama sie musze nakarmic cwiczonka i spacerek bo sie ladna pogoda zapowiada:-D:-D:-D megan co do kolczyka w jezyku ja mialam 2 razy przebijany... bolalo troche z jedzieniem to przez jakies 4 dni prawie na samym jogurcie bylam i zupkach chinskich z mowieniem jest roznie jezyk ci spochnie troche ja mowilam dosc noemalnie ale troche seplenilam... do tego mialam sprej na gardlo (niepamietam jak sie nazywal) zeby opuchlizna szybciej zeszla....

co do warkochykow tez bym sobie zrobila ale mam wlosy za krotkie, wogule to bym je obciela ale moj by mnie chyba zabil... niewiem co oni widza w dlugich wlosach:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
a i niewiecie moze co moze mi pomoc na wypadanie wlosow???? bo mi strasznie wypadaja:-:)-:)-:)-( jak czesze wlosy to garsdciami wyciagam:szok::szok: jeszcze troche i olysieje...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
czesc laseczki!
Ka...M to ja zapraszam kupie pasemka i bierzemy sie do roboty hihi a ile bys za to kobietko chciala??
ja tak sie zastanawiam z tym jezorem...znowu mam ochote zmienic image choc byl juz nawet garniturek ale chyba czulam sie zastaro??

Asia kontynuuj witaminy ciazowe mozesz sobie kupic witaminy A+E to normalne ze po ciazy wypadaja wlosy ja sie cieszylam ze po Caroline mi nie wypadaja i....po 3 miesiacach zaczely...ale teraz juz jest ok!

pogoda nienajgorsza a ja dzisaij mam znowu sprzatanko bo Ksiaze jedzie do pracy!moze wykoncze Susance pokoj???
no zobaczymy...
upieklabym dzisiaj ciacho ale nie wiem czy mam wszystkie produkty a zacholere nie chce mi sie isc do sklepu.
 
oki megan ale jak się nie uda z pasemkami to zrobimy bez....
no i trzeba konkretny termin ustalić.... :-)

w tym tyg odpada bo mam gościa z UK więc nie będę za bardzo znów miała czasu... ale moe jak będę go zawoziła na lotnisko....:-D
jeszcze się zobaczy....
a jak się już tak upierasz to jakąś kawkę postawisz i będzie git :blink:
może być i te ciasto co pieczesz:-p hehehe ;-) zostaw mi kawałek.....:happy::rofl2:
 
reklama
Do góry