reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

jak mam byc szczera to byla dla mnie frajda przez jakis czas.teraz juz mnie to nie bawi i wkurza mnie delikatnie mowiac to co pisza niektorzy ludzie i kto probowal zagladac na moj profil(mialam zablokowany),
denerwowalo mnie tez to ze starzy hmmm znajomi szukali kontaktu na ktory nie mialam ochoty i nawet po zablokowaniu pisali z innego konta
 
reklama
czesc laseczki!!
milego dzionka zycze,pogoda wstretna!
my zaraz po wybor farby i ja dzisiaj naprawde z doskoku bo mezus w domku i malowanko sie kroi!
 
witam. ja wlasnie nakarmilam moja myszke teraz prubuje uspic alr cos sie nie daje;/;/;/caly czas marudzi... no ale mezus sie nia zajmie a ja sie biore za cwiczenia... potem lekarz...wiec jak narazie to mykam pap
 
hej dziewczynki... melduję się....:-)
i chciałam się pochwalić że już mam całą wyprawkę dla mnie i dzidzi i najpotrzebniejsze rzeczy:-D jeszcze tylko muszę wpaść do smyth-a po drobne dodatki...
aaa no i będę w pt w Limerick prawdopodobnie... bo zawożę kumpla na lotnisko to wjechałabym sobie do tego sklepu ..
więc jak co to będę pisać i mogę was odwiedzić :tak:
chyba że on będzie leciał w nocy więc poczekam aż D będzie miał wolne i wtedy wpadniemy do Limerick:-)
 
dobry wieczor dziewuszki.
u mnie malowanie...hahah nie zaczete!!
zrobilismy jedynie podklad kupilismy farby
zrobilismy polke na buty i na tym koniec ale jutro od rana robota bedzie wrzec!
jeszcze nie mam dokonca koncepcji jak bedzie wygladal pokoj w finale ale zapowiada sie calkiem ciekawa zabawa.
Ka...M ja zapraszam
 
hmmm... wlasnie dochodze do pewnego wniosku dlaczego moja myszka mi tak marudzi od kilku dni... otóż ma katarek... i tu teraz moje pytanko co ja moge dac dziecku na katar zeby mi sie tak nie meczyla ...
 
hmmm... wlasnie dochodze do pewnego wniosku dlaczego moja myszka mi tak marudzi od kilku dni... otóż ma katarek... i tu teraz moje pytanko co ja moge dac dziecku na katar zeby mi sie tak nie meczyla ...


Jest otrivin dla dzieci a dla takich malutkich jest w kropelkach wystarczy jedna kropelka i bedzie lepiej



Dzien dobry

Udalo mi sie wypozyczy tranpoline jupi:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry