reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
dzien dobry!
ja wlasnie szykuje sie do centrum na zakupki.musze kupic jakies ciuszki dla dziewczynek i sobie spodenki.pewnie wroce z torba ciuszkow dla laseczek i para butow dla siebie zamiast spodni ale cel okreslony hehehe
milego dziona
 
cicho bo zadymiara byla na miescie.
no i...dzisiaj nic laseczka nie kupilam za to spodnie z podwyzszonym stanem dzieki czemu splaszcza mi faldke na brzuchu i wygladam calkiem sexy hahah
do tego...kupilam sandaly hahaha podobaly mi sie na poczatku lata ale nie chcialam za nie dawac 20 e wiec dzisiaj kupilam te same za 2 e hehehe
do tego wkoncu kupilam myjke do butelek bo stara sie zlamala no i naklejki do pokoju susanki w sumie zakupy udane teraz chwilka relaksu i trzeba posprzatac
 
wlasnie zrobilam sobie paznokcie u stop...wyszly slicznie choc powinnam zaczac od pedicure ale jakos brak natchnienia.wazne ze french lsni razem z malymi diamencikami.wlasciwie to pierwszy raz robilam sobie takie zdobienia sama zazwyczaj chodzilam do kosmetyczki ale teraz i kasy i czasu brak!
zaraz sie biore za dlonie.chce ostatnio znowu ladnie wygladac.

a mam problem z Caroline nic jej nie pomaga (zabkuje) i nie moze biedna zasnac.daje jej nurofen dla niemowlat do tego bobodent( na susanke dzialal) a na nia nic:( w sumie ponad 2 godz probowalam ja ululac ale teraz odpukac wkoncu jest cisza)
 
tak jeszcze cwicze ale do tego mezus kupil mi pas do cwiczen.skutek...haha 3 cm w pasie w dol nie wiem jak z waga?!
ja nie spie znowu od 6 jestem padnieta na maxa.ale coz bycie mama zobowiazuje.ja podobnie jak Asia dzisiaj sprzatanko no i jakis dobry obiadek chyba zrobie kurczaczka nadziewanego.
tak wogole dzien dobry
 
reklama
MEGAN jaki pas i ile kosztowal???
ja nie cwicze @ dostalam i nie dalam rady a teraz juz mi sie nie chce ale chyba dzisiaj zaczne twoj sukces mnie zmobilizuje:-)
ja nie wiem co sie dzieje ale moja Wikusia wczoraj wstala o 3 a dzis o 2:szok:i po godz usnela i spala do 7 kurcze padam na pyszczek, w pracy tez mlyn mamy masakra jakas!!!jeszcze balagan taki w domy ze hej no nic uciekam sprzatac zajrze pozniej...
 
Do góry