reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
polecam hitonsa na children road tam wlasnie przy dunnesie.jest masa ozdob na ur poprostu wszysko balony tacki kubki tasiemki..wszystko na party!
nastepnym razem licze ze wpadniesz///
ciekawe jak tam Gastone z przeprowadzka??
Marta urodzila...teraz czekam az Marysia urodzi na pon ma termin
 
a ja wlasnie ogladam dr 90210 uwielbiam ten serial.
moge sie oswoic z tym czego chce sie poddac.czyli liposukcja i plastyka brzucha.ale do tego brakuje mi jakies 4 tys euro hahaha
 
dzien dobry!
w ten piekny niedzielny poranek.pospalam nawet do 9:szok::szok::szok:
Alex jedwab mozna kupic w sklepie na thomas st tam jest taki ogolno fryzjerski.ponizej samych swoich a troche wyzej niz papierniczy,napewno znajdziesz.
co do operacji to kasy mi nie bedzie szkoda jak bede ja miec hahah
a wiem ze niektorych partii ciala nie zdolam wycwiczyc bo po takiej ilosci ciazy mam poprostu worek na brzuchu ktorego nawet jak schudlam do 45 kg nie moglam zgubic.dobrego dzionka dziewczynki
 
reklama
czesc dziweczynki!
ojjj widze ze tatusiowie w domkkach...ale Alex Twoj ponoc w pracy a i tak cisza z Twojej strony hihihi
ja wykapana dziewczynki tez.dzisiaj bylismy w parku na spacerku karmic golebie.
jutro bede musze nadrobic porzadki po dniu wolnym ksiecia...i musze przebrac ciuszki swoje i dla dziewczynek
a teraz chyba sie zegnam,choc pewnie zagladne jeszcze...buzka do juterka
 
Do góry