reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Witam. Jestem tu nowa i chciałabym się dołączyć. :-):-) nie jestem z Ennis lecz z Limeric mam nadzieje ze to nie przeszkadza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc Asienko!
ciesze sie ze zdecydowalas sie zapisac!zobaczysz jak u nas milo!
tylko ostatnio dosc cicho ale to z powodu wakacji.
opowiadaj czy odstawilas jonhsona?
 
CZESC KOBIETKI
WITAM NOWA KOLEZANKE BERDZO SIE CIESZE ZE JEST NAS JUZ O JEDNA WIECEJ!!!
dobra zwijam zagle do pracy wpadne pozniej!!!
milego dnia dziewczynki!!!
 
czesc dziewuszki!!!
ja tylko na chwilke bo dzisiaj Ksiaze w domu.niby dopiero wstalam a czuje sie jakbym wogole nie spala.
milego dzionka
 
Dziendoberek zapowiada sie ladny dzione wiec caly dzionek z dzieciaczkami na dworku trzeba spedzic
MEGAN zazdroszcze ci ze masz ksiecia dzisiaj bo ja niestety to musze do niedzieli czekac na swojego ksiecia

Witam rowniesz nowa kolezanke
 
tak odstawiłam teraz czekam na efekty. zobaczymy co z tego wyjdzie. pogoda bardzo ładna w koncu po tych paru dniach zachmurzenia trzeba kozystac wiec idę na spacerek z Emilką.
 
ja juz po zabawie.mam zdarty lokiec taka byla zabawa haha.choc wcale w pewnym momencie nie bylo mi do smiechu.
tam w bawialni jest taka rura do zjezdzania no i genialna madzia wlazla do niej z susanka i zjechalysmy a ja wylazlam bez skory na lokciu.myslalam ze to przez moja wage no i przez to ze jeszcze z susanka jechalam ale nie...dzieciaki tez wychodzily z krwawymi obiciami.niby wszystko zabezpieczone a ta jedna zjezdzalnia nie.
 
reklama
Ja właśnie po kąpieli i karmieniu malej teraz czas na usypianie zobaczymy jak dziś pójdzie. Mezus robi sobie wieczor przed komputerem a mie wysyla spac wiec dobranoc wszystkim. do juterka
 
Do góry