reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
podobno jest pierwszy przypadek świńskiej grypy w Ennis, :szok::szok::szok:czy to możliwe ????


jeśli tak to masakra, oj tak troche poczytałam o tym i chyba nigdzie nawet do polski się nie ruszamy w tym roku, strach, mam dzieciaczki małe:-:)-:)-(
 
dzien dobry!!!!
a w sumie juz sie witalam!!
co Ty nie powiesz MIKIMAURO...swinska grypa??tu???
o kurcze strach sie bac!!!
ja ostatnio milczaca ale energie odzyskalam tylko szukam koggos do dialogu bo monologu nie zamierzam prowadzic
 
Megan ja to sie za bardzo udzielac teraz nie bede bo przy tej przeprowadce sporo roboty, ale dziewczyny nie milczcie bo nie chce zeby watek upadl..
Mikimauro w Ennis powiadasz?:szok::szok::szok: skad wiesz?
Podobno w radiu mowili ze beda nas szczepic, ciekawe czy to prawda?:eek:
 
no ...GASTONE powiedzmy ze usprawiedliwiona ale niecalkiem!!!
a watek nie upadnie bez obaw!!!
widze ze Kasia nie dalaczyla zaraz jej dam po uszach heheh
no i co z Ta moja Marysienka???ehhh te baby


ja nic nie slyszalam o szczepieniach?!

no nic ja uciekam ale zagladam!!
 
Ja dzis wyjatkowo jestem..
Dziewczyny chce sie pozbyc solarium do twarzy,philipsa.Uzywlam dwa razy.Takie sam jak w argosie na stronie 1432 nr 10.sprzedam je za 45-40euro.Ktrqs chetna?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry