reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
No Megan ja zagladam, ale sie nic nie dzieje no ikofana pamietaj ze piatek dzisiaj wiec jakby nie patrzyl poczatek weekendu hehe.
Ja mam dzis humor do d..bo tesciowa znow mnie wkurzyla!!!!
 
witajcie mamuśki, ale tu u nas spokojnie, nic sie nie dzieje,
byłam dzisiaj w Dublinie, jestem padnieta, zajzałam tylko zobaczyć co u Was, juz dzisiaj raczej się nie odezwe, jestem padnięta:tak::tak::tak:

dobranoc mamuśki , do miłego klikania:tak::tak::tak:
 
ojjj dziewczynki dziewczynki!!!
szybko sie meldowac!!wiem ze macie ze soba juz mezusiow ja dzisiaj o dziwo tez mam ale jutro juz ode mnie ucieka!!1
 
Moj caly dzien w pracy,mwpadlbna chwilke , zjadl i znow pobiegl.Jutro od rana znow slubek.A ja sama i samotna.Dzis mialam pojsc w kime popoludniu ale mialam tle prasowania z nie moglam sobie pozwolic na to...
 
a my dzisiaj ogladamy na daft.ie domki do sprzedania...pomarzyc nic nie kosztuje!
zbieram sily na cwiczenie,nie chce mi sie ale wypadaloby bo w pasie juz doszlam do 86 cm choc pocieszam sie ze nie widac!kiedy przyjechalam do irlandii mialam zaledwie 68 i wazylam niewiecej niz 45 kg teraz.....54 ehhhh starosc
 
Sylwia nie zostawiaj mnie tu samej bo bede plakac!!!
ja przywyklam do wagi 45 kg i teraz mi troche ciezko!przed pierwsza ciaza wazylam 38
 
reklama
dzien dobry!jest godz 7!! nie ja nie jestem nienormalna!!wczoraj a raczej dzisiaj poszlismy spac o 1 a juz jestem na nogach!!!i tak codziennie...
JAK JA KOCHAM MOJE DZIECI:)))
 
Do góry