reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
ja jestem i przyznam sie bez bicia ze wczoraj opuscilam cwiczenia ale postanowilam dzisiaj nadrobic wczorajszy i dzisiejszy dzien!!!!
zobaczymy czy mi sie uda??!!
a Ty Sylwia jak z cwiczeniami??
 
SYlwia w zyciu!!!!!!!!!
ja nie nawidze sie glodzic!!!nigdy sie nie odchudzalam i nie zamierzam!!!
najwyzej dluzej sie pomecze cwiczeniami ale napewno sobie nie odmowie pizzy i slodyczy!!!
 
Witam sie.Ale jeest wtretnie na dworze.Ciemno na dworze, mokro brrrrrrrr Dziecko od samego rana marudzi, bede miec przekichany dzionek.
Megan mysle ze niecik bedzie szybko, mam taka nadzieje hehe
A co do cwiczen to ja sie opuscilam ze swoimi, bo jako niemam sily...
Ech ide sie jakiejs kawy napic bo jakas nie przytomna jestem..
 
Ja planuje dzis poloyc sie spac z dzieckiem , bo pogoda tak fatalna e tylko spac hehe.Za godzinke ide dokolezanki - na szczesci na tym samym osiedlu.Dziecko sie pobawi z dzieciakami, ja zakawkuje a potem obiadek dziecka i lulu.A co,korzystam puki moge!!
 
Wlasnie przyslali mi prawko poczta:-):-D:-)
tylko teraz musze nauczyc sie jezdzic a to juz gorzej mi idzie!!!
megan mam troche ciuszkow po wikuni jak przyjade po bluzki to ci przywioze moze wykorzystasz duzo tego nie ma ale...tylko moja mala je nosila wiec szkoda mi wyzucic!!!
 
reklama
dzieki Sylwcia napewno sie przydadza!!
a my wlasnie wrocilismy z miasta piernik w piekarniku obiadek juz przygotowany teraz troche posiedze na neciku a jak Suzi zasnie mam nadzieje ze my tez sie polozymy!!!
dziewczynki ...szukam bajek najlepiej z pilkami jakbyscie cos pamietaly to poprosze o tytuly a jak nie to jakies edukacyjne takie jak PIESEK PUPPY!!!

Sylwia no to juz w autko i jezdziec!!!!
 
Do góry