reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
witam i oznajmiam że za tydzięń będę mieć internet w domku:-D
a rozpakowywanie trwa....
na szczęście widać już w salonie sofę i fotele więc jest cudownie .....:-p
mam nadzieję że dziś uda nam się skończyć,....
ładny dzionek mamy więc może jeszcze skoczymy na zakupki do Ennis.... bo przyznam szczerze że przez tą przeprowadzkę w lodówce został pasztet , pomidor, dżem ,frankfurterki ketchup i majonez....:zawstydzona/y::sorry: a jakoś trzeba się posilić... heheh
 
DZIEKUJE DZIEWCZYNKI!!!co tu taka cisza???moje marudzace dziecko siedzi w kojcu i krzyczy sobie;-)a my z mezulkiem tulkamy sie i ogladamy tv z przerwa na pisanie do was...ja dzisiaj mam wieczor spa w domku hahahaa musze sie odprezyc po dzisiejszym stresiku jutro maz na rybki pozniej okulista i paszport w koncu pojdziemy zalatwic wiec znow busy dzien!!!a co wy porabiecie dzisiaj ze nic nie skrobiecie???pozdrawiam

zegnam sie kobietki!!!
MEGAN pierwszy dzien A6W za mna!!!
DOBREJ NOCKI ZYCZE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jeszcze raz SYLWIA gratuluje prawka no i....A6W my dzisiaj 4 dzien!
nie chce mi sie bo mam migrene i wogole dzisiaj ciekawe rzeczy robilismy ale o tym wszystkim jutro!!!dzisaij dzien z ukochanym i dziewczynkami
a tak wygladal dzisiejszy dzien!!

a dziewczynki nie myslcie ze wyrzucilam Was ze znajomych z NK poprostu zzlikwidowalam profil
 

Załączniki

  • 100_3030.jpg
    100_3030.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 18
Zdalam!!!!:-)
38/40
dzieki za trzymanie kciukow!!!
Bede pozniej papapa
moje gratulacje :tak::tak::tak::tak::-):-):-):-)

megan -czemu zlikwidowałaś profil na nk, czasami ja też mam ochote swój skasować, ale jakoś nie moge, mam tyle wspaniałych podpisów pod zdjęciami, są dla mnie bardzo wazne, ale jak mnie ktoś zdżażni to skasuje, niedawno usunełam pare osób, ale cięcia przydały by się wielu...:-:)-:)-(

Swinska grypa kochanie w calej europie szaleje ;-)
a co do domu, no coz za plotem trzy duze psy to raczej spokoju nia ma..



Mikimauro ty chyba naprawde jestes nie wyspana,Mamy przeciez nowa kolezanke Milene z Ennis i nikt przeciez nie mowil ze to twoja kolezanka?:eek:
:baffled::baffled::baffled::baffled::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:o cho.....lera:sorry::sorry::sorry::sorry: to ja bardzo przepraszam naszą nową mamuśke, tak to jest jak się nie czyta wstecz..... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:to ja sie witam z nową mamuśką:tak::-):tak::-) no i miłego klikania zycze :tak::tak::tak:

generalnie to ja jestem jakoś tak ostatnio do du....py, chociaż mezol twierdzi że tez nie :-p:-p:-p... nie wiem co się ze mną dzieje, albo moje hormony wreszcie sie normują [ chyba raczej dopiero..] albo jestem chora [ oby nie], kompletnie nie ciesze sie z zycia, strasznie mi psychika siada, sama siebie nie poznaje, mam mega doła, strasznie zawiodłam się tym szukaniem domków, moje wakacje też mnie dobijają, a patrzenie w lustro powala [ dosłownie], aahhhh....

to ja nadal będę Was podczytywać.... no i klikno co nieco czasami...:hmm::hmm::hmm:
gastone- kobito ty kontroluj moje wpadki, bo kicha straszna :-p:sorry:


dobranoc mamuśki :tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry