reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
witam nie było mnie cały dzień... bo pojechałam do limericku na zakupy:-p
no tak ... w L taniej... jeden wóżek który tu był za 400 tam za 200 :tak:
ale i tak nie podoba mi się zaden:sorry2: albo będę jeszcze szukać albo sama już nie wiem.....:zawstydzona/y:

i widziałam że coś o jedzeniu wspomniałyście... u mnie na biad gołąbki:-D
miłejj nocki....
 
a ja leze i umieram bola mnie nogi i kregoslup od porzadkow i mam znowu skurcze ehh chce miec to juz za soba!boli mnie to ze...musze cierpiec a dzidzi na raczki nie wezme ale takie zycie!
ide ogladac film pewnie jeszcze wpadne tu
 
ja sie witam i do rodzinki zmykam bo pewnie i tak frekfencja dzisiaj bedzie wiadoma!trzeba troche fotek popstrykac i wyjsc na sloneczko
 
Megan to u ws sloneczko?hmmm u nas pada...
Ka...M czy ty masz konto na NK? Probowalam cie znalezc, czy masz na imie Kamila? Wiesz niechcialam popelnic gafy wysylajac zaproszenie.
No a ja w ciazy nie jestenm a mdli mnie koszmarnie.Martwie sie troche bo od kilku dni mnie mdli a raczej ciaza odpada..
 
tak mam konto na nk i mam na imię Kamila :tak:
nie wiem czy mnie skądś kojarzysz czy po prostu strzelałaś ;-) bo mogłaby być też Kasia:-D
napisz mi na prv to ja Ciebie znajdę bo mnie raczej trudno na nk znaleźć ;-)


aaa i może teścik ciążowy trzeba zrobić...... hiiiii
 
Hahah a dziwisz sie kochana bo ja jestem swietnym detektywem.Kojarzyc cie nie kojarze no bo skad.Ale po twoim nicku tuta nie latwo sie domyslic hih przynajmniej mnie...Dostaniesz zaproszenie hihi.
A co do testu to nie trzeba, cisnienie mam jakies wysokie, dopiero wstalam, spalam sobie,maz sie zajmowal dzieciem a ja odpoczywalam.Mdlosci od cholernego cisnienia.Nie jestem zadnym cisnieniowcem a cisnienie mi skacze dzis ze szok.
 
Ostatnia edycja:
no to co Gastone chyba jednak tescik co??
i tak planujesz w niedlugim czasie wiec w sumie bezroznicy.
a u nas nie padalo dopoki nie zapytalas ...hehehe sprowadzilas deszcz do limerick ale juz znowu jest ladnie
 
KA...M JA MAM WOZEK DO SPRZEDANIA.GRACCO Z WSZYSTKIMI AKCESORIAMI JESLI JESTES ZAINTERESOWANA TO PISZ PRZESLE CI WSZYSTKO NA PRIV NIE BEDE FORUM ZASMIECAC.
A tak poza tym to sie witam przy niedzieli.koniec laby jutro do pracy.pozdrawiam
 
reklama
Hahah a dziwisz sie kochana bo ja jestem swietnym detektywem.Kojarzyc cie nie kojarze no bo skad.Ale po twoim nicku tuta nie latwo sie domyslic hih przynajmniej mnie...Dostaniesz zaproszenie hihi.
A co do testu to nie trzeba, cisnienie mam jakies wysokie, dopiero wstalam, spalam sobie,maz sie zajmowal dzieciem a ja odpoczywalam.Mdlosci od cholernego cisnienia.Nie jestem zadnym cisnieniowcem a cisnienie mi skacze dzis ze szok.
hehe jakoś słabby z Ciebie detektywik bo nie mam żadnego zaproszenia :-p
to pochwal się kogo tam zaprosiłaś....:-D


sylwisko a chciałanym prosić o link tego wózka... bo nawet nie wiem jak to wygląda.... a chcemy już jakoś w ciągu tego tygodnia kupić.....:tak:
bo się dowiedziąłam ostatnio że dziewczymna miała termin na października a teraz okazało się że rodzi za miesiąc:szok: czyli pod koniec sierpnia..
więc czas najwyższy robić zakupy:-p
 
Do góry