reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Witam sie i ja.Moje dziecie wstalo po 6 dzis ale mezu dal pospac chociaz do 8. Megan 38 kiklo to chyba za malo? Ja ty wygladalas????
Ja co do wagi sie nie wypowiem bo ja zawsze duza dziewczynka bylam.Niestety ponizej 60 nigdy nie zeszlam.No coz ale sa i te duze i te male.Dziewczyny ja jakas ciagle mega nie wyspana jestem! Dzis znow sobie obiecauje ze pojde spac po poludniu z dzieciem.
 
reklama
Gastone pozniej wkleje zdjecie jak wtedy wygladalam!z taka waga bralam slub!
a jak tam przeprowadzka?nic mi nie mow o spaniu!
ja jakbym mogla to chyba cala doba snu bylaby malo!jestem poprostu wykonczona ehhh
ale...i tak mam 100 mysli na sekunde!!
lece do Ksiecia bo idzie do roboty na 14
 
A wstaw wstaw uwielbiam zdjecia! A co do przeprowadzki to normalnie jestem w proszku.Narazie jedna sypialnia spakowana i jedno wielkie pudlo z kuchni.Ale w miedzyczasie mam jeszcze dwa prania, gotowanie obiadu, odkurzanie mycie podlogi,wrrrrrrrrrr i ciagla robota przy dziecku bo jak sie nie obleje to wogole cos wyleje...
 
ja wlasnie biore sie za gotowanie obiadku no...i szukanie zdjec slubnych!!
dzisiaj przyjezdza do mnie jedna mama z shannon niestety nie chciala do nas dolaczyc!
Gastone dasz rade!u mnie nie dosc ze Zuzka ciagle tak jak mowisz rozlewa albo siebie oblewa albo balagani do tego Caroline ciagle sie budzi i jeszcze piesek!
ale jestem sama sobie winna!!hehehe taki maly zwierzyniec
 
mam nadzieje ze nie zostane powieszona za post pod postem?!
a wiec tak:na tych zdjeciach jestem ja podczas slubu cywilnego z moim eksmezem!
gorset rozmiar 34 jeszcze zwezany bo byl zaduzy i spodnica rozmiar 34 bez przerobek (blad byla troche za dluga i skrocilam ja przed slubem-rozyczki do spodnicy doszywalam sama).
a teraz hihih gora 36/38 wlasciwie 38 bo te 36 wcisne sie ale widac faldki!
spodnie 36 biodrowki 38 normalne!
no coz troche tych ciaz bylo,,,,sajgonkow tez
 

Załączniki

  • F1010006s.jpg
    F1010006s.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 27
  • F1030019.jpg
    F1030019.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 26
witajcie mamuśki:-):-):-)
megan , ale Ty szczypiorek byłaś-jesteś:szok::szok::szok::szok:ja jestem z tych większych kobitek, :tak::tak::-:)-(ta senność to chyba ta pogoda taka, ja pisze i ziewam, chyba tez się zdrzemne , miałam z dziećmi iść na spacer, ale właśnie Max i Majka mi zasneli, :-):-)to i ja troszke podrzemie;-);-)


jeszcze Was mamuśki odwiedze dzisiaj:-):-)
 
witajcie mamuśki:-):-):-)
megan , ale Ty szczypiorek byłaś-jesteś:szok::szok::szok::szok:ja jestem z tych większych kobitek, :tak::tak::-:)-(ta senność to chyba ta pogoda taka, ja pisze i ziewam, chyba tez się zdrzemne , miałam z dziećmi iść na spacer, ale właśnie Max i Majka mi zasneli, :-):-)to i ja troszke podrzemie;-);-)


jeszcze Was mamuśki odwiedze dzisiaj:-):-)

Noo ja sie wlasnie kimnelam :-D
Megan straaaaaaaaaszny szczypior :szok::szok::szok:
o i maz wrocil, obiad musze odgrzac :baffled:
 
Hmm ciezko powiedziec. heheh Ale zdecydowanie chyba ladniej wygladasz jak masz pelniejsze polisie;-)
My z mikimauro duze kobitki wiec o rozmirach dac nie bedziemy:dry:
 
reklama
Do góry