reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mamuśki po "30"

reklama
Cześć dziewczyny ja również chętnie dołączę, czekam na pierwsze dziecko, w styczniu koncze 31 lat :) a termin mam na początek lutego.

Gratuluje ciąż i trzymam kciuki za wizytę Molisek. Zor musi być dobrze, chociaż ja przed każda wizyta miałam stres, teraz jest trochę lepiej jak już ruchy czuje
 
witam mamusie:) gratuluję ciąż i życzę udanych porodów:) ja pierwsze dziecko rodziłam w wieku 27 lat a teraz mam 31 i jestem w drugiej ciąży:) mam siostrę, która ma 41 lat, dwoje nastolatków i 2latka w domu:) jest szczęśliwa mimo, że na początku był strach, płacz i złość:)
 
Witam wszystkie nowe mamusie ,wkońcu mogę odetchnąć prawie z ulgą ,już wiem że to 10 tc mój maluszek ma 3,43cm i widziałam go na wielkim ekranie i mam fotkę:) aż sie poryczałam na badaniu ,jednak prenatalne będe mieć dopiero 23,10 jak będzie 12 tc ,doszła mi także niedoczynność tarczycy i branie codziennie leku ale nic starsznego. pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy:)
 
Witam :)
Czy mogę do Was dołączyć???
Mam na imię Gosia, jestem z rocznika 77 i mam dwóch chłopców. Starszy w styczniu skończy 7 lat a drugi łobuziak jest z maja tego roku :)
 
witam
troszkę mam się nazbierało, więc może w końcu ruszy tutaj. Miło by było.
Spokojnych ciąż życzę.
Molisek ja przeżyłam to trzy razy i za każdym razem łezki mi się kręciły.
Malgos dziewczynki Ci życzyć?;-)
Ani imię już wybrane?
Margo jak Starszak na Młodszego reaguje?

miłego dzionka życzę:-)
 
Mi z OM wychodzi 15 kwiecien ale z USG to 12 kwiecien... :tak: juz prawie 2 tyg jestem po badaniach prenatalnych i na szczescie wszystko dobrze !!... uff... maluszki mialy troszke powyzej 6 cm... w piatek mam znow wizyte...

Witam nowe mamuski :happy2:
 
reklama
Dziękuję za miłe przyjęcie :D

Gratuluję wszystkim zafasolkowanym dziewczynom :)

Annaoj mój starszak jak byłam w ciąży non stop mnie tulił i całował po brzuszku.
Troche się bałam ze po porodzie to się zmieni i będzie zazdrość. W końcu miał tatę i mamę przez 6 lat tylko dla siebie. Ale moje obawy zniknęły jak Leoś pojawił się na świecie. Cały czas go tulił całował a teraz to nawet się nim zajmie i pobawi :p
Hm jeśli 6 latek może się bawić z 5 miesięcznym maluchem.
A malutki z kolei uwielbia starszaka jak go tylko widzi to od razu się cieszy.
Także większego problemu narazie nie mam :)
 
Do góry