reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamuśki po "30"

Hej, annaoj na ten moment wybrane :) Szymon

Olusia super że wszystko w porządku, będą bliźniaki? :D

Margo fajnie że starszy synek tak dobrze przyjął maluszka.

Malgos a Ty masz synka czy córkę?

U mnie było piękne słoneczko a teraz sie jakoś ponuro zrobiło. W dodatku jeszcze nie zrobiłam obiadu i nie mam pomysłu co zrobić :)

Miłego popołudnia :)
 
reklama
witam w piękny jesienny dzionek, oby taka jesień trwała jak najdłużej
Margo to super, że Starszak tak super przyjął brata:-)
Olusia u Ciebie widzę bliźniaki. Super, niespełnione marzenie mojego męża.
Anii obiady to moja codzienna zmora. Jedyny minus bycia w domu. Czas się właśnie za to zabrać...:baffled:
uciekam
 
Annaoj fajnie ze macie ładna pogodę bo u mnie pada i zimno.
Nocka zarwana bo mały od 2 do 4 jakiejś histerii dostał potem znowu pobudka o 5 a od 6 jesteśmy na nogach. Padam a jeszcze obiad ugotować odebrać syna ze szkoły zrobić z nim lekcje ale na szczęście od poniedziałku dwa tygodnie ferii ma :D
 
Jak sobie przypomne jak to fajnie było mieć takie małe dzieciaczki jak wy macie:-) moje już za duże na tzw.tuli tuli.Jutro kolejne wyniki badań i wizyta u Gienia:-) zobaczymy co powie,nie wiem czemu Ale mam stresa:-( mam nadzieję ze będzie wszystko dobrze
 
Tak sobie przed chwilą lezalam i przypominalam jak to było jak moja Angelika miała 3,5 roku i urodziła się Klaudia ;-) najpierw jak już miałam brzuszek większy to przykladala do niego ucho i robiła puk puk do siostrzyczki i pytała czy tam jest i kiedy wkoncu ja zobaczy to było takie słodkie i urocze aż się rozkleilam:-D
 
Molisek a jak Twoje córki zareagowały na to że będą miały brata lub siostrę? A Ty wolalabyś synka czy kolejna córeczkę? Ja mam 2 siostry, jedną 8 lat młodszą :)

Molisek będzie dobrze, napisz jutro jak wizyta,a widzę że pisalas o 23.10, ja też wtedy wizytuje :)

Dziś byłam na glukozie, nie było tak źle, robiłam też krew i mocz i na szczęście wyniki są ok, znacznie lepiej niż na samym początku.

Ufff sie rozpisałam :)
 
Angelika (18 ) cieszy się i chcę brata:-)młodsza Klaudia(14) nie chcę kompletnie rodzeństwa (wiek buntu)Ale :-Dwoli brata bo siostre już ma :-) no i my wkoncu z mężem chcielibyśmy żeby był synek Ale co będzie będziemy kochać tak samo najważniejsze by zdrowe bylo:-D 23.10 mam prenatalne i test Ppa
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny juz po wizycie u Gina wszystko dobrze, wyniki dobre,dzidzia rośnie, serdudzko bije ale gin nie mógł jej ani obejrzeć ani zmierzyć tak się dzidzia wierciła śmiał się że macha rączkami i nóżkami jak nakrecana małpeczka :)jak dla mnie może tam się wiercić byle by zdrowo rosła:)
 
reklama
Do góry