reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

reklama
dzin dybry u nas ciepluuusio :D ludzie nawet dzis chodzili w krotkich spodenkach i sandalach wiec naprawde ladnie :D mam nadzieje ze tak juz zostanie !

co tam u was kobitki? ja zaraz wroce ale poki co wskakuje na bieznie :D
 
Witam . Mi przez ta zwiariowana pogode cos z nosa zaczelo leciec. mam nadzieje, ze to tylko chwilowa niedogodnosc. Po tych operacjach musze konsultowac wszytskie leki jakie biore z lekarzem i jakos mi sie przez to odechciewa brac czegokolwiek. Wczesniej kupowalam syrop, byl ok, wiec jak sie pogorszy to kupie ponowanie.
jak tam kobieti swieta juz blisko, u mnie mega len. mam za zadanie zrobic sernik na zimno i karpatke upiec, wiec jutro sie wezme, a dzisiaj totalny luzik:-):-):-):-)
 
Wtam serdecznie.:-):-) Ja caly post nie jadlam slodyczy, to pozniej musialam nadrobic:szok::-p:-p
A tak poza tym to moja corcia robi sie mega maruda, najlepiej jej na raczkach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A jak siedze przy komuterze to juz mega, mega placz, bo chce sobie na klawiaturze popisac:szok::-p:laugh2::laugh2::laugh2:.
 
Witam nie jestem ze stanow ,mieszkamy obecnie w Irlandi tyle ze chciala bym zapytac moze ktos by nam doradzil wybieramy sie w tym roku na wakacje koniec sierpnia poczatek wrzesnia ,myslimy razem z mezem nad Floryda-Orlando tyle ze z naszych znajomych nikt tam nie byl ,wiec nie mamy kogo sie poradzic czy ktos moze mam powiedziec, jak tam jest czy warto sie tam wybrac ,jakie sa tam o tej poze roku temperatury jedziemy z dziecmi poniewaz ze nie mamy zbyt bardzo slonca w Irlandi ,chcieli bysmy zeby dzieci zazyly troche ciepla przez ten tydzien wyjazdu ,jesli moze ktos mi udzielic takich informacji byla bym bardzo wdzieczna Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry