reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

ania_trojaczki jak sobie dajesz rade?
Ja maze o blizniakach ale trojka tez super ale poczatki bardzo ciezkie chyba nie?

A my mieszkamy koło budującego sie aqua-parku przy wzgórzu Andersa :)

na spacery chodzimy wszedzie gdzie nas oczy i nogi poniosa :)

 
reklama
misia-q - ostatnio cie widziałam na majówkach - i się zastanawiałam czy jesteś z Wrocławia - teraz juz wszystko jasne skąd znam twój nick ;)

a tak przy okazji przypominam się mieszkam na Krzykach - koło Gaju - jutro szczepię MIRKA a potem jestem chętna na spacerki :D
 
Witam Ania super mieć trzy szczęścia przy sobie, mój mąż też jest jednym z trojaczków i zawsze miałam cichą nadzieję (obawę?), że i mnie się to przytrafi.
 
Cześć Koleżanki-Wrocławianki :)

Wpadłam do Was z zapytywaniem..
W środę zamierzam wyjechać z Juleczką do Wrocławia i spędzić w nim, całą rodzinką, 4 urocze dni :)
Poradźcie gdzie możemy udać się na dobrą herbatę i ciasto.. gdzie zakosztować dobrej kuchni (niedaleko od Western'a przy ul. Kiełbaśniczej) i co można we Wrocławiu zobaczyć czego nie ma w innych miastach Polski..

Pozdrawiam serdecznie z Łodzi :)
 
Agawa po pierwsze poleciłabym Ci strone o Wrocławiu :) www.um.wroc.pl tu masz rozne adresy, mape Wrocławia, rozpisana komunikacje itd

Poza tym ja bym Ci poleciała tak:
na herbate i ciastko to Chinska herbaciarnia przy ul. Igielnej (przy Rynku) jest mnostwo róznych herbat i przyszne roznosci do jedzenia
na lody to La Scala na pl. Solnym (przy Rynku) lub niektorzy wola lody w Galerii Dominikanskiej na pl. Dominikanskim

ciastko i lody zjesz tez w starej juz kawiarence "witaminka" w Rynku

na obiad to mysle ze "Piramida" na ul. Sw. Antoniego (odchodzi od Rynku) przy Rynku sa tez bary studenckie jak "Mis" i "JAcek i Agatka" tam jest bardzo tanio i duzo daja ale lepiej nie isc w porze obiadowej bo jest sporo ludzi :)

co do atrakcji to zalezy co preferujecie bo tu mamy wszystko :) mysle ze ogrod ZOO, niedaleko ogrod ZOO ogrod Japonski, na spacery Ostrow Tumskie zwlaszcza wieczorem... W TGG (to sklep) przy ul. Legnickiej jest fajny kacik zabaw dla dzieci z czego dzieci "niechodzace" maja za darmo....

Ale zajrzyj na stronke o Wroclawiu tam duzo jest i puby, galerie, teatry itd :) jak cos to sie pytaj :)
 
secasia,
Bardzo Ci dziękuję :) Możesz na mnie liczyć kiedy Łódź zapragniesz odwiedzić :)

Poczytałam, sporo się dowiedziałam ale Twoje rady sa dla mnie cenniejsze bo sprawdzone.. czasem w przewodniku piszą o knajpie, że to "full wypas" a na miejscu okazuje się, że zwykła kiszka stolcowa do tego drogo i atmosfera do bańki..

Pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
Do góry