reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Felidae bardzo współczuję...coś ostatnio macie pecha :(

Ps.jak znajdziesz lekarza z wizytami domowymi z którego będziesz zadowolona to daj namiar...
 
reklama
Ja wlasnie wrocilam z 2,5 godzinnego spacerku. Wybralam sie do parku Grabiszynskiego, fajnie tylko jeszcze troche mokro. Myslalam, ze mlody bedzie gorzej sie czul po tych szczepieniach, ale nawet nie ma odczynu poszczepiennego na nozce (po ostatnich 2 mial).
Dziewczyny jakich pieluszek uzywacie ? Ja do 4 miesiaca uzywalam tylko Pampersow, bo tylko one przechodzily "test kupki", ale jak juz zaczelam wprowadzac nowe rzeczy i kupki "zgestnialy", to wyprobowalam chyba z 5 rodzaji pamperow. Dzis kupilam Lidl'owskie "toujours" i jestem mile zaskoczona bo sa cieniutkie i mieciutkie. A wam jakie sie sprawdzaja ?

Felidae zdrowka, oby Misiakowi szybko przeszlo. Buziak :*
 
Roxiak ja od początku używam Huggiesów i jestem bardzo zadowolona. Z reguły kupuję 86sztuk za 42zł.

A ja dzisiaj byłam u fryzjera...jednak ścięłam włosy,bo miałam dość...nadal będą wypadać,ale przynajmniej będzie ich mnie widać,bo krótsze...
 
Ja tez kupowalam Huggisy, ale jakos mnie nie przekonaly. Wraz z waga zmienia sie rozmiar i ilosc sztuk w duzych paczkach.. Duza paczka Pamperow to max 70 sztuk (roz 4), teraz sa w promocji w Realu 166 sztuk za 95 zl rozm 4. Na noc i na spacerki kupuje Pampersy orginalne a w domu zakladam tansze, np. Dada (duza paczka roz.4 54 sztuki 27 zl) Nie wszystkie dzieci znosza takie mixy, niektorym tylek sie odparza od aloesu, albo chlorowanych pieluch (te sniezno biale) wszystko zalezy od wrazliwosci pupy malucha. A tak w ogole to jutro chyba kupie nocnik i zaczne mlodego sadzac, niech sie przyzwyczaja :laugh2: im szybciej tym lepiej.
 
Sadzajcie sadzajcie dziewczyny bo potem bieda :tak:

Felidae trzymam kciuki za malca

a mój :-( ma zapalenie krtani i antybiotyk , popracowalam dzisiaj jeden dzień bo chora była klaudia
i siedzę w domku ,a mały sie dusi i dusi

ja i przy córce i małym uzywam Huggiesy

pozdrawiam
 
Witajcie!!!! Doczytałam Was co słychać!! U Nas przeziębienie tzn Ja kicham smarkam mały tez coś kichał ,ale juz jest jest duzo lepiej.Dobrze ze m na urlopie to robi wszystko przy małym ,a Ja niestety z daleka:(:(:(
 
Cześć dziewczyny....co to za pogoda...a już miałam nadzieję ,że coraz lepiej będzie...a figa...niespodzianka z rana.

My dzisiaj zaczęliśmy robić powrót do bebiko,bo ostatnie trzy dni na Bebilon Pepti to jazda bez trzymanki...wymioty, ulewania, wymioty...na podłodze, dywanie, wszędzie....Teraz dałam 2 łyżeczki BP i 4 bebiko...i ani kropla nie ulała się ;D no i mam zamiar od dzisiaj podawać sok jabłkowy..., nie będę czekała jeszcze dwóch tygodni...podam i zobaczę jaka będzie reakcja...mam nadzieję,że pomoże na wypróżnianie...

Mnie coś dzisiaj gardło boli...a jak ma człowiek nie chorować przy takiej pogodzie....ciepło, zimno..raz 8 stopni, za kilka dni -4.....
 
Cześć mamuśki :-)

Ta pogoda to jakiś terror Ja siedzę na l4 w ciąży, a mam pełno energii codziennie wstaje o 6 bo dłużej mi się nie chce spać i zaczynem sprzątać do przyjścia mamy o godz 12 później razem obiad i tyle z dnia :wściekła/y: Ja chce na spacerek wśród zieleni :zawstydzona/y: Od tego sprzątania kręgosłup to mi już odpada no i miś z mamą na mnie krzyczą, że ciąża to nie choroba (jak ja mówie;)) ale nie moge się przemęczać. A co ja mam robić w taką pogodę jak dzidziuś w brzuszku sobie siedzi?

Laurena tylko nie choruj bo Ja cię na spacer muszę wyciągnąć jak tylko spońce zacznie świecić, a śnieg pójdzie sobie precz :tak:


Miłego dnia :-)
 
Laurana po moich ostatnich przejściach jestem skażona, ale może twój mały przez ostatnie dni tez miał jakiś wirus ??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry