reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Bogusia86 ...staram się staram...jeszcze tylko anginy mi brakuje u małego....także dzisiaj jakaś kuracja na noc i mam nadzieję,że nic się nie rozwinie...a na spacerek chętnie....mam nadzieję,że taka pogoda jak dzisiaj to krótki stan przejściowy...

Felidae....chyba nie wirus....bo jak teraz też dostał bebiko i nic kompletnie nie poleciało....zresztą żadne z nas nic nie załapało....a jak u Ciebie? jak synek? lepiej?
 
reklama
to info od Adminki :-)
"
Dziewczyny teraz z fajnych nowości. firma kosmetyczna uruchamia stronę, która ma ułatwiać spotkania mamuś w realu. Podjęliśmy decyzję, że jest to fajna funkcjonalność dla naszych użytkowników, więc postanowiliśmy wspólnie prowadzić projekt - nadal pozostając niezależni Wszyscy chętni będą mieli możliwość łatwego dodania swojego profilu do strony przygotowywanej na zlecenie tej firmy
Teraz najważniejsze:
1. jest nowy projekt - nie mogę pisać więcej na razie poza tym , co napisałam
2. szukam chętnych (jak najszybciej) na organizację spotkań w marcu w miastach: Warszawa Krakow Poznan Wroclaw Katowice Gdansk Lodz Lublin Szczecin Bydgoszcz Rzeszow Bialystok Olsztyn.
3. Zapewniamy miejsce i ...tu każdy organizator się dowie indywidualnie
4. Po każdym spotkaniu prosimy o zamieszczenie relacji z, jakiś fot czy filmów na vortalu
5.W każdym mieście może być kilka spotkań

Jaka jest rola organizatora?
1. umawia się z dziewczynami i prosi zeby na wortalu zaznaczyły, kto sie wybiera na spotkanie, dzięki temu wiemy, jakiej wielkości miejsce jest potrzebne
2. Prosi dziewczyny, o pomoc w zdaniu relacji

Co jest straszne?
1. Chciałabym moc w kilku z nich uczestniczyć no w kawałeczku i wykorzystać Was intelektualnie, ale w zamian... coś wymyślę"

koniec cytatu :-)
 
Felidae brzmi ciekawie...

Przed chwilą usłyszałam w wiadomościach,że mrozy będą się utrzymywać do połowy marca:( buuuuuuuuuuuuuuu
 
hej!!!

ja tez słyszałam że ma być zima do połowy marca:tak:

krystian jeszcze gorzej tak strasznie kaszle że aż mi go szkoda, ale przynajmniej ładnie bierze lekarstwa i okropny klacid:-p, a inhalacje sam sobie że tak powiem robi i karze mi iść

ja tez chce już słoenczko!!!!!

pozdrawiam WAS
 
Felidae jestes zainteresowana organizacja takiego spotkania ? Moze byc fajnie, ale znajac zycie troche bedzie z tym zachodu. Ja dzis bylam na godzinnym spacerze. Jak wychodzilam swiecilo slonce, za chwile padal snieg i tak z 3 razy na zmiane..
Niunius odkryl ostatnio swoje stoppki. Gdy tylko ma okazje namietnie ssie paluszki u stop :) Przyznam, ze czekalam na ten moment, to tak slodko wyglada :D :D
 
roxiak ja niestety nie mam czasu. Obecnie mamy kataklizmy chorobowy. moja mama ma dość powązne kłopoty i staramy sie umieścić moja babcie w jakimś zakładzie. Moja mama nie da rady przy chorobie zajmować się jeszcze teściową. A mój ojciec....bez komentarza
 
Falidae rozumiem i wspolczuje. przykre, ze zycie lubi sie tak kompliwkoac i nas doswiadczac. Ja naszczescie nie mam takich problemow, ale mam swiadomosc tego ze rodzice kiedys sie zestarzeja i trzeba bedzie sie nimi zaopiekowac. Ale jest to dla mnie tak samo naturalne jak to, ze teraz opiekuje sie swoim synem a kiedys to on moze bedzie zmienial mi pameprsy (oby nie).
 
reklama
oj tak, Roxiak. cała prawda.
a tak z innej beczki, szukam pomysły na 30 urodziny kuzynki :-) jest samotna i wydaje mi sie że oprócz faceta ma wszystko ...i tak jakoś nie bardzo wiem co kupić...:-(
 
Do góry