reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
GRATULACJE EDYTKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!! W końcu się doczekałaś swojego słoneczka :)

A poległam w łóżku ledwo się ruszam.... Dobrze że M zajął się małym........
 
Hej dziewczyny :)

U mnie już dużo lepiej, za to M się rozłożył....Na szczęście Kacperek zdrowy i mam nadzieję ,że tak pozostanie bo w sobotę jego pierwsza imprezka urodzinowa :-D

Ma może któraś wieści od Edytki? Jak się czuje i jak maleństwo ?
 
witam wroclawianki :biggrin2: ja obecnie mieszkam w uk ale w listopadzie bede na pare dni w poslce... jestem w 12 tygodniu ciazy.... jak bede w polsce to bedzie prowaie 20tc... moze znacie jakiegos dobrego gina z wroclawia albo z okolic ktory robi usg 4d + nagranie dvd i zdjecia?? bo szukam szukam i sama nie wiem ktorego tu wybrac...
bede wdzieczna za jakiekolwiek informacje
pozdrawiam
 
Edytka GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę i życzę dużo zdrówka dla Malutkiej i dla Ciebie. Czemay na wieści jak się czujesz i jak Malusia:tak::tak::tak: ;-)
 
witam wroclawianki :biggrin2: ja obecnie mieszkam w uk ale w listopadzie bede na pare dni w poslce... jestem w 12 tygodniu ciazy.... jak bede w polsce to bedzie prowaie 20tc... moze znacie jakiegos dobrego gina z wroclawia albo z okolic ktory robi usg 4d + nagranie dvd i zdjecia?? bo szukam szukam i sama nie wiem ktorego tu wybrac...
bede wdzieczna za jakiekolwiek informacje
pozdrawiam

proponuje skontaktować się z medixem i tam umówić się na wizytę do dr. Floriańskiego ja byłam bardzo zadowolona tylko trzeba się umawiać z dużym wyprzedzeniem bo ma spore obłożenie

http://www.medix.wroc.pl/
 
hop hop!!!!!!!!!!! jest tu ktoś?????????????????? Żyjecie dziewczyny? Nikt się nie odzywa.....

A wieści dalej brak od Edytki..... Ciekawe kiedy ją do domku wypuszczą ... A ja właśnie wspominam jak to było rok temu tuż przed urodzeniem Kacperka. I właśnie doszłam do wniosku, a raczej podsunęła mi to jedna dziewczyna, że ten roczek tak naprawdę jest dla nas mama a nie dla naszych dzieciaczków. Ja już od paru dni z łezką w oku wspominam te cudowne chwile oczekiwania i moment pojawienia się mojego szczęścia w moich obięciach.

A zapomniałam dodać że choróbsko znowu zagnało mnie do łóżka i cieszę się że mam M laptopa ......
 
Marma faktycznie, aż się łezka w oku kręci na wspomnienie dnia narodzin naszego skarbu, ja też nie długo, bo za 25 dni będę obchodzić roczek swojej niuńki:-):szok:. Ale, zleciało, najpierw chcialam żeby juz minęlo 3 miesiące, później pół roku, a tu już roczek nas dopada:szok:.
Kuruj się moja droga i wygrzewaj jeśli możesz, bo nie mozemy sobie pozwalać na chorowanie przy naszych urwisach:-)
A, ja dziś do dentysty, brrrr......:-(
 
proponuje skontaktować się z medixem i tam umówić się na wizytę do dr. Floriańskiego ja byłam bardzo zadowolona tylko trzeba się umawiać z dużym wyprzedzeniem bo ma spore obłożenie

http://www.medix.wroc.pl/

też polecę tego profesora, dzięki temu, że on robił mi w 20 tygodniu usg uwierzono mi w termin porodu i zrobiono cesarkę.
 
reklama
też polecę tego profesora, dzięki temu, że on robił mi w 20 tygodniu usg uwierzono mi w termin porodu i zrobiono cesarkę.

dr Floriańśki jest doktorem a nie profesorem, a przynajmniej jeszcze ;-):-D

a dlaczego nie chcieli Ci wierzyć w termin porodu? To jakieś dziwne.....:cool:

Mi prowadził ciąże i dzięki jego sile spokoju przetrwałam ciąże i nie zwariowałam :-D Tak to bym pewnie przez 9 miesięcy w szpitalu leżała.....

Gabi jak tam dentysta? Przeżyłaś :)
 
Do góry