reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

No mamuśki uciekłyście wszystkie z wątku czy może na wojażach weekendowych?:-D

A jak tam nasze mamuśki z brzuszkami? No i co u Edytki :-)
 
reklama
a Edytka pewnie teraz czasu nie mam

ja jutro jadę oglądnąć mieszkanko do wynajęcia oby było wszystko ok :-)bo jak będą nici to zostane na ulicy
tymczasowo u mamy do póki dzidzia się nie urodzi narobiłam się dziś rozlożyłam kojec pościel dla synka też już gotowa więc mogę rodzić :-Dwózek rozłożny

kurcze używam kremu do piersi a mam takie suche :crazy:nie wiem od czego to
 
Ja się witam jeszcze w tym wątku jako nowa forumowiczka z Wrocławia. :) Super, że jest to regionalne podforum, zawsze to raźniej poznać jeszcze jakieś wrocławskie mamuśki (te obecne i te przyszłe). Wśród moich znajomych jestem że tak powiem prekursorką jeśli idzie o dzieciaczka i trochę brak mi kogoś do pogadania, więc cieszę się, że udało mi się wreszcie znaleźć jakieś sensowne i "żywe" forum w tych tematach. :) Pozdrawiam serdecznie! :)
 
Jak Kacperek się urodził to to było takie spokojne dziecko :-) Tylko spał i jadł albo rozglądał się. czasu miałam sporo . Szczególnie w szpitalu nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. A potem..... małe tornado :-D

Nadarienne witaj i zapraszamy do rozmów. Jak masz jakieś pytania to chętnie odpowiemy. :-D
 
Witam witam :) Póki co, to najbardziej mnie nurtuje ta sprawa, co w temacie o szpitalach napisałam. A to głownie dzięki mojej kochanej teściowej (swoją drogą naprawdę super kobieta, tylko troszkę za bardzo nadopiekuńcza może...), która coraz mi wynajduje jakieś przypadki, że to kogoś nie chcieli przyjąć do szpitala, a tam znowu wszystkie jakieś tam znajome chodziły prywatnie do lekarzy ze szpitala i że dlaczego ja nie chcę, przecież po co ryzykować.. i takie tam...... że już sama nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. :/ Może i to nie jest taki wielki problem, ale jakoś nie potrafię się zdystansować, zwłaszcza, że ona to wszystko mówi naprawdę z troski o mnie i dzieciaczka..... A jeszcze o tyle trudniej, że mieszkamy w jednym mieście i teściowie w ogóle sporo nam pomagają, więc kontakt ciężko ograniczyć. No ale już was nie zanudzam tutaj. :)

Pytań jeszcze na pewno będę miała całe mnóstwo, bo przed nami jeszcze całe zakupy dla Maleństwa, no i w ogóle wszystko. :)

A właśnie - czy któraś z Was chodziła może do "szkoły rodzenia"? Sensowne toto jest? Bo zastanawiam się, czy męża nie wyciągnąć, co by się trochę bardziej z tematem oswoił. ;)

pozdrawiam
 
Sobótka fajna miejscowość, spokojna myśle, że warto się zastanowic:tak:
Nadarienne ja nikogo nie miałam w szpitalu ani lekarza, ani położnej a przyjeli mnie i urodziłam i byłam zadowolona:tak:
Co do szkoły rodzenia sama nie chodziłam, ale moje koleżanki które chodziły mówiły, że bardzo fajna sprawa i warto, fajna szkoła "Bocianek" jest przy klinikach na Chaułbińskiego:tak:
 
reklama
sobótka ? to zależy od pracy. dojazd bez auta zajmuje kolo 2 h. mam koleżanke z pracy, ktora mieszka w sobotce. ale my pracujemy do 13...a oprocz tego chyba same pozytywy o ile umiesz żyć w malym miescie i nie zraża Cie to, ze wszyscy wszytko o tobie wiedzą...w przedszkolach nie ma takich problemow jak w samym wrocku z tego co wiem przychodnia jest, sklepy sa dojazd do wroclawia nienajgorszy.
 
Do góry