reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witam serdecznie!!!

Ja również jestem zadowolona z macieżyństwa po 30-stce:tak:;-)
ale mimo wszystko czasami mam watpliwościże może wcześniej było by lepeij , bo niekt órzy znajomni z naszego rocznika maja dzieci już po 16 lat i moga swobodnie sobie teraz funkcjonować ,a my wczesniej studia , potem pierwsza praca , a teraz dzieci i????? kiedy czas na jakieś przyjemności chociaz nie to najważniejsze i chyba jednak myslę że jest super!!!!!:-)

beti miłego wypoczynku i superowej pogody!!!!

kazeno a Ty rozumiem że jesteś na medycynie :-) na którym roku????

pozdrawiam
 
reklama
kadia skonczylam 2 rok i teraz po dziekance wracam na 3 rok medycyny :D

arlena super ze wypad na basen udany!!

a my wczoraj bylismy na kolacji z okazji rovcznicy slubu naszej (moi rodzice nas zaprosili) i powiem wam ze super bylo.. Wiktor mial tam swoje krzeselko, jadl knedelki z serkiem bailym i potem od nas podjadal od nas ziemniaczki i frytki hehe.. ladnie sie zachowywal wiec jestem z niego dumna.. podrywal jakas dziewczynke taka 4-5latek.. spadla jej serwetka jak on przechodzil i podniosl :D a potem dal czesc i usmiechy takie puszczal ze myslalam ze skonam ze smiechu!!

milego dzionka!!
 
kadia, mały zalotnik rośnie, muszę uważać na moja Majkę, żeby jej w główce nie przewrócił:-), tylko, że ta małpka moja to za dorosłymi facetami się ogląda i zaczepia, normalnie można na podryw z nią iść:-)
arlena ja mimo, ze mieszkam we Wrocławiu od jakichś 5 lat, to też tylko zam ten basen na Wejcherowskiej (tam jeszcze nie byłam) i glinianki i zaskoczona jestem, ze jeszcze jakieś odkryte są w tym mieście:confused:, a należę do tych co lgną do wody:-), bo kryte baseny w większości znam:tak:
pozdrawiam i idę dziś do lekarza, coś mi tak w krzyż wlazło, że ledwo mogę się wyprostować, wczoraj jak wyszliśmy na spacer z małą, to cały czas pchałam wózek bo mogłam się na nim oprzeć, a szkoda mi było dziecko w mieszkaniu trzymać w taką pogodę, a dzisiaj wcale nie jest lepiej:szok::-(
 
cześć dziewczyny ja już po urlopie u mamy... było super, zaliczone dwa wesele:-):-) potem opowiem szczegóły bo padam z nóg, wróciliśmy do domu dopiero o 1 w nocy:baffled: no ale dzięki temu dłużej byłam w domciu, przywiozłam swoją chrześnicę 8 lat i teraz ćwiczę bajki od rana:baffled::baffled::baffled::baffled: no ale cóż coś za coś nie mmam siły na spacer...
przywiozłam sobie ciuszki i teraz piorę:-) jest tego sporo ale jeszcze i tak musimy trochę kupić, tzn. ja muszę:-p bo chce mieć trochę nowych:-p a co tam!!
 
Witam !!!

mam pytanie kazeno bo nie daje mi to spokoju :-( a jak zadaje pytanie jakos dziwnie mi odpowiadaja czy może wiesz lub możesz się dowiedzieć czy koarktacje aorty mozna wykryć w łonie matki????

gabi to mas fajnie !!!! no to moze kiedys sie poznamy z dzieciaczkami:-)

pozdrawiam
 
Ja dziś po USG 3d jestem zadowolona choć mały ukrył swoją twarz ale lekarka tak ruszała brzuchem że aż wkońcu pokazał się mój M w siodmym niebie jest spędziłam na usg 40minut
a zapomniałam dodać synuś ma nosek mój
 
Witam, ja ciągle zmagam się z bólem krzyża, dostałam zwolnienie na cały tydzień, ale co z tego jak siedzę z dzieckiem i niestety nic mnie nie zwolni od dźwigania:baffled:. Od września obowiązkowo basen 2x w tygodniu, fajnie, tylko, czy mi sił starczy jeszcze na taki wysiłek, ale cóż trzeba się zmobilizować, bo inaczej któregoś dnia nie wstanę z łóżka:szok:
kadia trochę mi się pomyliło z kazeno, ale moja wiercipięta chętnie poznałaby takiego już kawalera:-)
eedytka wypocznij o ile się da przy 8- latce i napisz szczegółowo jak było na urlopie:tak: i weselnych zabawach, niech maleństwo się uczy zabawy:-), a z ciuszkami nowymi nie przesadzaj, bo możesz nie zdążyć ich wszystkich założyć maleństwu, strasznie szybko rosną te pociechy:-)
arlenka gratulacje udanego usg, moja mała też uciekała lekarce i do końca nie było wiadomo, czy na pewno dziewczynka:-), tak już jest, ze dziewczynki to cali ojcowie, a synusie to całe mamy, czego dowodem jest już identyczny nosek:-)
Może dziś uda się wyprowadzić małą na dwór, strasznie dała mi popalić w nocy i jak wstała przed 7, tak jeszcze nie chce zasnąć:szok::baffled:
 
kadia.. pewnosci nie mam bo nie mialam jeszcze takich szczeglowych zagadnien z kardiologii ale z anatomii pamietam, ze koarktacja to zwezenie aorty i tak na moj rozum RACZEJ mozna by to zobaczyc na w badaniu przepływów doplerowskich.. to tyle moge pomoc.. a spacjalisci co mowia??

moje dziecko juz po szczepieniu, byl bardzo grzeczny i poki co wszystko ok, teraz sobie spi slodko a ja sie pakuje :D
 
Witam

arlena - gratuluje wyników usg :-)

gabi spokojnie ale mój tez podrywa laski i to w moim wieku nawet dzisiaj było ich kilka:-p

kazeno - no własnie kardiolog nam powiedziala ale to było 2 lata temu że nie możana bo w brzuchu botal a po urozeniu otwiera sie aorta , ale kurcze na forum serduszkowym ostatnio kobitka jest w 29 tyg i niby podczas usg wykryli własieta wadę , a jak tak to zmienia podejście do mojego ginekologa bo może mój syn i my nie musielibysmy przejść przez to wszystko co przeszliśmy:-(
dzieki i pozdrawiam wszystkich
 
reklama
Dziewczyny wybiera się któraś w sobotę na te targi dla mamy i dzidzi czy jak tam się nazywają?? bo my z moim M planujemy ale jak to będzie to nie wiem ...
 
Do góry