reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Agnes fajnie, ze mozesz chodzić na solarium, ja jeszcze odczekam z tym karmieniem piersią, muszę jednak w tym tygodniu się przypilnować i wypsikać samoopalaczem, zeby nie być bladą jak ściana:szok:
anetko 1 lipca biorę urlop, bo babcia musi jechać do lekarza, więc jak będzie ladnie i będzie Ci pasować, to się umówimy na pogaduchy:-)
Bieganie po placu zabaw jeszcze przede mną, ale ciekawe jak to będzie z moim urwisem, jak na razie na spacerze jest kochana, po prostu nie to dziecko co w domu:szok:. Zaczepia ludzi, usmiecha się do każdego, gada, a babcia dumna jak paw, ze taki aniołek. Za to jak wracam do domu, to aniołek dostaje rogów i czasem z m podrzucamy ja sobie z rąk do rąk jak zgniłe jajko:-D
 
reklama
hej dziewczyny co to są te groty solne nigdy o tym nie słyszałąam :confused::confused:AGNES ale Ci zazdroszczę z tym solarium ja chodziłam w cerrefur a gdzie chodzisz na plac zabaw koło kościoła :confused:moja Natalia jakaś dzika się zrobiła idę kawałek drogi do parku z nią (jak dla mnie to jest kawałek bo zakon tam dojdę to mi się już chce siku jak kobiecie w ciązy )więc:wściekła/y::wściekła/y: tam nie lubie chodzic ale ze względu na Natalie no i jestem tam z ledwościa bo jeszcze taboly mam jak zabawki picie a ona mi mowi że chce iść do domu cholera mnie wzieła dwie godziny siedziala przy mnie na łąwce tak było wczoraj i dziś jestem wściekałą na nią :wściekła/y::wściekła/y:Aneta a co tak często chodzisz z paznokciami dopełnienie robisz :confused:ja też sie wybieram i wybrac nie mogę coś choć typisy już sobie pościągam i tak trzymały mi się bardzo długo
http://www.google.pl/url?q=http://w...result&usg=AFQjCNEaiF5FJjIgDNejx3DU65TZOmu8mw
 
aneta proszę obiecane fotki kaloszy Oliwki :tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-)
 

Załączniki

  • DSC02846.jpg
    DSC02846.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 13
  • DSC02847.jpg
    DSC02847.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 16
  • DSC02848.jpg
    DSC02848.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 15
arlena chodzę na plac zabaw albo koło kościoła,albo na taki mały w blokach po drugiej strony kościoła i czasami ale to rzadko na Stanów Zjednoczonych na Małpi Gaj.ale nie lubię tam chodzić bo jest syf,pełno szkła,papierosów bo małolaty robia sobie tam wieczorne schadzki.tak więc bylismy tam chyba z 3 razy.
 
Wczoraj bylismy u teściów,był bardzo fajnie.Oliwka wyszalała się z dziadkami a ja sobie odpoczęłam i zrelaksowałam :tak::tak::tak::tak::-):-):-):-)


Byliśmy sobie na Bielanach w ElectroWord bo musiałam kupić komórkę bo Oliwka parę dni temu mi zepsuła.
i kupiłam sobie Nokię XpressMusic-super jest.jestem bardzo zadowolona z zakupu :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
A ja dziś byłąm na Placu Świe.troche szmat sobie kupiłam :-D:-Da dziś na alegro wygrałam aukcje odkurzacz piorący :-):-)i siedze w domu i przynudzam jak zwykle .a jutro z rana muszę wstać i badania sobie porobić i Natali bo nie chce mi nic jeść orjetujecie się jak takiemu dziecku pobierają krew na badanie :confused:
 
A ja dziś byłąm na Placu Świe.troche szmat sobie kupiłam :-D:-Da dziś na alegro wygrałam aukcje odkurzacz piorący :-):-)i siedze w domu i przynudzam jak zwykle .a jutro z rana muszę wstać i badania sobie porobić i Natali bo nie chce mi nic jeść orjetujecie się jak takiemu dziecku pobierają krew na badanie :confused:
podejrzewam że już chyba z żyły normalnie,mojej siostry synek miał pobierana krew -ma 5lat to z żyły mu pobierali :tak::tak::tak::tak:
 
podejrzewam że już chyba z żyły normalnie,mojej siostry synek miał pobierana krew -ma 5lat to z żyły mu pobierali :tak::tak::tak::tak:
:szok::szok:oszaleli..... moja siostra jest w Ciąży i zaczynam jej współczuć jej M powiedział że będzie używać pieluch tetrowych co to jest wygotować pare pieluch przecież ona i tak będzie siedzieć w domu to będzie miałą czas jestem poprostu w szoku gdzie ona miałą oczy jak sobie wybierała
 
Ostatnia edycja:
:szok::szok:oszaleli..... moja siostra jest w Ciąży i zaczynam jej współczuć jej M powiedział że będzie używać pieluch tetrowych co to jest wygotować pare pieluch przecież ona i tak będzie siedzieć w domu to będzie miałą czas jestem poprostu w szoku gdzie ona miałą oczy jak sobie wybierała



no to współczuję Twojej siostrze ,przecież teraz to raczej nikt nie uzywa tetry a poza tym tyle czasu na tym straci,masakra :no::no::no::no:
a po za tym w tetrze dzieci maja częściej pupy poodparzane :tak::tak::tak::tak:

a jej mąż to chyba nie wie co mówi,jakby tak z jeden dzień miał prać i wygotowywac te pieluchy i prasować to by mienił zdanie.jestem tego pewna:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
mojemu Mirkowi tez zawsze pobierają krew z ramienia - dzisiaj znowu idziemy - słyszałam, ze dobrze pobierają na Weigla 12 ( diagnostyka naprzeciwka szpitala wojskowego) - jestem przerażona- bo Mirek strasznie schizuje - ostatnio jak byłam w szpitalu wojskowym - to za 4 razem pobrali mu krew !!!!( kiedyś udało im się od razu) - normalnie ruletka
 
Do góry