reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Aneta nie ma co sie forsować. Masz na siebie uważać i dbać o maleństwo w brzuszku:tak:
Powodzenia na jazdach:-) I powiem Ci że egzamin masz zdany napewno;-)

Bara czy mama już po operacji? Daj znać co i jak...

Ivka a Ty Psie Pole, prawda? Mam znajomą co szuka niani na wyjścia. Jeszcze zapytam i dam Ci znać:tak:
 
Cześć dziewczynki!
Mała drzemie od 9, a więc już nie za dużo czasu mi zostało na pisanie... Nocka z serii-budzę się co godzinę:no: Już mam dosyć, dzisiaj już na pewno wyprowadzamy się do salonu:tak:
A o 14 mam egzamin wewnętrzny:szok: Coś nie za bardzo w siebie wierzę szczególnie, że wypadły mi dwie godziny jazd, które mogę później wykorzystać... No ale zobaczymy:sorry2:

Aneta-z jazdami na pewno sobie poradzisz-ja jestem antytalent do rzeczy technicznych, a jeszcze nikogo nie przejechałam:-)
Anielap-coś Olci ostatnio nie widać u nas:baffled: Musimy się wybrać do Berka:tak: A co do kina to jednak na film polski, bo z tego ostatniego to nic nie wiem:szok:
 
Witam Kobitki
My dzis na nogach od 5:30 :-( (Kacper mnie dobija z tym spaniem hlip hlip)

aneta23 oszczędzaj sie kobitko !!
kasia2506 powodzenia na egzaminie trzymamy kciuki z Kacperkiem:tak:

My dziś na 16:30 jedziemy do ortopedy na usg bioderek mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.

Wczoraj na Basenie Kacperek miał zły dzień był od razu głodny więc marudny a przed basenem w ogóle nie chciał wsadzić cycka do buzi. 25 min wytrzymał w wodzie ale robiliśmy z nim osobno ćwiczonka bo tych co pani wymyślała to jakoś nie miał ochoty robić :tak::baffled:.

Dobra ide zjeść w końcu śniadanko ...
 
Kurcze popatrzyłam w kalendarz i odpadamy w przyszłą srodę bo mamy wizyte u nefrologa i nie możemy tego odpuścić, ale już popatrzyłam i na 9 kwietnia jestem wolna. bo 8 mamy wizyte w poradni reumatologicznej, a 10 Maksik ma urodziny i robimy imprezke w TGG na placu zabaw. tak więc w srode 9 jestem wolna i pisze się na to kino.

Maksio śpi, katar zanika i jestem dobrej mysli. Słonko mnie pozytywnie nastraja. ale chce by było go więcej:-)

Aneta uważaj na siebie:wściekła/y: pierwsze trzy miesiące sa decydujące!
 
dziewczyny czy nie macie pożyczyc albo odsprzedac monitora oddechu dla dziecka? kolezanka potrzebuje pilnie, bo jest z córka w szpitalu i jej nie wypuszcza jak tego urzadzenia nie bedzie miała, a musi miec bo dziecku grozi śmierc łóżeczkowa i przez miesiąc musza monitorować córeczke.
 
reklama
Udalo mi sie umowic do ginki na wizyte i usg - jestem juz po.
A z endokrynologa dzis zrezygnowalam........
Więc po kolei.....
Ciąża po pierwsze wygląda na młodszą o kilka dni (to jest możliwe bo tak naprawde nie wiem kiedy było dokładnie poczęcie :sorry2:) - jest poniżej 5 tygodnia.
Pęcherzyk widać, coś ginka mówiła ze ciałko żółte też - zarodka jeszcze nie:-(
Poza tym jest coś jeszcze - albo krwiak: i dlatego to plamienie, albo ciąża blizniacza gdzie drugi pęcherzyk został wchłoniety :dry:
Wczorajsze plamienie prawdopodobnie z przeforsowania sie - nie wolno mi podnosić Kubali :baffled: Nie bardzo wiem jak mam to zrobić.....
Dostałam cały arsenał leków - duphaston na podtrzymanie (to tez bralam w ciazy z Kuba), nospa i jakies jeszcze czopki rozkurczowe. Jeszcze sie zastanawiala ginka nad zastrzykiem z progesteronu ale w koncu zrezygnowala.
No i tyle......
Kolejne usg 7.04, potem 24.04 i 15.05................
Mam nadzieje ze dzidzia zacznie sie normalnie rozwijac.......
 
Do góry