reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Hallo...........
My juz po tancach........echhhh jakas roznice zaczynam czuc :sorry2: Niby ciaza taka wczesna a jednak...jakas rozkojarzona jestemna maxa i jakbym troszke szybciej sie meczyla czy cos.....dziffffffffne :dry:
No ale nic......................jakies spotkanko sie szykuje - ja oczywiscie mowie TAK TAK TAK.
A do tego Berka sie nie wybieramy?

KADIA - moj maly tez rozne dziwne rzeczy wyczynia.............pierwszy raz znalazlam go z nogami na poduszce jak mial jakies 2 miesiace :szok::blink:
Biedny ten Twoj synus - tak sie nachoruje :-(
ANIELAP - hehe a to ciekawe ze graja inne filmy w tych kinach - fajnie ze to sprawdzilas :tak:
 
reklama
Beti napisane jest że dzieci do roku za darmo, ale powiem Ci że nikt tego nie sprawdza;-)

MamaOlivkiINelki ile biletów kupowałaś?

Kadia u nas trzydniówka już była:-) Wszystko poszło ksiażkowo. I mam nadzieję że książkowo nie wróci:-)
A Krystek niech wraca do zdrówka szybciutko...:-)
No i powiedz mi jak radzić sobie z tym wstawaniem? Dziewczyny pisza że sie w końcu znudzi... Co Ty na to?
 
Kadia moge zapytać, jak bardzo ma te węzły powiększone? czy dostawał jakis antybiotyk na penycilinie w ciagu 7 dni i jak wysoka jest goraczka? i czy byłas u lekarza?

NIC SIE NIE DAJE JEDYNIE WITAMINY !! A WĘŻLY MA DOŚC DUŻE JA NIGDY NIE MOGE ROZPOZNAC CZY SĄ WIEKSZE CZY NIE ALE TERAZ SAMA JE WYCZUWAM

Hallo...........
My juz po tancach........echhhh jakas roznice zaczynam czuc :sorry2: Niby ciaza taka wczesna a jednak...jakas rozkojarzona jestemna maxa i jakbym troszke szybciej sie meczyla czy cos.....dziffffffffne :dry:
No ale nic......................jakies spotkanko sie szykuje - ja oczywiscie mowie TAK TAK TAK.
A do tego Berka sie nie wybieramy?

KADIA - moj maly tez rozne dziwne rzeczy wyczynia.............pierwszy raz znalazlam go z nogami na poduszce jak mial jakies 2 miesiace :szok::blink:
Biedny ten Twoj synus - tak sie nachoruje :-(
ANIELAP - hehe a to ciekawe ze graja inne filmy w tych kinach - fajnie ze to sprawdzilas :tak:

OJ KOCHANA CIĄŻA TO CIĄŻA MA SWOJE PRAWA:-), SUPER GRATULUJĘ BO NIE MIALAM OKAZJI

Beti napisane jest że dzieci do roku za darmo, ale powiem Ci że nikt tego nie sprawdza;-)

MamaOlivkiINelki ile biletów kupowałaś?

Kadia u nas trzydniówka już była:-) Wszystko poszło ksiażkowo. I mam nadzieję że książkowo nie wróci:-)
A Krystek niech wraca do zdrówka szybciutko...:-)
No i powiedz mi jak radzić sobie z tym wstawaniem? Dziewczyny pisza że sie w końcu znudzi... Co Ty na to?

JA NIE WIEM CO ZROBIĆ DLA MNIE TO JEST MĘCZĄCE , MÓJ TAK MA OD URODZENIA DLATEGO W RODZINIE NA NIEGO MÓWIMY AKROBATA:-)

OBY TWOJEJ SIE ZNUDZIŁO U MOJEGO NA TO NIE SIE NIEZAPOWIADA:-(
 
Kadia pytałam bo mój Maksio mial w grudniu mononukleozę zakaźną i mial strasznie powiększone węzły, opuchniete powieki, i wysoka gorączke. ale leczyli go na angine i dostał antybiotyk i miał wysypke. ogólnie dzieci do 2 lat przechodza bezobjaowo, i twój mały napewno ma tylko 3-dniówke, dlatego pytałam, bo mononukleoze cięzko potwierdzic, ale jak nie brał antybiotyku i ma wysypke to napewno trzydniówka i niedługo sie skończy. ja juz po prostu przeczulona jestem:zawstydzona/y:
 
Kadia pytałam bo mój Maksio mial w grudniu mononukleozę zakaźną i mial strasznie powiększone węzły, opuchniete powieki, i wysoka gorączke. ale leczyli go na angine i dostał antybiotyk i miał wysypke. ogólnie dzieci do 2 lat przechodza bezobjaowo, i twój mały napewno ma tylko 3-dniówke, dlatego pytałam, bo mononukleoze cięzko potwierdzic, ale jak nie brał antybiotyku i ma wysypke to napewno trzydniówka i niedługo sie skończy. ja juz po prostu przeczulona jestem:zawstydzona/y:
DZIEKI I SIE WCALE NIE DZIWIĘ TEZ BYM BYŁA!!! ALE ROZUMIEM ŻE JEST OK!!!
 
Kochane, jeśli ktoś potrzebuje niani na kilka godzin dziennie (nie pełen etat) to chętnie oferuję swoje usługi. Mam do towarzystwa mojego dwulatka :-)

Poza standardowymi zabawami oferuję zabawę w czytanie i matematykę metodą Domana i pełen wachlarz zabaw fundamentalnych.

Szukam dlatego, że dziecko którym się zajmowałam się "wykruszyło", a ja chętnie poopiekuję się jeszcze jednym poza swoim :-)
 
witam z rana

co do kina to ja sie na 90 % pisze. zobacze czy dziewczyny z innego forum tez ida. no i zeby jakis fajny film lecial...

co do biletow to kupowalam 1 dla siebie a dziewczny za free. fajnie ze bedzie kolega dla Olivki i Nelci bo zawsze to one najstarsze byly ;)

kurcze przypomnialam sobie ze mam rehabilitacje na 14 wiec zabardzo sie nie wyrobie ;/ no chyba ze po godzinie wyjde ;) zobaczymy. najwyzej na jeszcze nastepny tydzien
 
reklama
Czesc kochane........Ja wczoraj posprzatalam, potem tance + noszenie malego w razie koniecznosci - i chyba sie przeforsowalam - zaczelam wieczorem plamic na rozowo :szok::no: - ale po chwili przeszlo, przez cala noc i teraz jest ok. Mam nadzieje ze to nic nie znaczy.
Dzis na 12:20 zmykam do endokrynologa - moze ona mi doradzi czy mam isc na usg wczesniej niz za te 2 tygodnie.
Heh..... maly oczywiscie bedzie mi towarzyszyl......A wieczorkiem - pierwsze jazdyyyyy :tak::-)Haaaaaaa.....i musze jeszcze powiedziec ze maly znow fajnie spal.....niestety nie wypil kaszki jak mu niania dawala...wiec o polnocy M go chcial nakarmic - nie umial go dobudzic :-p, na spiaco nakarmil....i dziecko pospalo do 6:30....i tyle :sorry2:Ale i tak super :tak:
 
Do góry