reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

aniela to wozek - samochodowy :-) a pozniej docelowy Coneco Solar, sprawuje sie niezle wytrwal na spacerze na biskupinskich lakach :-) a 4,5 to nie tak duzo jak ma sie zrzucic 23!!! :) ale jeszcze tylko 18,5 :-D

Nie wiem gdzie Ty ta wagę ukrywasz ale w życiu bym nie powiedziala, że masz tyle do zrzucenia :szok: coś chyba przesadzasz ;-).



ja właśnie zadzwoniłam przed chwilą na ta Gajowicką i zarejestrowałam Kacperka do tego ortopedy na 27 marca na 16:30. Chciałam do doktora Michajłowa ale on sie rozchorował i zastępuje go Szybiński. Kurcze trochę mam stres czy wszystko będzie dobrze ... Kacper na jednej nodze ma fałdkę a na drugiej nie (na udach) i mam wrażenie że jedna noga jest silniejsza od drugiej, bo jedna podnosi do góry chwyta rączka i ciągnie a drugiej jakoś tak nie chce .... Mam nadzieje, że to nic takiego

Kacper dziś w nocy znowu nie dał mi spać ... Postanowił sie bawić a co mu tam hahah. Jestem padnięta a co najgorsze teraz też nie śpi :baffled:
 
reklama
Pusia dziekuję :-) wiem ze nie widac ale ja naprawde waze ponad 80 kg!!! przy 166cm... w ciazy doszlam do 99kg :-D na szczescie jestem proporcjonalna i to sie gubi.. a do tego grubokoscista jestem...
 
witam i ja, od rana na obrotach, bo zadzwonił Maksia chrzestny który ze Szkocji przyjechał, ze chce wpaśc dziś, no więc czekamy, potem wpadła moja starsza siora z synkiem na ploteczki, upiekłam ciasto, zrobiłam obiado, mój dzieć usnął po 14 jak siora poszła i spi jeszcze:szok: więc znów dzis wieczór bez odpoczynku. mały pewnie zaśnie ok 22-23:no::wściekła/y:.

jutro tez cały dzień goscie, rano moja mama wpadnie, potem kumpela z mała córeczka. ale sie ciesze, nie wiem tylko kiedy ja to drugie okno umyję i mam nadzieje skończyc witrazyki.

cały dzień zakrecona jestem jak baranie rogi.

oj ja tez bym chętnie schudła ale motywacji brak, jak odstawiłam małego od cyca to mi wróciło z nawiązka, teraz coś koło 80 waże, w ciązy tyle ważyłam w 9 miesuiacu. wogóle w ciązy mało przytyłam bo tylko 10,5 kg a juz tydzień po porodzie byłam chudsza niz przed ciążą. ale się zapuściłam i teraz nie mam motywacji by zrzucic.
Olcia a ty jakąs dietę stosujesz?
 
Czesc dziewczynki......
Uffffff.............wlasnie skonczylam sprzatac.....wieczorkiem jeszcze podlogi zmyje....
A jutro lazienka i okna......bo sily juz dzis nie mam............:confused2:
Wieczorkiem jedziemy ustalic termin egzaminu teoretycznego na prawko............
No i umowilam sie jeszcze na usg - na 7 kwietnia :-) Licze ze zobacze malusie bijace serduszko :-)
A do szpitala sie niestety nie dodzwonilam............:sorry:

OLCIA - cudne fotki......Mili przesliczna :tak: Slodko wyglada w tym "namiociku"......heheheh i widze ze z psiaka niezla poduszka :-D
Jeszcze raz gratuluje sukcesow w odchudzaniu.
BARA - dzieki kochana.....a Wy sie kurujcie szybciutko :tak: wypedzac te katary i bole gardla.....
PANTA - witam serdecznie......ja chodze do Lux Medu....nic innego nie moge polecic bo sie nie znaju :sorry:
PUSIA - trzymam kciuki zeby z bioderkami bylo ok.....ale cos mi sie zdaje ze bedzie Wam kazal pieluchowac...u nas wszystko bylo rowniutko a tez kazal :eek:
BETI - hhihihii widze ze bardzo intensywne dni u Ciebie ;-)
Hehe.....a u mnie tez przydaloby sie zrzucic z 10 kg....idealna waga dla mnie to 60 kg.....choc 65 zeby bylo......jak przed urodzeniem Kubali....a jest 71................:confused2:
Ale teraz mi to wisssssiiiiiiiiiiiiiiiii:-p:-p:-p
ANIELAP - masz racje....wieje dzis strrrasznie :angry:





 
Czesc dziewczynki......
Uffffff.............wlasnie skonczylam sprzatac.....wieczorkiem jeszcze podlogi zmyje....
A jutro lazienka i okna......bo sily juz dzis nie mam............:confused2:
Wieczorkiem jedziemy ustalic termin egzaminu teoretycznego na prawko............
No i umowilam sie jeszcze na usg - na 7 kwietnia :-) Licze ze zobacze malusie bijace serduszko :-)
A do szpitala sie niestety nie dodzwonilam............:sorry:

OLCIA - cudne fotki......Mili przesliczna :tak: Slodko wyglada w tym "namiociku"......heheheh i widze ze z psiaka niezla poduszka :-D
Jeszcze raz gratuluje sukcesow w odchudzaniu.
BARA - dzieki kochana.....a Wy sie kurujcie szybciutko :tak: wypedzac te katary i bole gardla.....
PANTA - witam serdecznie......ja chodze do Lux Medu....nic innego nie moge polecic bo sie nie znaju :sorry:
PUSIA - trzymam kciuki zeby z bioderkami bylo ok.....ale cos mi sie zdaje ze bedzie Wam kazal pieluchowac...u nas wszystko bylo rowniutko a tez kazal :eek:
BETI - hhihihii widze ze bardzo intensywne dni u Ciebie ;-)
Hehe.....a u mnie tez przydaloby sie zrzucic z 10 kg....idealna waga dla mnie to 60 kg.....choc 65 zeby bylo......jak przed urodzeniem Kubali....a jest 71................:confused2:
Ale teraz mi to wisssssiiiiiiiiiiiiiiiii:-p:-p:-p
ANIELAP - masz racje....wieje dzis strrrasznie :angry:

To troche bez sensu że jak wszystko jest dobrze to karze pieluchować... A on jest dobrym lekarzem no nie ( pisze że z tym drógim sa najlepszymi we wrocku)

Oki zmykam na zakupy
 
Hej ...

Ja znowu z doskoku :-D
ale ostatnio trochę sie dzieje :eek:

co do Michajłowa. My jesteśmy pod jego opieką ... REWELKA !!
o tym drugim tez słyszałam, ale przyjemności nie miałam :no:

A wogóle to ja z interesem ... jak zawsze :zawstydzona/y:
Jakby któraś słyszała o jakiejś fajnej kobietce, chętnej do opieki nad dzieckiem to będę wdzięczna za namiary :tak:
 
nam pan doktor wczoraj tez kazal pieluchowac na noc mimo ze wszytki jest Ok - moze to jakas profilaktyka :sorry:


ja w ciazy przytylam 15 kg i zrzucilam to w 2 tyg po porodzie - pewno dlatego stracilam mleko ze mi tak waga zaczela spadac jak blyskawica :eek: no ale niestety juz 5 kg przybralam zpowrotem :no::no: zawsze bylam aktywna bardzo a takie siedzenie w domu mnie dobija i jem z nudow :baffled:
 
czuje sie jak wypluta, wszystko mnie boli, łamie, katar gardło boli:eek:masakra, a tu świeta tuz tuz, dobrze ze mój kochany mąż pomyje okna i posprząta ja w zeszłym tygodniu robiłam porzadki wiec duzo nie ma, ale ja nie dam rady:no::eek::no: Zuzka jeszcze po mnie skakała dzisiaj juz do granic mozliwości, nie mogłam sie na chwile położyc bo zaraz na mnie siedziała i ukochiwała mnie az do bólu:tak::-):sorry: waga.........moja daleko odbiega od ideału:baffled:ale ostatnio jak byłam na usg lekarz powiedział mi że mam rozkład tkanki tłuszczowej jak przy problemach z tarczyca, jakos sie to nazywa i wybieram sie do poradni leczenia otyłości moze cos tam poradzą, bo te wszystkie diety u mnie nie skutkują:no:aneta ty teraz masz jeść dla dwóch, czyli wartosciowo i zdrowo:tak:fajnie ci:-):tak: witam nową mamę, i zachęcam do zajrzenia na wątek który proponowała Anielap, ja chodziłam do Corfamedu na Kluczborska do dr. Wickiewicz i byłam zadowolona, uważna z podejściem fajna kobitka, tyle że prywatnie:tak:pracowała na Dyrekcyjnej ale teraz nie wiem:tak: a wiatr taki u nas że wszystko na tarasie poprzewracane, ja dzisiaj do lekarza jak szłam to kaptur założyłam, tak pizdziło masakra, WIOSNOOOOOO GDZIE JESTEŚ???? mam nadzieje że świeta bedą lepsze??
 
reklama
Hej laski jestem i ja
biggrin.gif


nocka bez zmian, 2 karmienia, i spala w lozeczku do 23:45 i pozniej jeszcze od 4-6 a tak to z nami... niestety trudno ale jeszcze nie jest mi dane spac cala noc......

widze ze dzis znow wieje wiec nie wiem jak ze spacerkiem wyjdzie, wczoraj zmarzlam
unhappy.gif
ale na spacerku zrobila Mila 2 kroczki sama w bucikach
biggrin.gif
i w ogole coraz czesciej odwaza sie puscic i zrobic 2 kroczki czasem 3


W piatek mamy z M rocznice 8 juz naszego wspolnego bycia razem... ehhh jak to zlecialo!!! chcialaby cos specjalnego zrobic ale nie mam pomyslu...

a i pochwalę się po 4 tygodniach 4,5 kg!!!
biggrin.gif


u nas tez problemy z jedzeniem i przybieraniem 11 mcy 8 kg i ok 75 cm... :-( nie wiem juz co robic, chociaż na sniadanko ładnie zladla jajecznice z pomidorami - po raz pierwszy robiłam :-D

Pozdrawiam mamuski!! lece sie ogarnac bo w T-shircie i majtkach siedze
laugh.gif


Panta ja też ze Śródmieścia, chodziłam do dr Michalika na ul. Słowiańskiej, przyjmuje tam na NFZ (badania krwi i tak prywatnie) i prywatnie (chyba 60 zł) w tym samym gabinecie tyle że prywatnie popołudniu... byłam zadowolona nadal do niego chodzę... rejestracja na NFZ jest tam w poniedziałek na następny tydzień dlatego nie ma dużych kolejek!! prywatnie to w ogóle nie ma problemu!!! ma USG i nawet dobrze określił wielkość dzidzi... nie pracuje w żadnym szpitalu... POWODZENIA aha numer tel jak chcesz to: 3720335

A tu kilka naszych zdjęć... na ostatnim nasza jajecznica :-D









MASZ PRZESLICZNA CÓRCIE NIE MOGŁAM SIE NAPATRZEĆ NA ZDJĘCIA

Pusia dziekuję :-) wiem ze nie widac ale ja naprawde waze ponad 80 kg!!! przy 166cm... w ciazy doszlam do 99kg :-D na szczescie jestem proporcjonalna i to sie gubi.. a do tego grubokoscista jestem...

A JEŻELI CHODZI O TWOJA WAGE TO CHYBA ŻARTUJESZ ZE TYLE WAŻYSZ W OGÓLE NIE WIDAC !!!!:tak:
 
Do góry