reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

i jeszcze jedno pytanie do bardziej doświadczonych Mam :-)
moze jest juz jakis watek na ten temat ale :
CZy macie jakichs dobrych pediatrow ??? takich prywatnych ??
i ile taka przyjemnosc we Wrocku kosztuje, jak lekarz na telefon? ostatnio znajoma byla u swoich rodzicow z 1,5 miesiecznym synkiem i nie umialam jej nikogo doradzic. Jej ojciec zalatwil "po znajomosci" wizyte lekarza (gastrologa dzieciecego) i jako specjalista policzył sobie 120 zł z przyjazdem :|
 
reklama
Felidae bardzo gorąco polecam dr Joannę Iwankiewicz, jest genialną pediatryczką i doświadczoną mamą. Państwowo przyjmuje w przychodni Aktywne Centrum Zdrowia na Psim Polu, ale dojeżdża też prywatnie na telefon (z tego co wiem gabinetu swojego nie ma). Wizyta domowa kosztuje u niej 80zł i jest bardzo kompleksowa i dokładna (przyjeżdża ze swoim sprzętem, nawet z wagą dla maluszka).

W razie czego na priv podam Ci do niej telefon.
 
Hejka!
Zapraszam dzieci 3 letnie niechodzące do przedszkola na przedpołudniowe zajęcia ogólnorozwojowe!
Zajęcia odbywają się w Mlodzieżowym Domu Kultury Środmieście we Wrocławiu przy ul,Dubois 5 sala nr1,
w środy w godzinach 9oo - 10,30.
tel.nr 071 3299531 lub 661415999.
Jesli chcesz zeby Twoje dziecko :
poznalo nowych kolegów i nauczylo się żyć w grupie,
rozwijalo talenty i zdobywało nowe sprawności
to zapraszamy do nas.To doskonałe przygotowanie do przedszkola!

Jak tylko lepiej sie poczuje tez tam bede :tak: zapraszam!
 
Czesc dziewczyny , my właśnie jutro idziemy pierwszy dzień do przedszkola.Ciekawa jestem jak bedzie ,bardzo bym chciała żeby małej sie spodobało .:-(
 
Cześć Asiu-Secasiu. Kupę lat... odpowiadając na twoje pytanie - ja za żłobek płacę 300 zł, w tym 160 zł opłaty "za miejsce" reszta to jedzonko. Dzieci w grupie jest ok. 30 - pań jest chyba 5 - muszę to sprawdzić. Zajęć dodatkowych nie ma - bo niby jakie w publicznym żłobku? Natomiast jeszcze jedna sprawa - kiedyś rozmawiałyśmy na gg nt. jakiś dotacji itp. Zdołałam się dowiedzieć tyle, że najpewniejsze informacje możesz otrzymać w Urzędzie Pracy - tam powinni Ci podpowiedzieć, co i gdzie załatwiać i z jakich środków możesz korzystać. Przepraszam, że nie dotarłam do konkretów, ale urwał mi się kontakt z osobą, która miała wtyki. Pozdrawiam. Magda C.
 
maga-lena faktycznie kupe lat!!! Ty wogole bywasz na gg? Dzieki wogole za informacje. Niesety nie otwieram juz zlobka, chcialam taka placowke z przedszkolem ale juz za duzo przedszkoli u ans buduja az 5 wiec troche sie wstrzymalam poza tym jestem w ciazy i pewnie nie moglabym poswiecic sie pracy tak jak bym chciala poza tym ta moja obecna ciaza byla zagrozona (na razie to minelo ale nigdy nic nie wiadomo) wiec tez musze uwazac. Napisz co tam u Was slychac? Jak kawaler?
Pozdrawiam
 
Cześć Dziewczyny! Ja też jestem z Wrocławia a konkretnie z Sołtysowic koło korony : ) a niegdys jeszcze na nowym dworze ale to stare dzieje :) mam 5 letniego synka a drugie 3 miesieczne nie mal że juz w drodze.... pozdrawiam gorąco :)
 
Witam Moje dziecko łóżeczka nie znosiło wiec spała ze mna no i juz tak trzy lata śpimy.Mąż też marudzi i marudzi...
 
reklama
Do góry