reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Gosia81 a gdzie konretnie? bo ja na sołtysowicach.....w jakim wieku masz dzieciaczki?

Nanina :)Jeszcze troszke i się rozkrecisz :)
 
reklama
Cześc Dziewczyny :)

Gosia81 szkoda ze bardziej psiaka niz soltysowic :) ja mam 5 letniego synka :)

ivka76 Poleska hmm nie bardzo wiem gdzie tak dokladnie jest ja bardziej z soltysowic Gimnazjalna haha tazke chyba kawałek od Was :)

Nanina Rodziłam 1 na Placu Pierwszego Maja naszczescie porodówke tam już zamkneli nigdy bym się nie zdecydowała już na ten szpital... teraz myśle o dwoch... na Kamińskiego ..bo jest czysto i pokoje nie są tłoczne .. są dójki i jedynki co pbardzo wżną rzecz odgrywa po porodzie bo tak to tłumy maluszki płaczą odwiedzający ..a naprawde matka po porodzie potrzebuje troszke spokoju... a drugi szpital nad którym się zastanawiam to chaubińskiego... tam moja siostra rodziła... personel był ok nie było na kogo narzekać..też czysto było komnaty wielo skolei osbowe... jeszcze sie musze zdecydować.. jeszcze pojade sobie do tych szpitali obczaić.... Ty też to zrób bo naprawde warto...
 
Cześć Asiu-Secasiu. Kupę lat... odpowiadając na twoje pytanie - ja za żłobek płacę 300 zł, w tym 160 zł opłaty "za miejsce" reszta to jedzonko. Dzieci w grupie jest ok. 30 - pań jest chyba 5 - muszę to sprawdzić. Zajęć dodatkowych nie ma - bo niby jakie w publicznym żłobku? Natomiast jeszcze jedna sprawa - kiedyś rozmawiałyśmy na gg nt. jakiś dotacji itp. Zdołałam się dowiedzieć tyle, że najpewniejsze informacje możesz otrzymać w Urzędzie Pracy - tam powinni Ci podpowiedzieć, co i gdzie załatwiać i z jakich środków możesz korzystać. Przepraszam, że nie dotarłam do konkretów, ale urwał mi się kontakt z osobą, która miała wtyki. Pozdrawiam. Magda C.


A do jakiego zlobka chodzi twoje dziecko
 
IVKA moja bardzo dobra koleżanka mieszka na Poleskiej .Ma na imie Ida ,ciekawe czy sie znacie.Fajnie sobie mieszkacie bo ładne osiedle jest
 
reklama
Do góry