reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Jestem za może do początku sierpnia dołaczą sie jeszcze jakieś chętne na spotkanie?:-)serdecznie zapraszamy wszystkie Wrocławskie i nie tylko mamy na spotkanie:-)Pozdrawiam
 
Witam
aby formalnościom stało sie zadosc to chcialm Nas przedstawic.
ja mam na imie Agnieszka i mam 28 lat. 9 maja 2007 urodziłam synka Michała. poród trwał 9. godzin pierwszy etap, a drugi 20 min. Rodziłam na Chałbińskiego na klinikach i jestem bardzo zadowolona ale to juz w innych wątkach opisałam...
Mieszkamy na kozanowie wiec do spacerow dwa wilekie parki w poblizu, a rzut beretem stawik, od ktorego chlodek wieje w tak upalne dni jak te ktore nadchodza...(masakra albo zinmo albo za gorąco:|)
mam pytanie do mam :) Czy ktoraś miała potrzebe korzystac z poradni "puchatek" na kozanowie?? My idziemy 13.08 na badanie do neurologa a nie znam zadnych opini na temat tego ośrodka :(
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy z wrocławia :D
 
Witaj FELIDAE:-) - ja miałam iść z moim Kubą na konsultacje do neurologa właśnie do Puchatka - opinie słyszałam dobre, moj pediatra tez polecał. Tylko terminy były odległe, a na już tylko prywatnie. Wiec poszlismy prywatnie bliżej naszego miejsca zamieszkania. Suma sumarum sama nie sprawdziłam, ale z tego co wiem to dobry osrodek:tak:
 
Witam wszystkie mamy z Dolnego Śląska:-)nowe mamy szczególnie, na temat Puchatka nie wiem nic słyszałam że w Promyku Słońca są dobrzy specjaliści to jest koło dworca pkp.My całą rodzinka własnie wróciliśmy z wczasów i moze w koncu dojdzie do naszego spotkania w Zoo:-)czekam na chetne termin dopasujemy dogodny pozdrawiam
 
Dobry wieczór :-)
Wychodzi na to, że ja sprawdze co i jak w "puchatku" :-) jest blisko i szkoda by mi bylo jezdzic zmalym po miescie...
Jak wyrobie sobie o nich zdanie to dam znac :) jak by ktos potrzebowal - OBY NIE
POzdrawiam i milej nocki zycze
 
mo Mirek chodzi do promyka - fskt specjaliści sa supermi pasuje bardzij nastepna sobota- bo teraz ma remont kuchni i mam syf i bałagan 9 jtro mi przywożą meble) - ale sprzątanie pociągnie sie do końca tygodnia. co wy na to?
 
reklama
Witam
po wizycie w "puchatku"
było ok. pani dr Wojdyła sympatycznka kobieta i bardzo konkretna. Zrobiła mi niezłą odpytywanke. Malego obserwowała od wejscia, chociaz o tym przekonalam sie dopiero jak podeszla i zaczela wymieniac co juz zauwazyla :-). Takze gorąco polecam. Na wizyte czekalismy miesiac, ale to i tak podobno krotko. gdyby nie to ze mamy bliziutko i uwazałam ze z małym nie dzieje sie nic złego, to moze i do "pulsantisu" bym jechala prywatnie, a tak bylo na NFZ.
Michałek rozwija sie b.dobrze mamy polecenie robienia "sfinksika" czyli lezenie na brzuszku z ulubiona zabawka prze "nosem" dziecko ma sie opierac na przedramiona ustawionych na szerokosc barkow :) sfinksujemy od poniedzialku (bo tak to Michał troche polezal i padal krzyzem i strasznie sie denerwowal) a dzis paluszkami siegnął zabawki tylko nie wiedzial jak ja ugryzc w tej pozycji hihi
pozdrawiam i zycze milego weekendu
 
Do góry