reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Umnie za płotem dwa konie biegaja i muflony wiec czuje sie jak w zoo .Własciowie to nie mamy co narzekac mieszkamy wsrod lasów w zdrowym klimacie.Na poczatku chodziłam do Olesniczki na spacery.Ludzie patrzyli na mnie jak na kosmite a nawet dwie panie zaczepiły mnie i zapytały'' od kogo ta sliczna dziewcz. jeast,, a ja na to ,,od mamy ''. :eek:
Ja urlopu nie mam jeszcze zaplanowanego i nie wiem co wymyslic bo nie lubie dalekich podrózy samochodem.Agdzie jedziecie ?:cool2:

 
reklama
Dziękuję dziewczyny za miłe powitanie :-)

GOSIEK289 - mieszkam w Fabrycznej - dokładnie Muchobór Wielki
ŻYRAFA79 - tak, dokładnie jestem z kwietniowek :-)
GOSIU81 - no niestety duża zmiana u mnie....najgorsze jest to ze nie znam zani tego miasta, ani nikogo w tym mieście...:confused:Przedtem mieszkałam w W-wie - tam przynajmniej miałam znajomych i rodzinę mojego M. Ja pochodzę z Gornego Śląska i tam mam rodzinę, a to przynajmniej blizej Wroclawia - to na plus :-).
A jesli chodzi o poród: opiekę i personel wspominam miło....sam poród masakra. Od pierwszych skurczy do urodzenia: 28 godzin....bolalo jak cholera, myslalam ze zejdę z bólu i zmęczenia....było trochę komplikacji ale udało sie urodzic naturalnie..... :-)
Pozdrowionka dla wszystkich :-)
 
Wiatam Aneta, z nami nie bedziesz samotna w wielkim mieście a w razie czego pytaj ja jestem rodowita Wrocławianką, postaram sie pomóc, choć teraz mieszkam poza miastem:-)
Gosiu mieliśmy jechać na d morze na tydzień, ale wyczytałam że maluch w nowym otoczeniu tydzień sie adaptuje, i jechac taki kawał drogi i po aklimatyzacji wrócić?wiec zdecydowalismy sie na wyjazd do Milicza, tam jest taki ośrodek "Karłowo"jest basen i plaza i las i cisza:cool2:jedziemy na trzy tygodnie juz sie nie moge doczekac, no a przede wszystkim taniej niz nad morzem:tak:A nad morzem to moze w przyszłym roku?a wy nigdzie nie jedziecie na wakacje?Muflony to ciekawie macie:-)
 
Cześć Anetko!

Mam nadzieję, że ten nasz Wrocław nie będzie dla Ciebie karą!! W gruncie rzeczy to fajne miasto, chociaż pewnie mniej rozwinięte niż Warszawa, ale da się tutaj dobrze żyć! :tak:
Ja też jestem rodowitą wrocławianką, więc jak coś to chętnie pomogę!! :-)

Trzymaj się cieplutko!
 
Witam wszystkie mamusie z Wrocławia. Mam 1,5 roczna córke Nelę. Jestem tu nowa ale chciałbym zagościc na dłużej. Jestem rodowita wrocławianką:rofl2: i bardzo mi to odpowiada:-). mam nadzieję że mnie przyjmiecie do waszego grona
 
Witamy serdecznie w naszych progach:-)Ja tez jestem rodowita Wrocławianka ale obecnie mieszkam pod Wrocławiem:-)A z której częsci Wrocka jesteś? Ja mam 7 miesięczną córeczke Zuzankę, pisz często bo ostatnio zaniedbane to nasze forum:tak:Pozdrawiam
 
hej, hej...
ja to juz wogole zaniedbalam to forum :-(
jakos nie ma czasu juz na nic....

Pozdrawiam wszystkie wroclawianki te rodowite i te z "przymusu" lub tez wyboru :-D
 
reklama
Hallo, hallo :-)
No jak tam Dziewczynki-Wrocławianki? Co tam u Was? Jak walczycie z upałami?
Zdechnąć mozna z ciepła normalnie.......:szok:
OLISIA21 - witam serdecznie

My po 6 tygodniach walki z cycami, przerzucilismy się na karmienie butelką...:baffled:
No ale mały jest szczęśliwy....bo najedzony porządnie :sorry2:

Pozdrowionka :-)
 
Do góry