reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

lenaDTR zapraszam na wiosnę, bo teraz to tylko błoto i śnieg:)
Wrocławskie Mamusie, w końcu mamy piękną zimę. Wasze dzieciaczki pewnie się cieszą. Pokazałam dzisiaj mojej Niuńce śnieg,ale chyba nie zrobił na niej większego wrażenia :-D
 
reklama
Kadai aż strach myśleć....
Jak mnie gęba boli :/ ćwiczyłam z młodym język i buzie ... i normalnie policzki czuje od teko nadymania:-) i klaskania sie w nie ha ha ha, no ale sam nie chce robić więc muszę :-) może będę mieć nienaganną dykcję :-) ha ha ha
zastanawiam sie nad tym czy przydała by sie nam linkownia :-) tzn temat w którym będziemy wklejać jakieś przydatne linki...np Gry, zabawy i ćwiczenia logopedyczne dla dzieci on-line. - MiMowa.pl
 
Boski Wrocław i nasze automaty do biletów w autobusach .Właśnie gadałam z kolega który, mi opowiadał jak jego koleżance z pracy ukradli portfel z kartami i z dwóch kart zniknęło kilka tysięcy zł, na doładowania telefonów w Tych mobilnych automatach...Nie można zablokować takiej formy płatności...System nie rozpoznaje czy transakcja
była autoryzowana pinem czy podpisem czy była bez...no masakra
 
w MPK ( tramwaje i autobusy) są automaty do kupna biletów 9 głównie papierowych) w automacie tym nie można płacić monetami tylko karta płatnicza ( taką do bankomatu lub z chipem- zbliżeniową) Tylko urządzenie jest tak zmyślne, że nie wymaga podania pin ( niby, że transakcje można tylko do 50 zł) ale jak jakoś nikt nie powiedział ze do 50 zł w jednym aparacie, a nie dziennie...I tak złodziej wykombinował, że do czasu zablokowania karty obskoczy ile się da automatów, doładuje telefon na ile sie da a potem może sprzeda doładowania...( nie wiem może ma juz zbyt..bo mnie by coś podobnego do głowy nie przyszło :| bo i po co ...)
schemat autoamtu jest po lewej stronie w tym artykule. http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci...mandatu-juz-nie-zaplacisz,wia5-3266-9404.html
 
Ostatnia edycja:
Pamiętam jak wprowadzili te automaty to wszyscy się cieszyli, że w końcu bedzie można kupić bilet w tramwaju ( nie u kierowcy). Ale jak to często bywa pomysł był dobry tylko realizacja do d****, bo jak można zamontować automat, w którym nie da się płacić gotówką. Dla mnie to jest bez sensu, jak już miasto inwestuje w takie rozwiązanie to powinno ono być w pełni dopasowane do potrzeb pasażerów.
 
reklama
Do góry