reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Dziewczyny z zębami potrafi być masakra, biegunki , anginy itp itd...My pryskaliśmy HascoSeptem...właśnie żeby odkażać dziąsła i gardło...Mojej sąsiadki córka przy 5 miała okropne przejścia bo normalnie dziąsła krwawiły. i tez wtedy miała gorączki po 38-39...zbijać nurofenem lub paracetamolem, a najlepiej mieć jedno i drugie w domu bo w razie najgorszej potrzeby daje sie na zmianę nawet po dwóch godzinkach...są jeszcze czopki ja je stosowałam przy ząbkowaniu Viburcol...działają ciotkę uspokajająco...

A ja sie dziś powłóczyłam po pasażu...marzę o takim sweterku/sukience...ale w pasazu i innych galeriach to takie co mi sie spodobał to koło 90 zł :-( eh....

Michał bierze robione krople na katar i sinupret a głowa przesżl już po pierwszych dawkach sinupretu jak tak porządnie dmuchnął i i mu zeszło sporo kataru...
 
Ostatnia edycja:
reklama
a mojemu wychodziło po 8 zębów naraz:tak: i nawet nie wiedziałam kiedy 4 górne i dolne

a my byliśmy na usg i wiemy dlaczego jego boli brzuszek cały czas ma przepuklinę ujścia przełyku
pozdrawiam
 
Dzień dobry

Słonko dzisiaj super świeci a ja w domu w kuchni siedze :crazy:
Kto lubi szpinak? właśnie robie rolade z ciasta francuskiego ze szpinakiem i kurczakiem :-)

Gosia i Bartek oj wspolczuje z tymi alergiami to masakra jest :-(

Kadia a co to za przepuklina? mam nadzieje ze to nic groźnego.

Ania bylam dzisiaj w przedszkolu i podpisalam juz umowe :-) Moja Mala bedzie chodzic od stycznia ale narazie tylko po 3h w poniedzialki i srody (podobno sa zajecia z logorytmiki). Narazie chce zobaczyc jak bedzie reagowac ;-)


Miłego dnia wszystkim!
 
a z ta przepukliną to jest że tak naprawde że dlatego go boli ten brzuszek i ma jak on twierdzi kwaśną ślinę , czyli objawy takie jak przy nadkwasocie , nic się z tym nie robi tyle że leki sie bierze jak daje popalić

a z alergiami to koszmar kiedyś tyle nie było a teraz to chyba już co 2 osoba ma alergię , moja córka jest już rok odczulana zostało nam jeszcze 2 lata:-(

ale cóż trezba wytrzymać
 
Dziewczyny ale mój ma leki ze względu na.... hmm nawracające choroby?? ciągły katar?? Jest to wynik badań laryngologicznych w Medicusie. Mały ma przekichane bo my oboje alergicy i tym samym jego 70% na bycie alergikiem się odzywa, ale nie ma zdiagnozowanego alergenu..... oby nie musiał być odczulany..
 
napisałam sie tyle i mi wszystko wcięło :-( normalnie drugi raz mi sie nie chce :-(
my po szpitalu...
W środę był nawrót bólu głowy plus wymioty...cały plus szpitala to taki że go laryngolog oglądnął uszy ok, a wszystko przez zapalenie zatok sitowych i niby jakaś infekcja wirusowa.. chyba sami do końca nie wiedzieli co... oficjalnie infekcja nos-ogardła
Kozanowska przychodnia to jakiś kanał jak w środę o 13 :30 zadzwoniłam to lekarz badający dzieci chore skończył właśnie prace na moje pytanie do pani dr co mam zrobić z dzieckiem powiedziała mi ze ona przez telefon nie będzie leczyć, nie powodziła co mam zrobić czy pogotowie wezwać czy do szpitala jechać bo ona za mnie decyzji nie podejmie...
zapisze sie tam jeszcze na bilans i kończę z nimi współpracę a jak mi każą wyplenić deklaracje to im powiem żeby sobie ja w D... wsadzili BO to już 5 deklaracja jaką tam składam w ciągu 5 lat ( nie całych)
A do NFZ-u mam ochotę napisać skargę... NA NFZ... ze to chamstwo pobierać opłatę za pobyt matki która śpi na krześle lub ziemi :| Traktują ludzi jak bydło, a kasę ze składek biorą. Nie ma na leczenie, nie ma na leki, nie ma na nic, oprócz ich pensji i premii:wściekła/y:jak są tacy mądrzy to niech zwiększa ilosc etatów to rodzice nie będą potrzebni...
 
reklama
dzien dobry :-)

Lena masz racje ze cisza cos zapanowala ;-)
u mnie prezenty na Mikolaja sa juz gotowe bo kupilam rpzed wyajzdem z pl :-)
tylko teraz zastanawiam sie kiedy je dac -> 5 czy 6 grudnia bo tutaj Mikolaj jest 5 :rofl2:
 
Do góry