reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Zuza-Anna my jesteśmy jak najbardziej za spacerkiem. Na psiaku jesteśmy codziennie, bo przecież Maja chodzi do tego klubu malucha, ale nie w tym tygodniu, bo niestety chorujemy (takie uroki żłobków niestety, ale miejmy nadzieję, że będzie lepiej). W każdym razie mamay plan, że od 14 wracamy do żłobka
 
reklama
Ania u nas niestety tez jakies chorobsko sie przyplatalo :-( a ja jeszcze jestem na etapie zalatwiania wszelkich formalnosci po powrocie do pl i musze dopiero ruszyc ubezpieczenie....
mam nadzieje ze szybko wyzdrowiejecie!
musze kurcze zadzwinic tez do tego zlobka ;-)
 
POLECAM KARDIOLOG DR KUKAWCZYŃSKA JEST REWELACYJNA!!!! NIE WIEM CZY JESZCZE POTRZEBNY NAMIAR MAM TELEFON I ADRESIK JAK COŚ
POLECAM JEST GENIALNA:-) I MOZNA TAKIE OPINIE SPOTKAC W NECIE

A JA PO PROSTU MASAKRA MAŁY BYŁ CHORY ALE JAK DLA MNIE 1 DZIEŃ :-p, ODBIERAM GO Z PRZEDSZKOLA A ON ŚPI MI NA REKACH OKAZUJE SIE ŻE OD TEMPERATURY , I TAK SPAŁ DO RANA , NAWET U LEKARZA SPAŁ , DOSTAŁ ANTYBIOTYK , A NASTEPNEGO DNIA CUDOWNE OZDROWIENIE I DAŁ MI POPALIĆ PRZEZ TYDZIEŃ W DOMU;-):tak:
A CO TAM U WAS ???
 
nie dzwonili bo on zasnął około 12 i tak dopiero dostał temp a ja o 14 byłam po niego a Panie widziały że zawsze o tej godzinie jestem, ale miałam wrażenie jakby stracił przytomność , ale podejrzenie było o anginę
 
reklama
Ale coś jest w powietrzu bo dużo ludzi choruje
ide własnie z małym do lekarza bo narzeka od jakiegoś czasu na brzuszek przed i po jedzeniu i mówi że ma kwaśną ślinę:sorry2:
ja w dzieciństwie tez tak miałam i okazało się że to nadkwasota i leczyli mnie po jakis gastrologiach i sanatoriach:-p
Felidae życzę zdrówka
a my po wizycie u kardiologa mamy kontrolę dopiero za rok nie wiem czy wytrzymam , chyba że będą jakieś niepokojące objawy
 
Do góry