reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Felidae tak to jest ten dom i ten człowiek ;-) dzieki!

Ac1987 Witaj! Fajnie ze wreszcie pojawil sie ktos z moich stron :-) ja narazie na mieszkam na psim polu ale moze za rok bede juz obok oleśnicy - wiec po drodze ;-) w jakim wieku masz córcie?


Dziewczyny wracam juz na stale do pl i tak sobei pomyslalam ze fajnie jakby moja Mala poszla na jakies zajecia. Tak pare godzin w tygodniu zeby miala kontakt z dziecmi i moze wreszcie ruszylo sie cos z mowa u niej bo ciezko jej to idzie... no ale tutaj prawie wcale niema kontaktu z dzieciakami a polski slyszy tylko ode mnie i mojego M..... :-(
szukalam troche na necie... jakiejsc Akademi Malucha ale znalazlam glownie oferte przedszkoli i ceny powalaja doslownie :sorry2: moze slyszeliscie o jakichs zajeciach dla dzieci 2 lata ale w rozsadnej cenie? ;-)
 
reklama
ac1987 Ania dziekuje za info! :-) widzialam strone tego przedszkola na Gorlickiej ale tam nie ma nic nt. spotkan w sobote :-( jak bede w pl to chyba tam zadzwonie zeby dowiedziec sie cos wiecej... zastanawiam sie jakie ceny maja i czy przy tych sobotach placi sie tez to wpisowe bo kwota jak za samo wpisowe powala :rofl2: ..:: NASZ ŚWIAT ::..
a powiedz mi jaka tam jest atmosfera i osoby które prowadza zajecia? jestes zadowolona?
a Twoja Maja na jakie zajecia tam chodzi?
 
Przepraszam dziewczyny że się Wam tu wetnę ale szukam namiarów na dobrego kardiologa dziecięcego z Wrocławia, jeżeli możecie to podajcie mi namiary. Dziękuję.
 
Kozica ja znam tylko lekarzy z oddziału szpitala w którym pracowałam, czyli z Kamieńskiego
dr n. med. Jacek Kusa
dr n. med. Hanna Pikulska - Orłowska
ale może Kadia2 będzie mogła kogoś Ci polecić...
 
reklama
Hej dziewczyny
jestem juz we wrocku ale ciagle w biegu ;-)
wczoraj sama wracalam do domu przez Wrocław nie znajac drogi a nawigacji tez zapomnialam i na szczescie jakosc sobie poradzilam i trafilam bez wiekszych problemow wiec moze uda sie szybko odnalesc w tym miescie hihi

ac1987 dziekuje za info. jeszcze w tym tygodniu postaram sie zadzwonic tam i cos wiecej dowiedziec. juz nawet wiem gdzie to jest ;-)
a teraz fajna droge zrobili na skroty z psiego pola - kiełczowa obok cmentarza w strone olesnicy :-) teraz tamtedy jezdze na dzialke.

LenaDTR, ac1987 jak macie ochote na wspolny spacer i bedziecie na psiaku do dajcie znaka!

kozica wysylam namiary na pw :-)
 
Do góry