reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Stokrotka dziekuje :-)
to bedzie pewnie ten na Osobowickiej. a Mozesz mi powiedziec blizej w ktorym miejscu jest? (tylko wez prosze pod uwage ze ja dopiero poznaje Wrocław wiec poruszam sie prawie z "mapa" ;-))

We Wrocławiu sa juz 2 domy ->
- ten ktory chce zobaczyc to dom P. Zaremby
- a drugi to jakis dziwny pomysl dla mnie który w ogole mi sie nie podoba (jakies domki modulowe :sorry2:) STRONA GŁÓWNA / HOME : isolasystem


a jak Wam sie podoba pomysl takich domkow?
 
Zuza ja tez poruszam sie z mapa przed nosem ;) niewiem jak ta okolica sie nazywa ale wiem ze to jest pod Mostem Milenijnym. Jak mąż wroci z pracy to zapytam jak owy własciciel sie nazywa. A czemu sie tym interesujesz? tez chcesz taki? :)
 
Dzieki Stokrotka! chcialabym go zobaczyc z ciekawosci :-)
Mieszkam w nl a tutaj takie domy to z sumie nic nadzwyczajnego... ale spodobalo mi sie ze ktos z polsce mial odwage i sily zeby przebic sie przez biurokracje i zbudowac taki domek. Domki sa fajne choc sama nie wyobrazam sobie mieszkac w takim ;-)
Moj M. od kilku lat pracuje w firmie ktora robi domy na wodzie tutaj w holadni wiec temat jest nam dosc bliski i z cekawosci chcielismy go zobaczyc :-)
Ostatnio go szukalismy i nawet pytalismy kilku osob ale nikt nic nie wiedzial.....
 
Edzia26
może nie musi być dwójka rodziców? Może chodzi o to, że te dwie osoby mogą mieć zniżkę, ale równie dobrze może być tylko mama z dzieckiem?
Trzeba zadzwonić i zapytać, bo z chęcią wybrałabym się. Jednak z drugiej strony...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witamy
Bij zabij gdzie jest Mirków ?
Dziewczyny ale to chyba to samo. Znalazłam taki filmik wklejam Link. wypowiada sie konstruktor K. Zaremba.
( hehe ciekawe czy to jakaś rodzina:| od strony babki hihi)
Co do Aqaparku to zawsze oznacza max. tak jak na rodzinny do zoo może wejsc 2 dorosłych i max 3 dzieci...ja rak rozumiem...
"Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 12.00 dwie osoby dorosłe z dwójką dzieci do 3 lat, mają możliwość wykupienia biletów na 2h za 50% ceny (Baseny Rekreacyjne)." Więc jeżeli umówicie się w parach to uważam, że zniżka się należy dla Was mimo że nie jesteście rodzinką :-) BO nie napisali, że to ma być TATA I MAMA ;-)


Wyjątkowy dom na wodzie.wmv - YouTube


 
Ostatnia edycja:
Do góry