reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Felidae prosze Cie przekonaj swoja kolezanke zeby nie rodzila w Jeleniej!
Ja tam mieszkałam do tej pory i rodziłam tam swoja córke oraz mam duzo znajomych ktore tam rodzily.... u nas o prawda obylo sie "w miare" bez problemow... mialam swoja polozna ktora byla cudowna ( i chetnie kolejne dzieciatko tez bym z nia rodzila ale nie w tym szpitalu!) a pozniej swoja jednoosobowa sale... ale tam jest ok jak nic sie nie dzieje, ciaza przebiega prawidlowo i wszystko idzie ok. Niestety jak juz pojawiaja sie problemy to zaczynaja sie schody... oj znam duzo histori znajomych! my po tygodniu po porodzie na szczescie (dzieki jednej w miare ogarnietej i pomocnej Pani dr) szybciutko karetka przywiozla nam krew i druga zaraz zabrala Malutka do szpitala w Legnicy (gdzie pielegniarki i ordynator oddzialu wczesniakow - na taki udalo nam sie wcisnac mimo ze Mala nie byla wczesniakiem ale tylko tam bylo miejsce - sa cudowne a Pan ordynator to czlowiek z powolaniem!!!) i w Legnicy nas ogarneli troche ;-)
ale tak jak mowie znam wiele histori z Jeleniej ktore nie nastawiaja optymistycznie ... a nie daj boze jak urodzi sie jakis wczesniaczek z problemami ... :-:)-:)-(
tak wiec moze warto przemyslec sprawe... nie chce wiecej szczegolow tutaj wypisywac....
 
reklama
Wiesz jak to jest.
Człowiek jak idzie gdzieś po znajomości to mu sie wydaje że będzie miał jak u Pana Boga za piecem, ile razy będą pytać tyle razy będę powtarzać, że dobry szital to szpital który ma zaplecze dla dzieci z "problemem" nigdy sie nie przewidzi czy dziecko nie będzie potrzebowało pomocy i leczenia po porodzie. My leżeliśmy 10 dni :-( na zapalenie płuc. nie wyobrażam sobie przewożenia dziecka do palcówki która ma patologię noworodka i odpowiedni sprzęt..:|
 
Felidae dokladnie o to mi chodzilo! szpital musi byc przygotowany na wszystko i miec mozliwosc pomocy dzieciatku w przypadku problemow! niestety dziewczyny w ciazy czesto wybierajac porodowke kieruja sie glownie swoimi wygodami i standardem "hotelu" ;-) ja musialam przewozic dzieciatko karetka mimo ze szpital mial sprzet ale w weekend (od piatku rana) nie bylo zadnego lekarza w szpitalu ktory potrafi z tego sprzetu skorzystac :wściekła/y: a naprawde niewiadomo bylo co sie dzieje....
 
dziewczyny jeżeli poszukujecie dobrego ginekolog w ciąży to ja mogę polecić dr T. Fuchs. trafiłam do niego jak poroniłam i leżałam w szpitalu na dyrekcyjnej (obecnie jest on na Borowskiej) ma rewelacyjne podejście i niesamowitą wiedzę. jako jedyny zachował "zimną krew" i dobrze mną poprowadził w czasie komplikacji w drugiej ciąży. mi bardzo pomógł, jest świetnym specjalistą i mogę go szczerze polecić
 
dzieczyny czy znacie moze jakies fajne miejsce we wrocku (najlepiej na psim polu) coz w stylu akademi malucha (dla dzieci od 2 lat)??
bo chcialabym zeby Mala zaczela chodzic jak wrocimy do pl i postanowilam juz poszukac czegos fajnego :-)
 
reklama
Ja bywałam kilka razy a aqua parku na Borowskiej w tygodniu i było fajnie.Mało ludzi, Zuzia wybawiła się tam niesamowicie.teraz jest zrobiony nad basenem taki placyk zabaw. Dzieci mają radochę, i pomęczyć też się tam moga bo różne przeszkody sa do pokonania:)Moga się wspinać , chować.No nudy tam nie ma;):-)
 
Do góry