reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Beti super że 2 już niedługo, czy to Ty mieszkałaś koło Kauflandu????

dzięki zuza-anna za pamięć a u nas jakos leci byłam z córcią u kardiologa , neurologa , badania szczegółowe porobione i wskazuje na to że to dojrzewanie i to że jest chuda i długa , ale dostała pozwolenie na wdrażanie sie w sport i zobaczymy jak jej organizm zareaguje
pozdrawiam Wszystkich
 
reklama
My po wizycie rehabilitantki. Jest lepiej niż myślałam. Bobath dominuje a pani super się sprawdza. Ma serce do tej roboty.
Szkoda, ze żadna z was nie mieszka w Brzegu, strasznie juz mi się chce na żywo pogadać a koleżanki pracują imieszkają we wro a jak się czasem spotkamy to jest nadmiar bodzców:-D
 
ja codziennie jestem na klecinie..corka chodzi tam do przedszkola..a ja mieszkam kolo wyscigow konnych na partynicach wiec niedaleko:) a gdzie dokladnie mieszkasz??
chodzi do niezapominajki? :-) my prawie codziennie z dziewczynami urzędujemy w tym małym parku za rzeką, a na partynice to niby blisko jest ale i daleko zarazem np.spacerkiem

już 4 dzień siedzimy same w domu, tzn więcej nas nie ma niż jest bo ciągle się gdzieś włóczymy, ale mąż w delegacji i pusto w domu jak wracamy z naszych wycieczek :-( ale jutro już wraca
 
chodzi do niezapominajki? :-) my prawie codziennie z dziewczynami urzędujemy w tym małym parku za rzeką, a na partynice to niby blisko jest ale i daleko zarazem np.spacerkiem

już 4 dzień siedzimy same w domu, tzn więcej nas nie ma niż jest bo ciągle się gdzieś włóczymy, ale mąż w delegacji i pusto w domu jak wracamy z naszych wycieczek :-( ale jutro już wraca
tak chodzi do zapominajki juz drugi rok do tej nowej przy petli 17..nie wiem czy wiesz ale ta stara niezapominajka jest zamknieta bo naruszyli jej struktore ci co rozbierali budynek przylegajacy i dzieciaki przeniesli na wietrzna. A do parku chodzimy jak przychodze wozkiem caly tamten tydzien bylismy codziennie i jutro tez pojde wozkiem jak bedzie pogoda. Nom i fakt partynice blisko i daleko od kleciny:)
 
pewnie nie raz na siebie wpadłyśmy w parku i nawet o tym nie wiedziałyśmy :-D a o tym że z Wałbrzyskiej zamkneli przedszkole to nie wiedziałam, szkoda :/ zawsze to było więcej miejsca dla dzieciaków z okolicy.u nas na osiedlu te nowe przedszkole jest bardzo chwalone, też mam nadzieję że moje dziewczyny w przyszłości się do niego załapią. a ty czemu aż tam oddajesz małą do przedszkola, nie ma fajnych na partynicach?
 
Witam :) Czy możemy do was dołączyć? Mam 5,5 miesięczną córeczkę. We Wrocławiu mieszkam dopiero 2 lata i z chęcią poznam mamy. Towarzystwo do wspólnych spacerów mile widziane:-)
 
Witam dziewczynki:)

Julisia a na ktorym Ty osiedlu mieszkasz??bo mnie wiecej znam klecine bo prawie codziennie jezdzilam na Oporow do rodzicow. co do przedszkola to zamkneli sam budynek ten stary i dzieciaczki przeniesili do nowej jakiejsc szkoly na Wietrznej i wiem ze maja zgode aby w tej szkole urzedowac do konca nastepnego roku.Dyrektorka b.liczy ze jednak uda im sie wrocic do Malej Niezapominajki. To znasz jakies dzieci co chodza do Duzej Niezapominajki??Jatez nie moge narzekac nowy budynek,sliczne sale,duzy plac zabaw i nauczycielki sa super:) Maja codziennie mnnie pogania ze juz chce isc do przedszkola:) i zawsze sie pyta czyemu tak wczesnie po nia przyszlam hehe:)

Glodomorek witaj:) gdzie dokladnie mieszkasz?
 
Aktualnie koło FAT na Grabiszyńskiej a za miesiąc będę koło Parku Południowego :)

hehe moi rodzice mieszkaja przy cmentarzu grabiszynskim naprzeciwko parku wiec b.blisko Ciebie:) a ja do parku poludniowego za godzinke sie wybieraam z mlodym na spacer:) wiec jak sie przeprowadzisz to moze sie spotkamy:) a dokladnie na jakiej ulicy bedziesz mieszkac??
p.s. do parku poludniowego mam 20-25min spacerkiem:)
 
reklama
Cześć!
gie-oska mieszkam w słodkiej części kleciny na cukrowej, boczna czekoladowej :-) wiele sąsiadów posyła swoje szkraby do niezapominajki i nigdy jeszcze nie słyszałam nic złego o nim, a dzieciaki też zadowolone, i tak powinno byc!
glodomorek to w fajnych okolicach mieszkasz /będziesz mieszkasz. będziesz miała piękny park do spacerów a później placyk do zabawy dla córeczki. my bardzo lubimy park południowy i czasami tam przyjeżdżamy. pewnie do tej pory chodziłaś do tego parku naprzeciw cmentarza, jaki jest tam plac zabaw? wybieram się tam już dłuższy czas sprawdzić, ale jakoś ciągle nie mogę dotrzeć :-D

moje dziewczyny lekko zakatarzone, a młodsza do tego jeszcze podkasłuje :/ popołudniu idziemy na wszelki wypadek do lekarza.
mieliśmy jutro z mężem iść na imprezę do znajomych (pierwszy raz od narodzin małej) ale jak tak dalej będzie to pewnie nic z tego nie wyjdzie :-(
pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
Do góry