reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Dzięki dziewczyny.
No własnie ja bym chciała uniknac tego biegania jak szalona bo juz termin lada chwila albo poród w trakcie (szczególnie, że jestem na podtrzymaniu), a ja z 3szt body w domu i będę zalezna od innych, apózniej będę psioczyc, że to nie takie, to brzytkie itp.
Też się tego boję, że rzeczy moga byc za małe bo mi lekarz na usg powiedział, że mi się chłop na 4000g szykuje:happy: ale to było w 21 tygodniu więc wszystko się mogło zmienic lub może, a na to 3D to nie wiem czy jeszcze pójdę.
No ale trudno najwyzej będę sprzedawac pózniej na allegro albo gdzie indziej:tak:
Teraz juz idę spac bo i tak pewnie w nocy z 5 razy się obudzę ( takie to mam problemy ostanio ze spankiem).
Życzę Wam spokojnej nocki i kolorowych snów :-)
 
reklama
Mono tu mama z wrocławia - kupuj kochana poki masz siłę potem bedzie ci się ciężko przemieszczać z brzuszkiem - polecam ciuszki z H&M - wyrasta sie z nich powoli bo rosna razem z dzieckiem :) serio :)

aha fajne wyprzedaze robia na UVA - bielizna niemowl�ca kupilam tam bodziaki za 5 pln

tylko nie kupuj za duzo w rozmiarze 56 bo dzidziulek po miesiacu wyrosnie
 
Mamuśki!

A powiedzcie mi kiedy dowiedziałyście się jakiej płci bedzie Wasze maleństwo!?! :happy: Bo ja już sie nie mogę doczekać tej wiadomości!!! :-D
 
Ja dowiedziłam się w 21 tygodniu i to na usg 3D bo na normalnym to mój lekarz mówił, że nie widac, a wogóle to moje maleństwo to złośliwe było i tylko pupkę wypinało:-D
 
Kurcze ,ale popisałyscie duzo:tak:!

Mona no to rzeczywiscie sie rozszalałas z zakupami:tak::-),i jeszcze złta rybka-nono!!:-)NApewno przyniesie Wam bardzo duzo szczescia:tak:.


Ja tez musze sie wziasc w koncu za porzadne zakupy dla maluszka:happy:,bo juz mam coraz mniej sił i czasu!:-)

A o płci dowiedziałam sie tak samo jak Mona koło21 tyg.na usg 3D,bo na zwykłym moja coreczka odwrociła sie pupka i nie chciała sie pokazac.;-):-D
 
brunetka - to koniecznie musimy sie spotkać
:-) - daj znać jak będziesz jechać. Tylko w tygodniu ja pracuję - a więc raczej pozostaje sobota i niedziela.
 
Cześć Dziewczynki!!

Mam do Was kolejne pytanie!! - mam nadzieje, ze sie nie obrażcie, że traktuję Was jak takie troche biuro informacji, ale od kogo mam się dowiedzieć jak nie od bardziej doświadczonych!!!:-p

Powiedzcie mi, kiedy Wam zaczął rosnąć brzuszek. Bo ja myślałam, że w 14 tyg to już coś bedzie widać, a tu dalej brzuch płaski!! :szok: i nie wiem czy to jest jakies dziwne czy to norma!!
ogólnie należe do bardzo szczupłych osób i dlatego myślała, że ten brzuszek to tak ekspresowo wyskoczy!!
co Wy na to??:-)
 
reklama
Do góry