reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Witam
A ja mam zagwozdke jak to sie mówi.
Mój mały zażyczył sobie książeczkę-bajkę- o rycerzu. I jakoś na prędce nie umiem sobie przypomnieć w jakiej bajce było coś o rycerzu. Coś więcej niż to, ze przybył i uwolnił księżniczkę : "Bo to Bajki dla dziewczyn Mamo!"
Jak macie jakieś pomysły to czekam na podpowiedź. powiedziałam ze napiszemy do mikołaja i on na pewno coś znajdzie
 
Witam
A ja mam zagwozdke jak to sie mówi.
Mój mały zażyczył sobie książeczkę-bajkę- o rycerzu. I jakoś na prędce nie umiem sobie przypomnieć w jakiej bajce było coś o rycerzu. Coś więcej niż to, ze przybył i uwolnił księżniczkę : "Bo to Bajki dla dziewczyn Mamo!"
Jak macie jakieś pomysły to czekam na podpowiedź. powiedziałam ze napiszemy do mikołaja i on na pewno coś znajdzie
Poszukaj tam na pewno będzie o rycerzach:)
Baśnie Polskie
Legendy Polskie
Don Kichot
Jan Brzechwa "Przygody Rycerza Szaławiły"
Julian Tuwim "Rycerz Krzykalski"
Karol Bunsch "O Zawiszy Czarnym opowieść"
U. Waldo Cutler "Król Artur i rycerze Okrągłego Stołu"
Halina Górska "O księciu Gotfrydzie rycerzu gwiazdy wigilijnej"
Jan Kasprowicz "O śpiących rycerzach w Tatrach"
Anna Lewkowska "Mechaniczny rycerz"
Wofgang Tarnowski "Rycerze"
Natalia Usenko, Andrzej Niedźwiedź "Bajki o smokach i rycerzach"
 
Witam mamy z Wrocławia i okolic

Mam na imię Karolina i dawno ( w sumie całe wieki) nie pojawiałam się na forum. Dużo się tutaj zmieniło, pojawiły się nowe mamusie, którym serdecznie gratuluje wspaniałych pociech. Ja mam 2 wspaniałych chłopaków, Alana i Oskara, postaram się wstawić zdjecia w najblizszym czasie. eh, brakowało mi tego forum:) mam nadzieję, że będę mogła aktywnie uczestniczyć w "życiu forumowym"
Pozdrawiam!
 
Witam mamy z Wrocławia i okolic

Mam na imię Karolina i dawno ( w sumie całe wieki) nie pojawiałam się na forum. Dużo się tutaj zmieniło, pojawiły się nowe mamusie, którym serdecznie gratuluje wspaniałych pociech. Ja mam 2 wspaniałych chłopaków, Alana i Oskara, postaram się wstawić zdjecia w najblizszym czasie. eh, brakowało mi tego forum:) mam nadzieję, że będę mogła aktywnie uczestniczyć w "życiu forumowym"
Pozdrawiam!
Witaj:)A z jakiej dzielnicy jesteś??
 
Oj to trzeba siębyło rejestrować jakiś czas temu i teraz wejście jest na zaproszenia. Wrzucałam linka u nas na forum.
 
Witam drogie mamy, chciałam Was zachecić do uszczęśliwiania swoich małych pociech. W przyszły weekend jade z moją Julką do spa, w którym będzie miała zapewnioną opiekę samego św.Mikołaja, będzie się świetnie bawić a ja odpoczne wraz z mężem.
Serdecznie polecam wszytskim zapracowanym rodzicom Malinowy Dwór w Świeradowie-Zdroju obok Wrocławia www.malinowydwor.pl
przyjazny dla mam z dziećmi lub mam w ciąży :-)
 
reklama
Witam drogie mamy, chciałam Was zachecić do uszczęśliwiania swoich małych pociech. W przyszły weekend jade z moją Julką do spa, w którym będzie miała zapewnioną opiekę samego św.Mikołaja, będzie się świetnie bawić a ja odpoczne wraz z mężem.
Serdecznie polecam wszytskim zapracowanym rodzicom Malinowy Dwór w Świeradowie-Zdroju obok Wrocławia www.malinowydwor.pl
przyjazny dla mam z dziećmi lub mam w ciąży :-)
A koszt tej przyjemności??
 
Do góry