reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

melia, gratuluje dobrych wyników!:):)
Ja jestem Krzyki-Południe, termin -10 maj, może zobabczymy się na porodówce :-)

hej Marma!:)
ja na pewno będę chodziła na basen po 3 listopada, wtedy mam wizyte i lekarz ma mi powiedzieć, że już mogę;-)
 
reklama
U nas kanał
bratowa od 2 tygodni leży w szpitalu w Krakowie. Po tygodniu diagnostyki okazało się, że to NEUROBORELIOZA czyli powikłania po ukąszeniu kleszcza, masakra. zakażenie może byc nawet kilku letnie. tera zmam pietra i zastanawiam sie nad tym czy profilaktycznie po grzybobraniach robić badania czy nie :/ :-(
 
Felidae...to może zaszczepcie się skoro często w lesie przebywacie...

U nas cyrk,bo Patryk z dziecka lubiącego pojeść zmienił się w niejadka....zawsze wypijał mleka po 210ml...teraz mleko jest fuj w każdej postaci...nie zje nic z mlekiem...nawet słodkiej kaszki.
Do tego obiady przestały odpowiadać...nic go nie interesuje...Zaczynam się martwić,bo nie wiem co się z nim stało....naprawdę ładnie jadł od czasu,kiedy minął refluks...a teraz coś się odwidziało...krzyczy, wytrąca mi łyżeczkę, schodzi z kolan....:(:(

Dodatkowo coś się ze snem przestawiło..zawsze przesypiał noce, a teraz budzi się po 1 i zaczyna się bawić przez 2 czy 3 godziny...biega za kotem....dodam,że np. wczoraj w dzień spał 50 minut!!!
 
a może znowu zęby. ??
szczepionki wycofali z tego co doczytałam....koszt jednego badania to ponad 100 zł ale w świetle problemów bratowej jestem skłonna wydac ta kase raz na sezon zeby nie przoczyć czegoś....wkurza mnie ten NFZ.
Teraz pytanie czy były jakieś badania na temat oddziaływania boreliozy na płód. Mała miała problemy i dopiero po rehabilitacji zaczęła raczkować, a teraz próbuje chodzić ( ma 14 miesięcy)
 
Trudne pytanie. Lepiej zapytać lekarza będzie wiedział najlepiej. Kwestia czy przenika przez łożysko..... Są wirusy które przenikają a są takie które nie. A co do wycofania szczepionki to nic nie wiem na ten temat bo u nas w przychodni dopiero co była i ludzie normalnie się szczepili.

Co do basenu to ja niestety zgody nie dostałam... Jeszcze muszę poczekać....a tak się napaliłam...
 
znajoma lekarka mówiła, że nie zna takiego przypadku, ale może być tak, że jeszcze nikt nie wpadł aby robić w tym kierunku badania.

Co do Basenu najwyżej odbijesz sobie z maleństwem :-)
zycze miłego dnia...
 
reklama
A co do wycofania szczepionki to nic nie wiem na ten temat bo u nas w przychodni dopiero co była i ludzie normalnie się szczepili.
.

Jest szczepienie p/ Kleszczowemu Zapaleniu Opon mózgowych, a mnie idzie o bakteryjną infekcje która może obiąć jaki kolwiek narząd, bo borelioza może "symulować" inne choroby na które nie skutecznie jesteśmy leczeni. tAk samo jak bogatsza w wiedzie wiem, półpasiec może dawać objawy podobne do boreliozy i na to też ja badali ale poziomy przeciwciał wskazują na stare zakażenie więc to już na 100% wiadomo że jest to borelioza. Teraz długie mozolne leczenie eh to życie, czy kiedyś będzie lepiej ?
miłego tygodnia życzę :-)
 
Do góry