reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

hej hej!!!!

dziewczyny załamka w niedzielę mam komunie a tu pogoda kicha i jak oglądałam prognozę to :no: nie będzie lepsza

a ja juz nie mogę się doczekać wyników w przedszkolu
 
reklama
Ja zbieram dokumenty do podania o zlobek.. Jakos czarno to widze, ale sprobowac trzeba.
Pogoda typowo majowa.. burze. Cieplo i wilgotno.. My dzis u kontroli u Pani doktor bylismy, mlody uciekal mi na przewijaku i chyba przez 5 minut zakladalam mu pampersa, a on szyderczo usmiechal sie tymi swoimi dwoma zabkami :-D
Ide troche pomachac zelazkiem i klade sie spac.
 
Cześć dziewczyny
Pamiętacie mnie jeszcze? :zawstydzona/y:;-)
Jakoś sie ostatnio nie odzywałam
Teraz leczymy przeziębienie ja,mąż i Kacperek :baffled:
Pogoda taka w kratke,że sie załatwił mąż i potem nas pozarażał.U nas jeszcze idą ząbki więc jest dodatkowe marudzenie
Pozdrawiam Was cielutko:-)
Witam wszystkie mamy :)

Mam na imię Magda i mieszkam pod Wrocławiem -- a dokładnie w OŁAWIE :).
Jestem mamą 2 letniego synka Konradka
Witaj:-)
Witam
Weekend nam mijał urodzinowo :-) wczoraj tort i goście dziś wypad na miasto :-)
pozdrawiam i ide odsypiać :-)
Wszystkiego najlepszego:-)
Witam,

jestem z poza Wrocławia
ale spedzam tam wiele czasu
w lutym zostalam mama ślicznej córeczki Michalinki ;)

Pozdrawiam
Witaj:-)
hej hej!!!!

dziewczyny załamka w niedzielę mam komunie a tu pogoda kicha i jak oglądałam prognozę to :no: nie będzie lepsza

a ja juz nie mogę się doczekać wyników w przedszkolu
Trzymam kciuki za pogode,oby było ładnie:tak:
 
haha oj stres jest nie powiem :-) ja bałam sie panicznie stałam przed konfesjonałem i patrzyłam aż przyszła katechetka zapytała czy już po jak powiedziałam ze nie, to opiekuńczym gestem mnie podprowadziła, a potem to już jakoś poszło :-)
 
reklama
kadia czekamy na relacje:)

julisia witaj:)

madziass pojawiasz się i znikasz:)

Dziewczyny...pogoda mnie wykańcza...najgorsze,że czerwiec i lipiec podobno mają podobnie wyglądać...załamka...

U nas bez większych zmian...3 tygodnie temu nie zaszczepiłam jednak Małego...długa historia...także w środę niestety idziemy...jak znowu coś się nie skomplikuje. Szczepienie jest już odłożone o 2 miesiące...ale mi to akurat nie przeszkadza:) Na pewno nie mam zamiaru szczepić w 13 miesiącu i siłą mnie nie zaciągnął na to szczepienie...
 
Do góry